Kepez Kumtel Servisi

Yaptığımız Her İşe ve Kullandığımız Her Parçaya 1 YIL GARANTİ Vermekteyiz.

Kepez Kumtel Servisi

Servis Ekiplerimiz Covid-19 Tedbirleri Kapsamında günde en az 5 Maske değiştirerek hizmet vermektedirler. Servis hizmeti sırasında bütün tedbirlere dikkatle uyulmaktadır. Herşey Sağlığımız için ... Saygılarımızla.

☎️ 0533 409 7616

ACİL SERVİS TALEP FORMU

FORMU DOLDURUN HEMEN GELELİM

 
1 Start 2 Complete
CAPTCHA
Güvenlik sorumuzu cevaplayınız.
9 + 7 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.
Kepez Kumtel Servisi olarak Beyaz eşya kategorisinde cihazlarınızın sorunları ile ilgili arayacağınız uzman Antalya beyaz eşya servisimize hoşgeldiniz. Kepez Kumtel Servisi Sorunla ilgili öncelikle cihaz kitapçığında olası sorunlarla ilgili bölümden yardım alınız. Kepez Kumtel Servisi Şayet marka cihazınızın sorunu teknik veya kullanıcıdan kaynaklı sorunlar ise Antalya Kepez Kumtel Servisi Çağrı Merkezini arayıp şikayetinizi bildirebilirsiniz. Kepez Kumtel Servisi Şikayetinizi bildirdikten hemen sonra gezici Servisi ekiplerimiz sizleri arayarak sorunu çözmek için yanınıza gelecek ve size problemin kaynağını bildirecektir. Bundan sonra yapacağınız tek şey marka cihazınızı Kepez Kumtel Servisine yaptırmak isteyip istemeyeceğiniz. Kepez Kumtel Servisi profesyonel ekibiyle müşterilerinin takdirini kazanarak geniş bir referans yelpazesi oluşturmuştur. Kepez Kumtel Servisi %100 Müşteri Memnuniyeti ve Güvenilir Teknik Servisiniz sloganını firmanın vizyonu haline getirmiş olup bundan hareketle müşterilerine Servisi olarak hizmet etmektedir. Kepez Kumtel Servisi Çağrı Merkezimizden bizleri arayarak şikayetinizi iletebilirsiniz. Kepez Kumtel Servisi Buzdolabı Servisi Çamaşır Makinesi Servisi, Kepez Kumtel Servisi Bulaşık Makinesi Servisi, Kepez Kumtel Servisi Ankastre Servisi Çağrı Merkezilerine ait numaralardan servis hizmeti alabilirsiniz. Kepez Kumtel Servisi Antalya Servisleri, Kepez Kumtel Servisiimize bekleriz. Saygılarımızla.
İlçe: 

1 Yıl İşçilik ve Parça Garantisi Vermekteyiz Kepez Kumtel Servisi Teknik Servisimiz için Hemen Bizleri Arayabilirsiniz

Antalya Kepez Kumtel Servisi Ocak, Fırın, Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Süpürge, Klima. Antalya Beyaz Eşya Servisi

Bu Sayfayı Paylaşın