Bosch Buzdolabı Servisi Kızılarık

Yaptığımız Her İşe ve Kullandığımız Her Parçaya 1 YIL GARANTİ Vermekteyiz.

Bosch Buzdolabı Servisi Kızılarık

Servis Ekiplerimiz Covid-19 Tedbirleri Kapsamında günde en az 5 Maske değiştirerek hizmet vermektedirler. Servis hizmeti sırasında bütün tedbirlere dikkatle uyulmaktadır. Herşey Sağlığımız için ... Saygılarımızla.

☎️ 0533 409 7616

Bosch Servisi Kızılarık Muratpaşa Antalya telefon numarası, iletişim ve adres bilgileri Bosch markalı ürünleriniz ve diğer bütün Antalya Beyaz Eşya Arızalarınız için bizlere ulaşabilirsiniz. Bosch Servisi Kızılarık Muratpaşa Antalya olarak sizlere Bosch markasıyla ilgili Antalya en iyi Bosch teknik servis hizmetini sunuyoruz. Bosch Servisi Kızılarık Muratpaşa Antalya olarak sizlere Bosch servis hizmetini kesintisiz sunmaktayız.

Antalya Televizyon Lcd, Led, Oled Tv Servisi, Çamaşır Makinesi, Buzdolabı, Buzdolabı ve her türlü beya eşya servisi olarak yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan garantilidir.

Bosch servisimiz yıllardır hizmet vermektedir, çalışanlarımız asgari 5, azami 15 yıllık servis tecrübesine sahiptir.

Hızlı ve yerinde servis

Servis talebiniz olduğunda size en yakın gezici ekibimiz en kısa sürede belirttiğiniz adrese ulaşır ve sorununuzu giderir. Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza sizin ortamınızda hızlı müdahale edilmekte, gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında atölyemize alınmaktadır.

Güvenilir, tecrübeli

Bosch servisimiz yıllardır hizmet vermektedir, gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir,servis sertifikalarına ve fabrika eğitimlerine sahiptir.

Kızılarık Muratpaşa AntalyaBosch Servisi Kızılarık Muratpaşa AntalyaBosch Bosch Servisi Kızılarık Muratpaşa Antalya Muratpaşa
 • Bosch Servisi Kızılarık Muratpaşa Antalya Lara
 • Bosch Servisi Kızılarık Muratpaşa Antalya Konyaaltı
 • Bosch Servisi Kızılarık Muratpaşa Antalya Aksu
 • Bosch Servisi Kızılarık Muratpaşa Antalya Güzeloba
 • Bosch Servisi Kızılarık Muratpaşa Antalya Güzelyurt
 • Bosch Servisi Kızılarık Muratpaşa Antalya Kundu
 • Bosch Servisi Kızılarık Muratpaşa Antalya Çağlayan
 • Bosch Servisi Kızılarık Muratpaşa Antalya Şirinyalı
 • Bosch Servisi Kızılarık Muratpaşa Antalya Yeşilbahçe
 • Bosch Servisi Kızılarık Muratpaşa Antalya Uncalı
 • Bosch Servisi Kızılarık Muratpaşa Antalya Liman
 • Bosch Servisi Kızılarık Muratpaşa Antalya Hurma
 • Bosch Servisi Kızılarık Muratpaşa Antalya Sarısu
 • Bosch Servisi Kızılarık Muratpaşa Antalya Akkuyu
 • Bosch Servisi Kızılarık Muratpaşa Antalya Kepez
 • Bosch Servisi Kızılarık Muratpaşa Antalya Döşemealtı
 • Bosch Servisi Kızılarık Muratpaşa Antalya Yeşilbayır
 • Bosch Servisi Kızılarık Muratpaşa Antalya Cumhuriyet
 • Bosch Servisi Kızılarık Muratpaşa Antalya Dokuma
 • Bosch Servisi Kızılarık Muratpaşa Antalya Dokuma
 • Bosch Servisi Kızılarık Muratpaşa Antalya Çallı
 • Bosch Servisi Kızılarık Muratpaşa Antalya Etiler
 • Bosch Servisi Kızılarık Muratpaşa Antalya Kızıltoprak
 • Kızılarık

