Lara LG Servisi

Yaptığımız Her İşe ve Kullandığımız Her Parçaya 1 YIL GARANTİ Vermekteyiz.

  • Antalya Lg

Lara LG Servisi

Servis Ekiplerimiz Covid-19 Tedbirleri Kapsamında günde en az 5 Maske değiştirerek hizmet vermektedirler. Servis hizmeti sırasında bütün tedbirlere dikkatle uyulmaktadır. Herşey Sağlığımız için ... Saygılarımızla.

☎️ 0533 409 7616

ACİL SERVİS TALEP FORMU

FORMU DOLDURUN HEMEN GELELİM

 
1 Start 2 Complete
CAPTCHA
Güvenlik sorumuzu cevaplayınız.
Lara LG Servisi olarak Beyaz eşya kategorisinde cihazlarınızın sorunları ile ilgili arayacağınız uzman Antalya beyaz eşya servisimize hoşgeldiniz. Lara LG Servisi Sorunla ilgili öncelikle cihaz kitapçığında olası sorunlarla ilgili bölümden yardım alınız. Lara LG Servisi Şayet marka cihazınızın sorunu teknik veya kullanıcıdan kaynaklı sorunlar ise Antalya Lara LG Servisi Çağrı Merkezini arayıp şikayetinizi bildirebilirsiniz. Lara LG Servisi Şikayetinizi bildirdikten hemen sonra gezici Servisi ekiplerimiz sizleri arayarak sorunu çözmek için yanınıza gelecek ve size problemin kaynağını bildirecektir. Bundan sonra yapacağınız tek şey marka cihazınızı Lara LG Servisine yaptırmak isteyip istemeyeceğiniz. Lara LG Servisi profesyonel ekibiyle müşterilerinin takdirini kazanarak geniş bir referans yelpazesi oluşturmuştur. Lara LG Servisi %100 Müşteri Memnuniyeti ve Güvenilir Teknik Servisiniz sloganını firmanın vizyonu haline getirmiş olup bundan hareketle müşterilerine Servisi olarak hizmet etmektedir. Lara LG Servisi Çağrı Merkezimizden bizleri arayarak şikayetinizi iletebilirsiniz. Lara LG Servisi Buzdolabı Servisi Çamaşır Makinesi Servisi, Lara LG Servisi Bulaşık Makinesi Servisi, Lara LG Servisi Ankastre Servisi Çağrı Merkezilerine ait numaralardan servis hizmeti alabilirsiniz. Lara LG Servisi Antalya Servisleri, Lara LG Servisiimize bekleriz. Saygılarımızla.
Marka: 
İlçe: 

1 Yıl İşçilik ve Parça Garantisi Vermekteyiz Lara LG Servisi Teknik Servisimiz için Hemen Bizleri Arayabilirsiniz

Antalya Lara LG Servisi Ocak, Fırın, Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Süpürge, Klima. Antalya Beyaz Eşya Servisi

Bu Sayfayı Paylaşın