Electrolux Buzdolabı Servisi Mehmet Akif Ersoy Mahallesi

Yaptığımız Her İşe ve Kullandığımız Her Parçaya 1 YIL GARANTİ Vermekteyiz.

Electrolux Buzdolabı Servisi Mehmet Akif Ersoy Mahallesi

Servis Ekiplerimiz Covid-19 Tedbirleri Kapsamında günde en az 5 Maske değiştirerek hizmet vermektedirler. Servis hizmeti sırasında bütün tedbirlere dikkatle uyulmaktadır. Herşey Sağlığımız için ... Saygılarımızla.

☎️ 0533 409 7616

Electrolux Servisi Mehmet Akif Ersoy Kepez Antalya telefon numarası, iletişim ve adres bilgileri Electrolux markalı ürünleriniz ve diğer bütün Antalya Beyaz Eşya Arızalarınız için bizlere ulaşabilirsiniz. Electrolux Servisi Mehmet Akif Ersoy Kepez Antalya olarak sizlere Electrolux markasıyla ilgili Antalya en iyi Electrolux teknik servis hizmetini sunuyoruz. Electrolux Servisi Mehmet Akif Ersoy Kepez Antalya olarak sizlere Electrolux servis hizmetini kesintisiz sunmaktayız.

Antalya Televizyon Lcd, Led, Oled Tv Servisi, Çamaşır Makinesi, Buzdolabı, Buzdolabı ve her türlü beya eşya servisi olarak yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan garantilidir.

Electrolux servisimiz yıllardır hizmet vermektedir, çalışanlarımız asgari 5, azami 15 yıllık servis tecrübesine sahiptir.

Hızlı ve yerinde servis

Servis talebiniz olduğunda size en yakın gezici ekibimiz en kısa sürede belirttiğiniz adrese ulaşır ve sorununuzu giderir. Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza sizin ortamınızda hızlı müdahale edilmekte, gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında atölyemize alınmaktadır.

Güvenilir, tecrübeli

Electrolux servisimiz yıllardır hizmet vermektedir, gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir,servis sertifikalarına ve fabrika eğitimlerine sahiptir.

Mehmet Akif Ersoy Kepez AntalyaElectrolux Servisi Mehmet Akif Ersoy Kepez AntalyaElectrolux Electrolux Servisi Mehmet Akif Ersoy Kepez Antalya Muratpaşa
 • Electrolux Servisi Mehmet Akif Ersoy Kepez Antalya Lara
 • Electrolux Servisi Mehmet Akif Ersoy Kepez Antalya Konyaaltı
 • Electrolux Servisi Mehmet Akif Ersoy Kepez Antalya Aksu
 • Electrolux Servisi Mehmet Akif Ersoy Kepez Antalya Güzeloba
 • Electrolux Servisi Mehmet Akif Ersoy Kepez Antalya Güzelyurt
 • Electrolux Servisi Mehmet Akif Ersoy Kepez Antalya Kundu
 • Electrolux Servisi Mehmet Akif Ersoy Kepez Antalya Çağlayan
 • Electrolux Servisi Mehmet Akif Ersoy Kepez Antalya Şirinyalı
 • Electrolux Servisi Mehmet Akif Ersoy Kepez Antalya Yeşilbahçe
 • Electrolux Servisi Mehmet Akif Ersoy Kepez Antalya Uncalı
 • Electrolux Servisi Mehmet Akif Ersoy Kepez Antalya Liman
 • Electrolux Servisi Mehmet Akif Ersoy Kepez Antalya Hurma
 • Electrolux Servisi Mehmet Akif Ersoy Kepez Antalya Sarısu
 • Electrolux Servisi Mehmet Akif Ersoy Kepez Antalya Akkuyu
 • Electrolux Servisi Mehmet Akif Ersoy Kepez Antalya Kepez
 • Electrolux Servisi Mehmet Akif Ersoy Kepez Antalya Döşemealtı
 • Electrolux Servisi Mehmet Akif Ersoy Kepez Antalya Yeşilbayır
 • Electrolux Servisi Mehmet Akif Ersoy Kepez Antalya Cumhuriyet
 • Electrolux Servisi Mehmet Akif Ersoy Kepez Antalya Dokuma
 • Electrolux Servisi Mehmet Akif Ersoy Kepez Antalya Dokuma
 • Electrolux Servisi Mehmet Akif Ersoy Kepez Antalya Çallı
 • Electrolux Servisi Mehmet Akif Ersoy Kepez Antalya Etiler
 • Electrolux Servisi Mehmet Akif Ersoy Kepez Antalya Kızıltoprak
 • Mehmet Akif Ersoy Mahallesi