  Yorumlarınız

  Yeliz K.
  Teşekkür
  Gayet başarılı bir ekip
  Kamil Alaçam
  Teşekkür
  Buzdolabımın üst dondurucu kısmı buzlanma yapıyordu. Komşumun tavsiyesi üzerine Bu servisi çağırdım. Yakasında firma kartı vardı. Mütevazi bir şekilde içeri girdi. Buzdolabıma bakarak arızanın tahliye borusunun tıkanmasından kaynaklandığını buzlanmanın o sebeple olduğunu söyledi. Tam bir ustalıkla tahliye borusunu açarak işlemini bitirdi. Ellerinize sağlık Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisi.
  Semih
  Teşekkür
  Çok uygun ve düzgün bir firmasınız. Bize böyle hizmet sunduğunuz için teşekkürler.
  Özgür
  Teşekkür
  İyi ki Varsınız Antalya Beyaz esya servisi Ekibi Gerçekten Size Ne Kadar Teşekkür Etsem Azdır. yeni makine almaktan kurtardınız bizi.
  Göktürk M.
  Teşekkür
  oldukça memnunuz tavsiye ediyoruz. Pişman olmazsınız
  Mehmet Soyturk
  Teşekkür
  Hizmetlerinizden çok memnunum teşekkürler
  Aysel Ş.
  Teşekkür
  3 Yıldır BOSH Marka çamaşır makinem var ve garanti bitiminden kısa bir süre sonra aniden bozuldu. Eo9 hatası vermeye başladı.Yetkili Antalya Beyaz Eşya Servisini aradım bana garantisinin bitiğini ve bana yardımcı olamayacağını ve kullanıcı hatasından kaynaklanmış olacağını söyledi.BOSH Marka kullanan müşterilerinin garantisi bitmiş ürünlerin ödeme karşılığında değiştirebileceklerini belirtiler.Bende bunun üzerine Antalya Beyaz Eşya Tamir servisini arayarak servis istedim. Antalya Bosh Servisinin servisinden kat kat tecrübeli olduklarını anladım. Herkese tavsiye ederim.
  Ahmet Güntekin
  Teşekkür
  3 Yıldır BOSH Marka çamaşır makinem var ve garanti bitiminden kısa bir süre sonra aniden bozuldu. Eo9 hatası vermeye başladı.Yetkili Servisini aradım bana garantisinin bitiğini ve bana yardımcı olamayacağını ve kullanıcı hatasından kaynaklanmış olacağını söyledi.BOSH Marka kullanan müşterilerinin garantisi bitmiş ürünlerin ödeme karşılığında değiştirebileceklerini belirtiler.Bende bunun üzerine Antalya Beyaz Eşya Tamir servisini arayarak servis istedim. Bosh un servisinden kat kat tecrübeli olduklarını anladım. Herkese tavsiye ederim.
  Özlem D.
  Teşekkür
  Bulaşık makinam bozulmuştu. Antalya Beyaz Eşya Yetkili Servisi geldi. Hizmetinden çok memnun kaldım. Hızlı ve güvenilir olduklarından dolayı Antalya Beyaz Eşya Tarmir Servisine teşekkür ederim.
  Gökhan K.
  Teşekkür
  tum Antalya beyaz eşya servisi calisanlarina tesekkur ediyorum, sorun cikarmak yerine cozum odakli yaklasip, mutlu sekilde hizmet verdikleri icin. tebrikler.
  Umut
  Teşekkür
  Hızlı ve güvenilir bir servis.Vermiş olduğu hizmetten çok memnun kaldık. Kaliteli hizmet ve vermiş olduğu fiyattan dolayı Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisine Teşekkür ederim.

  1 Yıl İşçilik ve Parça Garantisi Vermekteyiz Bosch Buzdolabı Servisi Kızılarık Teknik Servisimiz için Hemen Bizleri Arayabilirsiniz

  Antalya Bosch Buzdolabı Servisi Kızılarık Ocak, Fırın, Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Süpürge, Klima. Antalya Beyaz Eşya Servisi

  Antalya Bosch Buzdolabı Servisi Kızılarık Beyaz Eşya Teknik Servisi

  Bu Sayfayı Paylaşın