Electrolux Buzdolabı Servisi Çağlayan

Yaptığımız Her İşe ve Kullandığımız Her Parçaya 1 YIL GARANTİ Vermekteyiz.

Electrolux Buzdolabı Servisi Çağlayan

Servis Ekiplerimiz Covid-19 Tedbirleri Kapsamında günde en az 5 Maske değiştirerek hizmet vermektedirler. Servis hizmeti sırasında bütün tedbirlere dikkatle uyulmaktadır. Herşey Sağlığımız için ... Saygılarımızla.

☎️ 0533 409 7616

Electrolux Servisi Çağlayan Muratpaşa Antalya telefon numarası, iletişim ve adres bilgileri Electrolux markalı ürünleriniz ve diğer bütün Antalya Beyaz Eşya Arızalarınız için bizlere ulaşabilirsiniz. Electrolux Servisi Çağlayan Muratpaşa Antalya olarak sizlere Electrolux markasıyla ilgili Antalya en iyi Electrolux teknik servis hizmetini sunuyoruz. Electrolux Servisi Çağlayan Muratpaşa Antalya olarak sizlere Electrolux servis hizmetini kesintisiz sunmaktayız.

Antalya Televizyon Lcd, Led, Oled Tv Servisi, Çamaşır Makinesi, Buzdolabı, Buzdolabı ve her türlü beya eşya servisi olarak yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan garantilidir.

Electrolux servisimiz yıllardır hizmet vermektedir, çalışanlarımız asgari 5, azami 15 yıllık servis tecrübesine sahiptir.

Hızlı ve yerinde servis

Servis talebiniz olduğunda size en yakın gezici ekibimiz en kısa sürede belirttiğiniz adrese ulaşır ve sorununuzu giderir. Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza sizin ortamınızda hızlı müdahale edilmekte, gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında atölyemize alınmaktadır.

Güvenilir, tecrübeli

Electrolux servisimiz yıllardır hizmet vermektedir, gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir,servis sertifikalarına ve fabrika eğitimlerine sahiptir.

Çağlayan Muratpaşa AntalyaElectrolux Servisi Çağlayan Muratpaşa AntalyaElectrolux Electrolux Servisi Çağlayan Muratpaşa Antalya Muratpaşa
 • Electrolux Servisi Çağlayan Muratpaşa Antalya Lara
 • Electrolux Servisi Çağlayan Muratpaşa Antalya Konyaaltı
 • Electrolux Servisi Çağlayan Muratpaşa Antalya Aksu
 • Electrolux Servisi Çağlayan Muratpaşa Antalya Güzeloba
 • Electrolux Servisi Çağlayan Muratpaşa Antalya Güzelyurt
 • Electrolux Servisi Çağlayan Muratpaşa Antalya Kundu
 • Electrolux Servisi Çağlayan Muratpaşa Antalya Çağlayan
 • Electrolux Servisi Çağlayan Muratpaşa Antalya Şirinyalı
 • Electrolux Servisi Çağlayan Muratpaşa Antalya Yeşilbahçe
 • Electrolux Servisi Çağlayan Muratpaşa Antalya Uncalı
 • Electrolux Servisi Çağlayan Muratpaşa Antalya Liman
 • Electrolux Servisi Çağlayan Muratpaşa Antalya Hurma
 • Electrolux Servisi Çağlayan Muratpaşa Antalya Sarısu
 • Electrolux Servisi Çağlayan Muratpaşa Antalya Akkuyu
 • Electrolux Servisi Çağlayan Muratpaşa Antalya Kepez
 • Electrolux Servisi Çağlayan Muratpaşa Antalya Döşemealtı
 • Electrolux Servisi Çağlayan Muratpaşa Antalya Yeşilbayır
 • Electrolux Servisi Çağlayan Muratpaşa Antalya Cumhuriyet
 • Electrolux Servisi Çağlayan Muratpaşa Antalya Dokuma
 • Electrolux Servisi Çağlayan Muratpaşa Antalya Dokuma
 • Electrolux Servisi Çağlayan Muratpaşa Antalya Çallı
 • Electrolux Servisi Çağlayan Muratpaşa Antalya Etiler
 • Electrolux Servisi Çağlayan Muratpaşa Antalya Kızıltoprak
 • Çağlayan