  Yorumlarınız

  Yeliz K.
  Teşekkür
  Gayet başarılı bir ekip
  Sultan V.
  Teşekkür
  Buzdolabımın bozulması üzerine Antalya Beyaz Eşya Yetkili Servisini çağırdım. Randevu verdikleri gün ve saatte gelerek arızayı hemen tespit ederek müdahale etti. Pratik bir şekilde motorunu değiştirdi, gazın dolumunu yaptı. Teşekkürler Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisi.
  Ferdi
  Teşekkür
  Kendileri ile herhangi bir konuda iletişime geçün ve ne kadar hızlı yanıt alacağınızı siz de test edin. Çamasır makinemizi tertemiz şekilde tamir ettiler. çok teşekkürler.
  Fatma Yıldız
  Teşekkür
  Bu servisi internetten ararken tesadüfen buldum. Aradım tam söyledikleri saatte geldiler. Evime ilk defa yaka kartı bulunan bir servis geldi. Çok başarılı bir iş çıkardı ve teknik bilgilerde verdi çok memnun kaldım.
  Aslı Şahin
  Teşekkür
  Verdikleri hizmet parasına göre üst seviyede. Ellerinden geldiğince yardımcı oluyor. Sonuna kadar tavsiye ederim. Antalya Beyaz Eşya Servisine ve tüm ekibine teşekkür ederim.
  Oğuzhan K.
  Teşekkür
  Buzdolabımızn motor arızasında bizlere yaklaşımları ve teknik destek vermeleri tarafımızdan takdir edildi bizde hayranlık uyandırdı. Tüm destek ve pozitif yaklaşımlarınız için tekrardan teşekkür ederiz.
  Mehmet Soyturk
  Teşekkür
  Hizmetlerinizden çok memnunum teşekkürler
  Turgut A.
  Teşekkür
  Gerçekten çok kaliteli bir firma işinin ehli.. tavsiye ederim
  Birsen
  Teşekkür
  yaptığınız işte sizden iyisini tanımadım henüz ... çamşır makinemizi yeni gibi yaptılar çok teşekkürler.
  Enis C.
  Teşekkür
  Firmanızın hizmetlerinden ve ürünlerinden gayet memnunum. Oldukça uygun fiyatları sunmanız ve müşteri odaklı çalışmalarınız, teknik konularda anında cevap verip çözüm bulmanız sizi vazgeçilmez yapıyor. :) Teknik sorunlara, detaylara karşı çözüm ve yanıt hızınız süper. Saygılarımla
  Selahattin Taş
  Teşekkür
  Bulaşık makinemdeki sorun giderildi. Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisinden gelen Servise gelen ustamız usta, konuya hakim bir şekilde geldi. Uzun zamandır karşılaşmadığımız bir hizmet aldık. Çünkü soruna pozitif bakışı ve kibarlığı, çok sık karşılaşmadığımız seviyedeydi. Aynı zamanda makine hakkında bilgilendirdi. Kendilerine tekrar teşekkür ederiz.

  1 Yıl İşçilik ve Parça Garantisi Vermekteyiz Electrolux Buzdolabı Servisi Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Teknik Servisimiz için Hemen Bizleri Arayabilirsiniz

  Antalya Electrolux Buzdolabı Servisi Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Ocak, Fırın, Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Süpürge, Klima. Antalya Beyaz Eşya Servisi

  Antalya Electrolux Buzdolabı Servisi Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Beyaz Eşya Teknik Servisi

  Bu Sayfayı Paylaşın