Aksu LG Servisi

Yaptığımız Her İşe ve Kullandığımız Her Parçaya 1 YIL GARANTİ Vermekteyiz.

  • Antalya Lg

Aksu LG Servisi

Servis Ekiplerimiz Covid-19 Tedbirleri Kapsamında günde en az 5 Maske değiştirerek hizmet vermektedirler. Servis hizmeti sırasında bütün tedbirlere dikkatle uyulmaktadır. Herşey Sağlığımız için ... Saygılarımızla.

☎️ 0533 409 7616

ACİL SERVİS TALEP FORMU

FORMU DOLDURUN HEMEN GELELİM

 
1 Start 2 Complete
CAPTCHA
Güvenlik sorumuzu cevaplayınız.
1 + 2 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.
Aksu LG Servisi olarak Beyaz eşya kategorisinde cihazlarınızın sorunları ile ilgili arayacağınız uzman Antalya beyaz eşya servisimize hoşgeldiniz. Aksu LG Servisi Sorunla ilgili öncelikle cihaz kitapçığında olası sorunlarla ilgili bölümden yardım alınız. Aksu LG Servisi Şayet marka cihazınızın sorunu teknik veya kullanıcıdan kaynaklı sorunlar ise Antalya Aksu LG Servisi Çağrı Merkezini arayıp şikayetinizi bildirebilirsiniz. Aksu LG Servisi Şikayetinizi bildirdikten hemen sonra gezici Servisi ekiplerimiz sizleri arayarak sorunu çözmek için yanınıza gelecek ve size problemin kaynağını bildirecektir. Bundan sonra yapacağınız tek şey marka cihazınızı Aksu LG Servisine yaptırmak isteyip istemeyeceğiniz. Aksu LG Servisi profesyonel ekibiyle müşterilerinin takdirini kazanarak geniş bir referans yelpazesi oluşturmuştur. Aksu LG Servisi %100 Müşteri Memnuniyeti ve Güvenilir Teknik Servisiniz sloganını firmanın vizyonu haline getirmiş olup bundan hareketle müşterilerine Servisi olarak hizmet etmektedir. Aksu LG Servisi Çağrı Merkezimizden bizleri arayarak şikayetinizi iletebilirsiniz. Aksu LG Servisi Buzdolabı Servisi Çamaşır Makinesi Servisi, Aksu LG Servisi Bulaşık Makinesi Servisi, Aksu LG Servisi Ankastre Servisi Çağrı Merkezilerine ait numaralardan servis hizmeti alabilirsiniz. Aksu LG Servisi Antalya Servisleri, Aksu LG Servisiimize bekleriz. Saygılarımızla.
Marka: 

1 Yıl İşçilik ve Parça Garantisi Vermekteyiz Aksu LG Servisi Teknik Servisimiz için Hemen Bizleri Arayabilirsiniz

Antalya Aksu LG Servisi Ocak, Fırın, Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Süpürge, Klima. Antalya Beyaz Eşya Servisi

Bu Sayfayı Paylaşın