Lara Kumtel Servisi

Yaptığımız Her İşe ve Kullandığımız Her Parçaya 1 YIL GARANTİ Vermekteyiz.

Lara Kumtel Servisi

Servis Ekiplerimiz Covid-19 Tedbirleri Kapsamında günde en az 5 Maske değiştirerek hizmet vermektedirler. Servis hizmeti sırasında bütün tedbirlere dikkatle uyulmaktadır. Herşey Sağlığımız için ... Saygılarımızla.

☎️ 0533 409 7616

ACİL SERVİS TALEP FORMU

FORMU DOLDURUN HEMEN GELELİM

 
1 Start 2 Complete
CAPTCHA
Güvenlik sorumuzu cevaplayınız.
2 + 7 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.
Lara Kumtel Servisi olarak Beyaz eşya kategorisinde cihazlarınızın sorunları ile ilgili arayacağınız uzman Antalya beyaz eşya servisimize hoşgeldiniz. Lara Kumtel Servisi Sorunla ilgili öncelikle cihaz kitapçığında olası sorunlarla ilgili bölümden yardım alınız. Lara Kumtel Servisi Şayet marka cihazınızın sorunu teknik veya kullanıcıdan kaynaklı sorunlar ise Antalya Lara Kumtel Servisi Çağrı Merkezini arayıp şikayetinizi bildirebilirsiniz. Lara Kumtel Servisi Şikayetinizi bildirdikten hemen sonra gezici Servisi ekiplerimiz sizleri arayarak sorunu çözmek için yanınıza gelecek ve size problemin kaynağını bildirecektir. Bundan sonra yapacağınız tek şey marka cihazınızı Lara Kumtel Servisine yaptırmak isteyip istemeyeceğiniz. Lara Kumtel Servisi profesyonel ekibiyle müşterilerinin takdirini kazanarak geniş bir referans yelpazesi oluşturmuştur. Lara Kumtel Servisi %100 Müşteri Memnuniyeti ve Güvenilir Teknik Servisiniz sloganını firmanın vizyonu haline getirmiş olup bundan hareketle müşterilerine Servisi olarak hizmet etmektedir. Lara Kumtel Servisi Çağrı Merkezimizden bizleri arayarak şikayetinizi iletebilirsiniz. Lara Kumtel Servisi Buzdolabı Servisi Çamaşır Makinesi Servisi, Lara Kumtel Servisi Bulaşık Makinesi Servisi, Lara Kumtel Servisi Ankastre Servisi Çağrı Merkezilerine ait numaralardan servis hizmeti alabilirsiniz. Lara Kumtel Servisi Antalya Servisleri, Lara Kumtel Servisiimize bekleriz. Saygılarımızla.
İlçe: 

1 Yıl İşçilik ve Parça Garantisi Vermekteyiz Lara Kumtel Servisi Teknik Servisimiz için Hemen Bizleri Arayabilirsiniz

Antalya Lara Kumtel Servisi Ocak, Fırın, Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Süpürge, Klima. Antalya Beyaz Eşya Servisi

Bu Sayfayı Paylaşın