Franke Zerdalilik Teknik Servisi

Yaptığımız Her İşe ve Kullandığımız Her Parçaya 1 YIL GARANTİ Vermekteyiz.

Franke Zerdalilik Teknik Servisi

Servis Ekiplerimiz Covid-19 Tedbirleri Kapsamında günde en az 5 Maske değiştirerek hizmet vermektedirler. Servis hizmeti sırasında bütün tedbirlere dikkatle uyulmaktadır. Herşey Sağlığımız için ... Saygılarımızla.

☎️ 0533 409 7616

Franke Zerdalilik Teknik Servisi

servis hizmeti verdiğimiz bölgelerimiz aşağıda belirtilmiştir. Hangi marka olursa olsun, çağrı merkezimizden bize ulaşmanız durumunda, un markanıza göre alınında uzman tamirci ekibimizi adresinize yönlendiriyoruz. Size un arızasını gidermek için Franke olarak en uygun teklif bildiriyor ve tamirine karar vermeniz durumunda yerinde tamir işlemini başlatıyoruz. Franke ekibimiz gelişen teknolojiyi yakından takip eden ve kendini gelişen teknolojiye göre aldıkları eğitimler sayesinde üst seviye bilgi donanımına sahip ekiplerden oluşmaktadır.

Franke Zerdalilik Teknik Servisi

30 yıllık tecrübesi ile Teknik Servisimizden yararlanıp arızanızı gidermek isterseniz Franke çağrı merkezimizi aramanız yeterlidir. Franke ekiplerimiz 24 saat size hizmet vermek için telefonun öbür ucunda beklemektedir.

Franke Zerdalilik Teknik Servisi

Teknik Servisi olarak siz değerli müşterilerimize çok uzun yıllardır en kaliteli ve en profesyonel teknik servis hizmeti veren firmaların başında gelmekteyiz. Antalya'nın tüm ilçelerine tüm mahallelerine beyaz eşya / kombi teknik servis hizmeti vermekteyiz. Franke Teknik Servisine ihtiyacınız varsa yapmanız gereken çağrı merkezimizi aramaktır. Çağrı merkezimiz tarafından arıza hakkında sizden kısa bir bilgi istenecek ve arıza tespit edildikten sonra ilgili beyaz eşya ve kombi arızası konusunda uzman ekip adresinize yönlendirilecektir.

Franke Zerdalilik Teknik Servisi

servis hizmetini veren bir çok teknik servis bulunmaktadır ama markaya özel tamirci ekiplerinden oluşan ve 100% müşteri memnuniyeti ile servis vermek misyonunda tek servis biziz. Verdiğimiz hizmete o kadar güveniyoruz ki. Franke hizmetimizle alanında uzman ekiplere teslim etmek için tek yapmanız gereken, bizi aramaktadır.

Franke Zerdalilik Teknik Servisi

olarak siz değerli müşterilerimize çok uzun yıllardır en kaliteli ve en profesyonel teknik servis hizmeti veren firmaların başında gelmekteyiz. Antalya'nın tüm ilçelerine tüm mahallelerine teknik servis hizmeti vermekteyiz. Franke Teknik Servisine ihtiyacınız varsa yapmanız gereken çağrı merkezimizi aramaktır. Antalya Beyaz Eşya / Kombi Teknik Servisi Teknik Ekibimiz tarafından arıza hakkında sizden kısa bir bilgi istenecek ve arıza tespit edildikten sonra ilgili arızası konusunda uzman ekip adresinize yönlendirilecektir.

Franke Zerdalilik Teknik Servisi

hizmetini veren bir çok teknik servis bulunmaktadır ama markaya özel tamirci ekiplerinden oluşan ve 100% müşteri memnuniyeti ile servis vermek misyonunda tek servis biziz. Zerdalilik Franke Teknik Servisi, Franke Teknik Servisi Zerdalilik

1 Yıl İşçilik ve Parça Garantisi Vermekteyiz Franke Zerdalilik Teknik Servisi Teknik Servisimiz için Hemen Bizleri Arayabilirsiniz

Antalya Franke Zerdalilik Teknik Servisi Ocak, Fırın, Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Süpürge, Klima. Antalya Beyaz Eşya Servisi

Bu Sayfayı Paylaşın

1 Yıl İşçilik ve Parça Garantisi Vermekteyiz Franke Zerdalilik Teknik Servisi Teknik Servisimiz için Hemen Bizleri Arayabilirsiniz

Aksu Bosch Klima Teknik Servisi Bosch
Antalya En Yakın Samsung Derin Dondurucu Servisi Samsung
Doğu Garajı Arçelik Derin Dondurucu Teknik Servisi Arçelik
Doğu Garajı Samsung Buzdolabı Servisi Samsung
Muratpaşa En Yakın Altus Çamaşır Makinesi Servisi Altus
Profilo Profilo
Meltem Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi Arçelik
Lara Bosch Servisi Bosch
Aksu Regal Buzdolabı Servisi Regal
Döşemealtı En Yakın Ariston Klima Servisi Ariston
Meltem En Yakın Siemens Bulaşık Makinesi Servisi Siemens
Kepez Ariston Ankastre Servisi Ariston
Yeşilbahçe Altus Buzdolabı Servisi Altus
Zerdalilik Siemens Ankastre Servisi Siemens
Uncalı Altus Ankastre Servisi Altus
Aksu En Yakın Beko Ankastre Servisi Beko
Siemens Muratpaşa Siemens
Meltem Beko Çamaşır Makinesi Servisi Beko
Antalya Ariston Çamaşır Makinesi Servisi Ariston
Meltem Profilo Derin Dondurucu Servisi Profilo
Muratpaşa Beko Buzdolabı Servisi Beko
Meltem Regal Bulaşık Makinesi Servisi Regal
Konyaaltı En Yakın Ariston Ankastre Servisi Ariston
Kırcami Altus Ankastre Servisi Altus
Doğu Garajı En Yakın Bosch Buzdolabı Servisi Bosch
Muratpaşa Samsung Bulaşık Makinesi Teknik Servisi Samsung
Soğuksu En Yakın Profilo Buzdolabı Servisi Profilo
Konyaaltı Siemens Buzdolabı Servisi Siemens
Şirinyalı En Yakın Beko Çamaşır Makinesi Servisi Beko
Demirdöküm Servisi Kepez Demirdöküm
Yeşilbahçe Regal Çamaşır Makinesi Servisi Regal
Zerdalilik Arçelik Bulaşık Makinesi Teknik Servisi Arçelik
Soğuksu Bosch Bulaşık Makinesi Servisi Bosch