Electrolux Buzdolabı Servisi Hüsnü Karakaş

Yaptığımız Her İşe ve Kullandığımız Her Parçaya 1 YIL GARANTİ Vermekteyiz.

Electrolux Buzdolabı Servisi Hüsnü Karakaş

Servis Ekiplerimiz Covid-19 Tedbirleri Kapsamında günde en az 5 Maske değiştirerek hizmet vermektedirler. Servis hizmeti sırasında bütün tedbirlere dikkatle uyulmaktadır. Herşey Sağlığımız için ... Saygılarımızla.

☎️ 0533 409 7616

Electrolux Servisi Hüsnü Karakaş Kepez Antalya telefon numarası, iletişim ve adres bilgileri Electrolux markalı ürünleriniz ve diğer bütün Antalya Beyaz Eşya Arızalarınız için bizlere ulaşabilirsiniz. Electrolux Servisi Hüsnü Karakaş Kepez Antalya olarak sizlere Electrolux markasıyla ilgili Antalya en iyi Electrolux teknik servis hizmetini sunuyoruz. Electrolux Servisi Hüsnü Karakaş Kepez Antalya olarak sizlere Electrolux servis hizmetini kesintisiz sunmaktayız.

Antalya Televizyon Lcd, Led, Oled Tv Servisi, Çamaşır Makinesi, Buzdolabı, Buzdolabı ve her türlü beya eşya servisi olarak yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan garantilidir.

Electrolux servisimiz yıllardır hizmet vermektedir, çalışanlarımız asgari 5, azami 15 yıllık servis tecrübesine sahiptir.

Hızlı ve yerinde servis

Servis talebiniz olduğunda size en yakın gezici ekibimiz en kısa sürede belirttiğiniz adrese ulaşır ve sorununuzu giderir. Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza sizin ortamınızda hızlı müdahale edilmekte, gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında atölyemize alınmaktadır.

Güvenilir, tecrübeli

Electrolux servisimiz yıllardır hizmet vermektedir, gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir,servis sertifikalarına ve fabrika eğitimlerine sahiptir.

Hüsnü Karakaş Kepez AntalyaElectrolux Servisi Hüsnü Karakaş Kepez AntalyaElectrolux Electrolux Servisi Hüsnü Karakaş Kepez Antalya Muratpaşa
 • Electrolux Servisi Hüsnü Karakaş Kepez Antalya Lara
 • Electrolux Servisi Hüsnü Karakaş Kepez Antalya Konyaaltı
 • Electrolux Servisi Hüsnü Karakaş Kepez Antalya Aksu
 • Electrolux Servisi Hüsnü Karakaş Kepez Antalya Güzeloba
 • Electrolux Servisi Hüsnü Karakaş Kepez Antalya Güzelyurt
 • Electrolux Servisi Hüsnü Karakaş Kepez Antalya Kundu
 • Electrolux Servisi Hüsnü Karakaş Kepez Antalya Çağlayan
 • Electrolux Servisi Hüsnü Karakaş Kepez Antalya Şirinyalı
 • Electrolux Servisi Hüsnü Karakaş Kepez Antalya Yeşilbahçe
 • Electrolux Servisi Hüsnü Karakaş Kepez Antalya Uncalı
 • Electrolux Servisi Hüsnü Karakaş Kepez Antalya Liman
 • Electrolux Servisi Hüsnü Karakaş Kepez Antalya Hurma
 • Electrolux Servisi Hüsnü Karakaş Kepez Antalya Sarısu
 • Electrolux Servisi Hüsnü Karakaş Kepez Antalya Akkuyu
 • Electrolux Servisi Hüsnü Karakaş Kepez Antalya Kepez
 • Electrolux Servisi Hüsnü Karakaş Kepez Antalya Döşemealtı
 • Electrolux Servisi Hüsnü Karakaş Kepez Antalya Yeşilbayır
 • Electrolux Servisi Hüsnü Karakaş Kepez Antalya Cumhuriyet
 • Electrolux Servisi Hüsnü Karakaş Kepez Antalya Dokuma
 • Electrolux Servisi Hüsnü Karakaş Kepez Antalya Dokuma
 • Electrolux Servisi Hüsnü Karakaş Kepez Antalya Çallı
 • Electrolux Servisi Hüsnü Karakaş Kepez Antalya Etiler
 • Electrolux Servisi Hüsnü Karakaş Kepez Antalya Kızıltoprak
 • Hüsnü Karakaş

