Electrolux Buzdolabı Servisi Meltem

Yaptığımız Her İşe ve Kullandığımız Her Parçaya 1 YIL GARANTİ Vermekteyiz.

Electrolux Buzdolabı Servisi Meltem

Servis Ekiplerimiz Covid-19 Tedbirleri Kapsamında günde en az 5 Maske değiştirerek hizmet vermektedirler. Servis hizmeti sırasında bütün tedbirlere dikkatle uyulmaktadır. Herşey Sağlığımız için ... Saygılarımızla.

☎️ 0533 409 7616

Electrolux Servisi Meltem Muratpaşa Antalya telefon numarası, iletişim ve adres bilgileri Electrolux markalı ürünleriniz ve diğer bütün Antalya Beyaz Eşya Arızalarınız için bizlere ulaşabilirsiniz. Electrolux Servisi Meltem Muratpaşa Antalya olarak sizlere Electrolux markasıyla ilgili Antalya en iyi Electrolux teknik servis hizmetini sunuyoruz. Electrolux Servisi Meltem Muratpaşa Antalya olarak sizlere Electrolux servis hizmetini kesintisiz sunmaktayız.

Antalya Televizyon Lcd, Led, Oled Tv Servisi, Çamaşır Makinesi, Buzdolabı, Buzdolabı ve her türlü beya eşya servisi olarak yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan garantilidir.

Electrolux servisimiz yıllardır hizmet vermektedir, çalışanlarımız asgari 5, azami 15 yıllık servis tecrübesine sahiptir.

Hızlı ve yerinde servis

Servis talebiniz olduğunda size en yakın gezici ekibimiz en kısa sürede belirttiğiniz adrese ulaşır ve sorununuzu giderir. Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza sizin ortamınızda hızlı müdahale edilmekte, gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında atölyemize alınmaktadır.

Güvenilir, tecrübeli

Electrolux servisimiz yıllardır hizmet vermektedir, gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir,servis sertifikalarına ve fabrika eğitimlerine sahiptir.

Meltem Muratpaşa AntalyaElectrolux Servisi Meltem Muratpaşa AntalyaElectrolux Electrolux Servisi Meltem Muratpaşa Antalya Muratpaşa
 • Electrolux Servisi Meltem Muratpaşa Antalya Lara
 • Electrolux Servisi Meltem Muratpaşa Antalya Konyaaltı
 • Electrolux Servisi Meltem Muratpaşa Antalya Aksu
 • Electrolux Servisi Meltem Muratpaşa Antalya Güzeloba
 • Electrolux Servisi Meltem Muratpaşa Antalya Güzelyurt
 • Electrolux Servisi Meltem Muratpaşa Antalya Kundu
 • Electrolux Servisi Meltem Muratpaşa Antalya Çağlayan
 • Electrolux Servisi Meltem Muratpaşa Antalya Şirinyalı
 • Electrolux Servisi Meltem Muratpaşa Antalya Yeşilbahçe
 • Electrolux Servisi Meltem Muratpaşa Antalya Uncalı
 • Electrolux Servisi Meltem Muratpaşa Antalya Liman
 • Electrolux Servisi Meltem Muratpaşa Antalya Hurma
 • Electrolux Servisi Meltem Muratpaşa Antalya Sarısu
 • Electrolux Servisi Meltem Muratpaşa Antalya Akkuyu
 • Electrolux Servisi Meltem Muratpaşa Antalya Kepez
 • Electrolux Servisi Meltem Muratpaşa Antalya Döşemealtı
 • Electrolux Servisi Meltem Muratpaşa Antalya Yeşilbayır
 • Electrolux Servisi Meltem Muratpaşa Antalya Cumhuriyet
 • Electrolux Servisi Meltem Muratpaşa Antalya Dokuma
 • Electrolux Servisi Meltem Muratpaşa Antalya Dokuma
 • Electrolux Servisi Meltem Muratpaşa Antalya Çallı
 • Electrolux Servisi Meltem Muratpaşa Antalya Etiler
 • Electrolux Servisi Meltem Muratpaşa Antalya Kızıltoprak
 • Meltem

