Electrolux Buzdolabı Servisi Ulus Mahallesi

Yaptığımız Her İşe ve Kullandığımız Her Parçaya 1 YIL GARANTİ Vermekteyiz.

Electrolux Buzdolabı Servisi Ulus Mahallesi

Servis Ekiplerimiz Covid-19 Tedbirleri Kapsamında günde en az 5 Maske değiştirerek hizmet vermektedirler. Servis hizmeti sırasında bütün tedbirlere dikkatle uyulmaktadır. Herşey Sağlığımız için ... Saygılarımızla.

☎️ 0533 409 7616

Electrolux Servisi Ulus Mahallesi Kepez Antalya telefon numarası, iletişim ve adres bilgileri Electrolux markalı ürünleriniz ve diğer bütün Antalya Beyaz Eşya Arızalarınız için bizlere ulaşabilirsiniz. Electrolux Servisi Ulus Mahallesi Kepez Antalya olarak sizlere Electrolux markasıyla ilgili Antalya en iyi Electrolux teknik servis hizmetini sunuyoruz. Electrolux Servisi Ulus Mahallesi Kepez Antalya olarak sizlere Electrolux servis hizmetini kesintisiz sunmaktayız.

Antalya Televizyon Lcd, Led, Oled Tv Servisi, Çamaşır Makinesi, Buzdolabı, Buzdolabı ve her türlü beya eşya servisi olarak yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan garantilidir.

Electrolux servisimiz yıllardır hizmet vermektedir, çalışanlarımız asgari 5, azami 15 yıllık servis tecrübesine sahiptir.

Hızlı ve yerinde servis

Servis talebiniz olduğunda size en yakın gezici ekibimiz en kısa sürede belirttiğiniz adrese ulaşır ve sorununuzu giderir. Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza sizin ortamınızda hızlı müdahale edilmekte, gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında atölyemize alınmaktadır.

Güvenilir, tecrübeli

Electrolux servisimiz yıllardır hizmet vermektedir, gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir,servis sertifikalarına ve fabrika eğitimlerine sahiptir.

Ulus Mahallesi Kepez AntalyaElectrolux Servisi Ulus Mahallesi Kepez AntalyaElectrolux Electrolux Servisi Ulus Mahallesi Kepez Antalya Muratpaşa
 • Electrolux Servisi Ulus Mahallesi Kepez Antalya Lara
 • Electrolux Servisi Ulus Mahallesi Kepez Antalya Konyaaltı
 • Electrolux Servisi Ulus Mahallesi Kepez Antalya Aksu
 • Electrolux Servisi Ulus Mahallesi Kepez Antalya Güzeloba
 • Electrolux Servisi Ulus Mahallesi Kepez Antalya Güzelyurt
 • Electrolux Servisi Ulus Mahallesi Kepez Antalya Kundu
 • Electrolux Servisi Ulus Mahallesi Kepez Antalya Çağlayan
 • Electrolux Servisi Ulus Mahallesi Kepez Antalya Şirinyalı
 • Electrolux Servisi Ulus Mahallesi Kepez Antalya Yeşilbahçe
 • Electrolux Servisi Ulus Mahallesi Kepez Antalya Uncalı
 • Electrolux Servisi Ulus Mahallesi Kepez Antalya Liman
 • Electrolux Servisi Ulus Mahallesi Kepez Antalya Hurma
 • Electrolux Servisi Ulus Mahallesi Kepez Antalya Sarısu
 • Electrolux Servisi Ulus Mahallesi Kepez Antalya Akkuyu
 • Electrolux Servisi Ulus Mahallesi Kepez Antalya Kepez
 • Electrolux Servisi Ulus Mahallesi Kepez Antalya Döşemealtı
 • Electrolux Servisi Ulus Mahallesi Kepez Antalya Yeşilbayır
 • Electrolux Servisi Ulus Mahallesi Kepez Antalya Cumhuriyet
 • Electrolux Servisi Ulus Mahallesi Kepez Antalya Dokuma
 • Electrolux Servisi Ulus Mahallesi Kepez Antalya Dokuma
 • Electrolux Servisi Ulus Mahallesi Kepez Antalya Çallı
 • Electrolux Servisi Ulus Mahallesi Kepez Antalya Etiler
 • Electrolux Servisi Ulus Mahallesi Kepez Antalya Kızıltoprak
 • Ulus Mahallesi