  Yorumlarınız

  Fatma H.
  Teşekkür
  Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisi Hızlı ve güvenilir bir servis.Vermiş olduğu hizmetten çok memnun kaldık. Kaliteli hizmet ve vermiş olduğu fiyattan dolayı Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisine Teşekkür ederim.
  Ferdi
  Teşekkür
  Kendileri ile herhangi bir konuda iletişime geçün ve ne kadar hızlı yanıt alacağınızı siz de test edin. Çamasır makinemizi tertemiz şekilde tamir ettiler. çok teşekkürler.
  Hatice
  Teşekkür
  Bu yorumu içimden sadece içimden geldiği için yazıyorum... Verdiğiniz hizmet Türkiye standartları kalitesine göre yüksek kalitede olan bir servissiniz. Sizinle olmaktan gerçekten çok memnunum, umarım ayağınıza taş takılmadan şuanki kalitenizi hep korursunuz. Sizi seviyorum Antalya Beyaz Eşya Servisi Ekibi, herşey için teşekkürler.
  Mevlüt G.
  Teşekkür
  Arçelik çamaşır makinem bozulmuştu. Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisini çağırdım. Vermiş oldukları gün ve saatte geldiler. Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisi Arızayı giderdikten sonra böyle durumlarda ne yapmam gerektiği anlattı. Kısacası çok memnun kaldım. Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisi'ni Herkeze tavsiye ederim.
  Oğuzhan K.
  Teşekkür
  Buzdolabımızn motor arızasında bizlere yaklaşımları ve teknik destek vermeleri tarafımızdan takdir edildi bizde hayranlık uyandırdı. Tüm destek ve pozitif yaklaşımlarınız için tekrardan teşekkür ederiz.
  Semih
  Teşekkür
  Çok uygun ve düzgün bir firmasınız. Bize böyle hizmet sunduğunuz için teşekkürler.
  Salim A.
  Teşekkür
  çok iyi
  Aysel Ş.
  Teşekkür
  3 Yıldır BOSH Marka çamaşır makinem var ve garanti bitiminden kısa bir süre sonra aniden bozuldu. Eo9 hatası vermeye başladı.Yetkili Antalya Beyaz Eşya Servisini aradım bana garantisinin bitiğini ve bana yardımcı olamayacağını ve kullanıcı hatasından kaynaklanmış olacağını söyledi.BOSH Marka kullanan müşterilerinin garantisi bitmiş ürünlerin ödeme karşılığında değiştirebileceklerini belirtiler.Bende bunun üzerine Antalya Beyaz Eşya Tamir servisini arayarak servis istedim. Antalya Bosh Servisinin servisinden kat kat tecrübeli olduklarını anladım. Herkese tavsiye ederim.
  Yeliz K.
  Teşekkür
  Gayet başarılı bir ekip
  Kamil Alaçam
  Teşekkür
  Buzdolabımın üst dondurucu kısmı buzlanma yapıyordu. Komşumun tavsiyesi üzerine Bu servisi çağırdım. Yakasında firma kartı vardı. Mütevazi bir şekilde içeri girdi. Buzdolabıma bakarak arızanın tahliye borusunun tıkanmasından kaynaklandığını buzlanmanın o sebeple olduğunu söyledi. Tam bir ustalıkla tahliye borusunu açarak işlemini bitirdi. Ellerinize sağlık Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisi.
  Nalan
  Teşekkür
  Çok hızlı çok güvenilir verdikleri destek gerçekten çok kaliteli güvenilir bir ekip

  1 Yıl İşçilik ve Parça Garantisi Vermekteyiz Electrolux Buzdolabı Servisi Hüsnü Karakaş Teknik Servisimiz için Hemen Bizleri Arayabilirsiniz

  Antalya Electrolux Buzdolabı Servisi Hüsnü Karakaş Ocak, Fırın, Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Süpürge, Klima. Antalya Beyaz Eşya Servisi

  Antalya Electrolux Buzdolabı Servisi Hüsnü Karakaş Beyaz Eşya Teknik Servisi

  Bu Sayfayı Paylaşın