BULAŞIK MAKİNESİ SU SIZDIRIYOR

Yaptığımız Her İşe ve Kullandığımız Her Parçaya 1 YIL GARANTİ Vermekteyiz.

Antalya BULAŞIK MAKİNESİ SU SIZDIRIYOR Teknik Servisi, Antalya BULAŞIK MAKİNESİ SU SIZDIRIYOR Servisi Telefonu, Antalya BULAŞIK MAKİNESİ SU SIZDIRIYOR Beyaz Eşya Servisi

ACİL SERVİS TALEP TELEFONU

☎️ 0533 409 7616

BULAŞIK MAKİNESİ SU SIZDIRIYOR
Bulaşık makinesinde su kaçırma problemi bazı durumları saymazsak genellikle makinenin kendi parçalarından kaynaklanan bir durumdur. Bu durumlardan bazılarını aşağıda sıralayacağız.

– Bulaşık makinesinin altından gelen su bağlantı hortumunda oluşabilecek çatlak veya kırık gibi bir nedenle hortumun görevini yerine getirememesi sonucu olabilir. Bu gibi hallerde makinenin atından sürekli olarak su sızar çözümü ise bağlantı hortumunun değiştirilmesi gerekmektedir.

– Makinenin su akıtma ya da sızdırmasına neden olabilecek bir başka durum ise tahliye hortumunda meydana gelebilecek bir deformasyon sonucu tahribat hortumunun zarar görmesidir.

– Bulaşık makinesinde gider suyunun boşaltılamaması durumunda makinenin su akıtma nedenlerinden biridir. Makineden boşaltılamayan su sızma yapabilir.

Bu durumda makine filtresi yerinden sökülerek temizlenmelidir. Filtre nedeniyle bir sızdırma söz konusu değilse sorun makine parçalarından kaynaklanmış demektir. Sorun ciddi bir sorun olabileceği için teknik servisten yardım istenebilir.

Tuz kutusu delinmiş ise bu da makine altında sızıntıya neden olabilir tuz kutusunun değişmesi çözüm olacaktır.
Bulaşık makinesinin kazanında oluşabilecek çatlaklarda makinenin su sızdırmasına neden olur böyle bir durumda servisle irtibata geçmek yerinde olacaktır.

1 Yıl İşçilik ve Parça Garantisi Vermekteyiz BULAŞIK MAKİNESİ SU SIZDIRIYOR Teknik Servisimiz için Hemen Bizleri Arayabilirsiniz

Antalya BULAŞIK MAKİNESİ SU SIZDIRIYOR Ocak, Fırın, Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Süpürge, Klima. Antalya Beyaz Eşya Servisi

Bu Sayfayı Paylaşın