  Yorumlarınız

  Selahattin Taş
  Teşekkür
  Bulaşık makinemdeki sorun giderildi. Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisinden gelen Servise gelen ustamız usta, konuya hakim bir şekilde geldi. Uzun zamandır karşılaşmadığımız bir hizmet aldık. Çünkü soruna pozitif bakışı ve kibarlığı, çok sık karşılaşmadığımız seviyedeydi. Aynı zamanda makine hakkında bilgilendirdi. Kendilerine tekrar teşekkür ederiz.
  Aysel Ş.
  Teşekkür
  3 Yıldır BOSH Marka çamaşır makinem var ve garanti bitiminden kısa bir süre sonra aniden bozuldu. Eo9 hatası vermeye başladı.Yetkili Antalya Beyaz Eşya Servisini aradım bana garantisinin bitiğini ve bana yardımcı olamayacağını ve kullanıcı hatasından kaynaklanmış olacağını söyledi.BOSH Marka kullanan müşterilerinin garantisi bitmiş ürünlerin ödeme karşılığında değiştirebileceklerini belirtiler.Bende bunun üzerine Antalya Beyaz Eşya Tamir servisini arayarak servis istedim. Antalya Bosh Servisinin servisinden kat kat tecrübeli olduklarını anladım. Herkese tavsiye ederim.
  Fatih
  Teşekkür
  Gerçekten de başarılı bir firma. Servis konusunda en ufak bir problem yaşamadım. Ne zaman aklıma bir soru takılsa sorumu soruyorum çok teşekkürler.
  Buse Y.
  Teşekkür
  Hızlı ve güvenilir.
  İsmail A.
  Teşekkür
  Sorunsuz bir şekilde teknik servis talebimi gerçekleştirdim teşekkrler
  Bariş
  Teşekkür
  Başta Servise gelen ustamız Bey olmak üzere bütün teknik destek ekibine, hızlı yanıtları ve kalıcı çözümleri için teşekkürlerimi iletiyorum.
  Sibel Camgöz
  Teşekkür
  Arçelik çamaşır makinem bozulmuştu. Beyaz Eşya Tamir Servisini çağırdım. Vermiş oldukları gün ve saatte geldiler. Arızayı giderdikten sonra böyle durumlarda ne yapmam gerektiği anlattı. Kısacası çok memnun kaldım. Herkeze tavsiye ederim.
  Emre Ö.
  Teşekkür
  yaptığınız işte sizden iyisini tanımadım henüz ... çamşır makinemizi yeni gibi yaptılar çok teşekkürler.
  Enis C.
  Teşekkür
  Firmanızın hizmetlerinden ve ürünlerinden gayet memnunum. Oldukça uygun fiyatları sunmanız ve müşteri odaklı çalışmalarınız, teknik konularda anında cevap verip çözüm bulmanız sizi vazgeçilmez yapıyor. :) Teknik sorunlara, detaylara karşı çözüm ve yanıt hızınız süper. Saygılarımla
  Bedriye Müge
  Teşekkür
  gayet memnunum.iyiki bu firmayı bulmuşum..ayrıca süper hızlı teknik servis ekibine çok teşekkür ediyorum..bundan sonra burdayım inşallah.
  Gülsüm Ateş
  Teşekkür
  Bulaşık Makinem ile ilgili aldığım hizmetten dolayı çok memnunum. Çok Teşekkür ederim.

  1 Yıl İşçilik ve Parça Garantisi Vermekteyiz Electrolux Buzdolabı Servisi Ulus Mahallesi Teknik Servisimiz için Hemen Bizleri Arayabilirsiniz

  Antalya Electrolux Buzdolabı Servisi Ulus Mahallesi Ocak, Fırın, Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Süpürge, Klima. Antalya Beyaz Eşya Servisi

  Antalya Electrolux Buzdolabı Servisi Ulus Mahallesi Beyaz Eşya Teknik Servisi

  Bu Sayfayı Paylaşın