  Yorumlarınız

  Melis B.
  Teşekkür
  her şey sorunsuzca halloldu teknik ekibinizi tebrik ediyorum.
  Aysel Ş.
  Teşekkür
  3 Yıldır BOSH Marka çamaşır makinem var ve garanti bitiminden kısa bir süre sonra aniden bozuldu. Eo9 hatası vermeye başladı.Yetkili Antalya Beyaz Eşya Servisini aradım bana garantisinin bitiğini ve bana yardımcı olamayacağını ve kullanıcı hatasından kaynaklanmış olacağını söyledi.BOSH Marka kullanan müşterilerinin garantisi bitmiş ürünlerin ödeme karşılığında değiştirebileceklerini belirtiler.Bende bunun üzerine Antalya Beyaz Eşya Tamir servisini arayarak servis istedim. Antalya Bosh Servisinin servisinden kat kat tecrübeli olduklarını anladım. Herkese tavsiye ederim.
  Salim A.
  Teşekkür
  çok iyi
  Cem U.
  Teşekkür
  Mükemmel bir Teknik Servis ! Herkese tavsiye ediyorum.
  Mahmut
  Teşekkür
  Firmanızın hizmetlerinden ve ürünlerinden gayet memnunum. Oldukça uygun fiyatları sunmanız ve müşteri odaklı çalışmalarınız, teknik konularda anında cevap verip çözüm bulmanız sizi vazgeçilmez yapıyor. :) Teknik sorunlara, detaylara karşı çözüm ve yanıt hızınız süper. Saygılarımla
  Emre Ö.
  Teşekkür
  yaptığınız işte sizden iyisini tanımadım henüz ... çamşır makinemizi yeni gibi yaptılar çok teşekkürler.
  Tuba K.
  Teşekkür
  Samsung buzdolabım 3. yılını doldurmadan bozuldu bunu üzerine yetkili servisini çağırdım. Gelen servis 1 yıl garanti vererek parçasını değiştirdir. Aradan 8-9 ay geçtikten sonra buzdolabım yine aynı arızayı yaptı.Yine servisi aradığımda parça garantisinin 6 ay olduğunu bana yardımcı olamayacaklarını söylediler. Daha sonra bende Antalya Beyaz eşya tamir servisini arayarak servis istedim. Randevu vermiş oldukları gün ve saatte geldiler.Sorunu en kısa zamanda gidererek makul bir fiyat istediler. Teşekkür ederim Antalya Beyaz Eşya Servis ekibiniz çok başarılılar.
  Buse Y.
  Teşekkür
  Hızlı ve güvenilir.
  Hüseyin A.
  Teşekkür
  Çamaşır makinemdeki sorun giderildi. Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisinden gelen usta, konuya hakim bir şekilde geldi. Uzun zamandır karşılaşmadığımız bir hizmet aldık. Çünkü soruna pozitif bakışı ve kibarlığı, çok sık karşılaşmadığımız seviyedeydi. Aynı zamanda makine hakkında bilgilendirdi. Kendilerine tekrar teşekkür ederiz.
  Arda Ç.
  Teşekkür
  Arkadaşa teşekkür ederim.
  Harun
  Teşekkür
  Arçelik çamaşır makinem bozulmuştu. Beyaz Eşya Tamir Servisini çağırdım. Vermiş oldukları gün ve saatte geldiler. Arızayı giderdikten sonra böyle durumlarda ne yapmam gerektiği anlattı. Kısacası çok memnun kaldım. Herkeze tavsiye ederim.

  1 Yıl İşçilik ve Parça Garantisi Vermekteyiz Electrolux Buzdolabı Servisi Meltem Teknik Servisimiz için Hemen Bizleri Arayabilirsiniz

  Antalya Electrolux Buzdolabı Servisi Meltem Ocak, Fırın, Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Süpürge, Klima. Antalya Beyaz Eşya Servisi

  Antalya Electrolux Buzdolabı Servisi Meltem Beyaz Eşya Teknik Servisi

  Bu Sayfayı Paylaşın