BULAŞIK MAKİNESİ BULAŞIKLARI ISLAK ÇIKARIYOR

Yaptığımız Her İşe ve Kullandığımız Her Parçaya 1 YIL GARANTİ Vermekteyiz.

BULAŞIK MAKİNESİ BULAŞIKLARI ISLAK ÇIKARIYOR

Servis Ekiplerimiz Covid-19 Tedbirleri Kapsamında günde en az 5 Maske değiştirerek hizmet vermektedirler. Servis hizmeti sırasında bütün tedbirlere dikkatle uyulmaktadır. Herşey Sağlığımız için ... Saygılarımızla.

☎️ 0533 409 7616

ACİL SERVİS TALEP FORMU

FORMU DOLDURUN HEMEN GELELİM

 
1 Start 2 Complete
CAPTCHA
Güvenlik sorumuzu cevaplayınız.

Bulaşık makinesinin suyu ısıtmama sorunu genel olarak yeni makinelerde ortaya çıkan bir sorun değildir. Genellikle uzun yıllardır kullanılan makinalarda görülen bir sorundur. Bu sorunun temel sebebi rezistanstan kaynaklıdır. Rezistansa sağlıklı bir şekilde çalışması için rezistansa yeteri kadar enerji gelmesi geliyor olmalıdır.

Antalya Beyaz Eşya Servisleri aramanızda size en iyi çözümü sunabilmek amacıyla çok çalışıyoruz. Bize Hemen 0552 345 0507 Numaralı telefonumuzdan Ulaşabilirsiniz.

Rezistansa 220 volt enerji gelmiyorsa su yine ısınmayacaktır. Fakat bunun tespitinin yapılması için rezistansa enerji gidip gitmediği kontrol edilmelidir. Bu kontrol voltaj ölçüm aletiyle yapılmaktadır. Enerji kontrol edildiğinde enerji gelmiyorsa sorun program katındadır. Program kartı üzerinde bulunan ısıtma devresi ya yanmıştır ya da role adlı parça özelliğini zamanla kaybedip ısıtma görevini yerine getirememektedir. Enerji geliyor fakat ısınma yok ise sorun rezistanstadır.

Bu durumda bulunulan konuma gelen elektrik voltajı da önem kazanmakta bazı yerlerde voltaj azlığı gibi durumlar yaşandığından bu konuda göz ardı edilmemelidir. Bunların haricinde termostattan kaynaklı bir sorunda olabilir. Termostat suyun üzerindeki ısı istenilen dereceye geldiğinde program kartına sinyal yollar rezistans enerji gelmesini bu şekilde engeller. Su istenilen dereceden az veya çok ısınır. Termostat arızası da suyun ısınmamasına sebeptir. Makinenin temizliğine dikkat edilmelidir. Altı ayda bir boş şekilde çalıştırılmalı kireç oluşumu engellenmelidir.

1 Yıl İşçilik ve Parça Garantisi Vermekteyiz BULAŞIK MAKİNESİ BULAŞIKLARI ISLAK ÇIKARIYOR Teknik Servisimiz için Hemen Bizleri Arayabilirsiniz

Antalya BULAŞIK MAKİNESİ BULAŞIKLARI ISLAK ÇIKARIYOR Ocak, Fırın, Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Süpürge, Klima. Antalya Beyaz Eşya Servisi

Bu Sayfayı Paylaşın