  Yorumlarınız

  İrazca
  Teşekkür
  Mükemmel servis hizmeti aldım. Her soruma sabır ve büyük yetkinlikle cevap alabildim. Çok teşekkürler
  Fatma Yıldız
  Teşekkür
  Bu servisi internetten ararken tesadüfen buldum. Aradım tam söyledikleri saatte geldiler. Evime ilk defa yaka kartı bulunan bir servis geldi. Çok başarılı bir iş çıkardı ve teknik bilgilerde verdi çok memnun kaldım.
  Hatice
  Teşekkür
  Bu yorumu içimden sadece içimden geldiği için yazıyorum... Verdiğiniz hizmet Türkiye standartları kalitesine göre yüksek kalitede olan bir servissiniz. Sizinle olmaktan gerçekten çok memnunum, umarım ayağınıza taş takılmadan şuanki kalitenizi hep korursunuz. Sizi seviyorum Antalya Beyaz Eşya Servisi Ekibi, herşey için teşekkürler.
  Yücel
  Teşekkür
  çok teşekkür ediyorum.Herkese tavsiye ederim
  Yelda T.
  Teşekkür
  Çamaşır makinemdeki sorun giderildi. Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisinden gelen usta, konuya hakim bir şekilde geldi. Uzun zamandır karşılaşmadığımız bir hizmet aldık. Çünkü soruna pozitif bakışı ve kibarlığı, çok sık karşılaşmadığımız seviyedeydi. Aynı zamanda makine hakkında bilgilendirdi. Kendilerine tekrar teşekkür ederiz.
  Göktürk M.
  Teşekkür
  oldukça memnunuz tavsiye ediyoruz. Pişman olmazsınız
  Necati Yüksel
  Teşekkür
  Arçelik buzdolabım 3. yılını doldurmadan bozuldu bunu üzerine yetkili servisini çağırdım. Gelen servis 1 yıl garanti vererek parçasını değiştirdir. Aradan 8-9 ay geçtikten sonra buzdolabım yine aynı arızayı yaptı.Yine servisi aradığımda parça garantisinin 6 ay olduğunu bana yardımcı olamayacaklarını söylediler. Daha sonra bende Antalya Beyaz eşya tamir servisini arayarak servis istedim. Randevu vermiş oldukları gün ve saatte geldiler.Sorunu en kısa zamanda gidererek makul bir fiyat istediler. Teşekkür ederim Servise gelen ustamız Beye çok başarılılar.
  Gülşah
  Teşekkür
  tum Antalya beyaz eşya servisi calisanlarina tesekkur ediyorum, sorun cikarmak yerine cozum odakli yaklasip, mutlu sekilde hizmet verdikleri icin. tebrikler.
  Bariş
  Teşekkür
  Başta Servise gelen ustamız Bey olmak üzere bütün teknik destek ekibine, hızlı yanıtları ve kalıcı çözümleri için teşekkürlerimi iletiyorum.
  Emre
  Teşekkür
  Desteklerini sonuna kadar ve oldukça hızlı bir şekilde gösterdiler. Mutlu müşteri yaratma konusunda oldukça başarılı bir firma. Kendilerine çok teşekkür ediyorum.
  Coşkun A.
  Teşekkür
  Bu servisi Beyaz Eşya Tamir Servisi Antalya'yı internetten ararken tesadüfen buldum. Aradım tam söyledikleri saatte geldiler. Evime ilk defa yaka kartı bulunan bir servis geldi. Çok başarılı bir iş çıkardı ve teknik bilgilerde verdi çok memnun kaldım. Teşekkürler Beyaz Eşya Tamir Servisi Antalya ekibi

  1 Yıl İşçilik ve Parça Garantisi Vermekteyiz Electrolux Buzdolabı Servisi Çağlayan Teknik Servisimiz için Hemen Bizleri Arayabilirsiniz

  Antalya Electrolux Buzdolabı Servisi Çağlayan Ocak, Fırın, Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Süpürge, Klima. Antalya Beyaz Eşya Servisi

  Antalya Electrolux Buzdolabı Servisi Çağlayan Beyaz Eşya Teknik Servisi

  Bu Sayfayı Paylaşın