Electrolux Buzdolabı Servisi Dutlubahçe

Yaptığımız Her İşe ve Kullandığımız Her Parçaya 1 YIL GARANTİ Vermekteyiz.

Electrolux Buzdolabı Servisi Dutlubahçe

Servis Ekiplerimiz Covid-19 Tedbirleri Kapsamında günde en az 5 Maske değiştirerek hizmet vermektedirler. Servis hizmeti sırasında bütün tedbirlere dikkatle uyulmaktadır. Herşey Sağlığımız için ... Saygılarımızla.

☎️ 0533 409 7616

Electrolux Servisi Dutlubahçe Muratpaşa Antalya telefon numarası, iletişim ve adres bilgileri Electrolux markalı ürünleriniz ve diğer bütün Antalya Beyaz Eşya Arızalarınız için bizlere ulaşabilirsiniz. Electrolux Servisi Dutlubahçe Muratpaşa Antalya olarak sizlere Electrolux markasıyla ilgili Antalya en iyi Electrolux teknik servis hizmetini sunuyoruz. Electrolux Servisi Dutlubahçe Muratpaşa Antalya olarak sizlere Electrolux servis hizmetini kesintisiz sunmaktayız.

Antalya Televizyon Lcd, Led, Oled Tv Servisi, Çamaşır Makinesi, Buzdolabı, Buzdolabı ve her türlü beya eşya servisi olarak yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan garantilidir.

Electrolux servisimiz yıllardır hizmet vermektedir, çalışanlarımız asgari 5, azami 15 yıllık servis tecrübesine sahiptir.

Hızlı ve yerinde servis

Servis talebiniz olduğunda size en yakın gezici ekibimiz en kısa sürede belirttiğiniz adrese ulaşır ve sorununuzu giderir. Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza sizin ortamınızda hızlı müdahale edilmekte, gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında atölyemize alınmaktadır.

Güvenilir, tecrübeli

Electrolux servisimiz yıllardır hizmet vermektedir, gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir,servis sertifikalarına ve fabrika eğitimlerine sahiptir.

Dutlubahçe Muratpaşa AntalyaElectrolux Servisi Dutlubahçe Muratpaşa AntalyaElectrolux Electrolux Servisi Dutlubahçe Muratpaşa Antalya Muratpaşa
 • Electrolux Servisi Dutlubahçe Muratpaşa Antalya Lara
 • Electrolux Servisi Dutlubahçe Muratpaşa Antalya Konyaaltı
 • Electrolux Servisi Dutlubahçe Muratpaşa Antalya Aksu
 • Electrolux Servisi Dutlubahçe Muratpaşa Antalya Güzeloba
 • Electrolux Servisi Dutlubahçe Muratpaşa Antalya Güzelyurt
 • Electrolux Servisi Dutlubahçe Muratpaşa Antalya Kundu
 • Electrolux Servisi Dutlubahçe Muratpaşa Antalya Çağlayan
 • Electrolux Servisi Dutlubahçe Muratpaşa Antalya Şirinyalı
 • Electrolux Servisi Dutlubahçe Muratpaşa Antalya Yeşilbahçe
 • Electrolux Servisi Dutlubahçe Muratpaşa Antalya Uncalı
 • Electrolux Servisi Dutlubahçe Muratpaşa Antalya Liman
 • Electrolux Servisi Dutlubahçe Muratpaşa Antalya Hurma
 • Electrolux Servisi Dutlubahçe Muratpaşa Antalya Sarısu
 • Electrolux Servisi Dutlubahçe Muratpaşa Antalya Akkuyu
 • Electrolux Servisi Dutlubahçe Muratpaşa Antalya Kepez
 • Electrolux Servisi Dutlubahçe Muratpaşa Antalya Döşemealtı
 • Electrolux Servisi Dutlubahçe Muratpaşa Antalya Yeşilbayır
 • Electrolux Servisi Dutlubahçe Muratpaşa Antalya Cumhuriyet
 • Electrolux Servisi Dutlubahçe Muratpaşa Antalya Dokuma
 • Electrolux Servisi Dutlubahçe Muratpaşa Antalya Dokuma
 • Electrolux Servisi Dutlubahçe Muratpaşa Antalya Çallı
 • Electrolux Servisi Dutlubahçe Muratpaşa Antalya Etiler
 • Electrolux Servisi Dutlubahçe Muratpaşa Antalya Kızıltoprak
 • Dutlubahçe

  Yorumlarınız

  İlhan
  Teşekkür
  Aldığım hizmetlerde bu güne kadar hiç bir aksaklık yaşamadım.Fiyat ve kalite bakımından kesinlikle tartışılmaz...
  Bahattin
  Teşekkür
  En iyi fiyata en kaliteli hizmeti almak isteyen arkadaşların başka bir firma arayışına girmelerine gerek yok. Tüm ekibe teşekkür ederim.
  Sertaç U.
  Teşekkür
  Hızlı destek, kesintisizlik, ilgi ve kurumsallığı yaşattığınız için teşekkürler. Mükemmel servis hizmeti aldım.
  Mansur Kürşad
  Teşekkür
  Sorunsuz hizmet ve sağlık ile çok uzun süre birlikte olmak temennisi ile.. Sevgi ve selamlarım ile
  Oktay
  Teşekkür
  Bulaşık makinemdeki sorun giderildi. Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisinden gelen Servise gelen ustamız usta, konuya hakim bir şekilde geldi. Uzun zamandır karşılaşmadığımız bir hizmet aldık. Çünkü soruna pozitif bakışı ve kibarlığı, çok sık karşılaşmadığımız seviyedeydi. Aynı zamanda makine hakkında bilgilendirdi. Kendilerine tekrar teşekkür ederiz.
  Gülsüm Ateş
  Teşekkür
  Bulaşık Makinem ile ilgili aldığım hizmetten dolayı çok memnunum. Çok Teşekkür ederim.
  Burak Ozkan
  Teşekkür
  Bu yorumu içimden sadece içimden geldiği için yazıyorum... Verdiğiniz hizmet Türkiye standartları kalitesine göre yüksek kalitede olan bir servissiniz. Sizinle olmaktan gerçekten çok memnunum, umarım ayağınıza taş takılmadan şuanki kalitenizi hep korursunuz. Sizi seviyorum Antalya Beyaz Eşya Servisi Ekibi, herşey için teşekkürler.
  Mustafa R.
  Teşekkür
  Buzdolabım bozulmuştu daha önce 3-4 kez servis çağırdım çok fazla ücret istediler. Araştırma sonucu Antalya Beyaz Eşya Tarmir Servisini buldum ve çağırdım. Diğer gelen servis ücretlerinden daha düşük fiyata ve daha kaliteli bir servis geldi. Çok memnun kaldım. Kalite ve fiyattan dolayı Antalya Beyaz Eşya Tarmir Servisine çok çok teşekkür ederim.
  Kamil Alaçam
  Teşekkür
  Buzdolabımın üst dondurucu kısmı buzlanma yapıyordu. Komşumun tavsiyesi üzerine Bu servisi çağırdım. Yakasında firma kartı vardı. Mütevazi bir şekilde içeri girdi. Buzdolabıma bakarak arızanın tahliye borusunun tıkanmasından kaynaklandığını buzlanmanın o sebeple olduğunu söyledi. Tam bir ustalıkla tahliye borusunu açarak işlemini bitirdi. Ellerinize sağlık Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisi.
  Şenol E.
  Teşekkür
  gayet memnunum.iyiki bu firmayı bulmuşum..ayrıca süper hızlı teknik servis ekibine çok teşekkür ediyorum..bundan sonra burdayım inşallah.
  Evren
  Teşekkür
  Bu servisi internetten ararken tesadüfen buldum. Aradım tam söyledikleri saatte geldiler. Evime ilk defa yaka kartı bulunan bir servis geldi. Çok başarılı bir iş çıkardı ve teknik bilgilerde verdi çok memnun kaldım.

  1 Yıl İşçilik ve Parça Garantisi Vermekteyiz Electrolux Buzdolabı Servisi Dutlubahçe Teknik Servisimiz için Hemen Bizleri Arayabilirsiniz

  Antalya Electrolux Buzdolabı Servisi Dutlubahçe Ocak, Fırın, Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Süpürge, Klima. Antalya Beyaz Eşya Servisi

  Antalya Electrolux Buzdolabı Servisi Dutlubahçe Beyaz Eşya Teknik Servisi

  Bu Sayfayı Paylaşın