Electrolux Buzdolabı Servisi Ünsal Mahallesi

Yaptığımız Her İşe ve Kullandığımız Her Parçaya 1 YIL GARANTİ Vermekteyiz.

Electrolux Buzdolabı Servisi Ünsal Mahallesi

Servis Ekiplerimiz Covid-19 Tedbirleri Kapsamında günde en az 5 Maske değiştirerek hizmet vermektedirler. Servis hizmeti sırasında bütün tedbirlere dikkatle uyulmaktadır. Herşey Sağlığımız için ... Saygılarımızla.

☎️ 0533 409 7616

Electrolux Servisi Ünsal Mahallesi Kepez Antalya telefon numarası, iletişim ve adres bilgileri Electrolux markalı ürünleriniz ve diğer bütün Antalya Beyaz Eşya Arızalarınız için bizlere ulaşabilirsiniz. Electrolux Servisi Ünsal Mahallesi Kepez Antalya olarak sizlere Electrolux markasıyla ilgili Antalya en iyi Electrolux teknik servis hizmetini sunuyoruz. Electrolux Servisi Ünsal Mahallesi Kepez Antalya olarak sizlere Electrolux servis hizmetini kesintisiz sunmaktayız.

Antalya Televizyon Lcd, Led, Oled Tv Servisi, Çamaşır Makinesi, Buzdolabı, Buzdolabı ve her türlü beya eşya servisi olarak yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan garantilidir.

Electrolux servisimiz yıllardır hizmet vermektedir, çalışanlarımız asgari 5, azami 15 yıllık servis tecrübesine sahiptir.

Hızlı ve yerinde servis

Servis talebiniz olduğunda size en yakın gezici ekibimiz en kısa sürede belirttiğiniz adrese ulaşır ve sorununuzu giderir. Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza sizin ortamınızda hızlı müdahale edilmekte, gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında atölyemize alınmaktadır.

Güvenilir, tecrübeli

Electrolux servisimiz yıllardır hizmet vermektedir, gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir,servis sertifikalarına ve fabrika eğitimlerine sahiptir.

Ünsal Mahallesi Kepez AntalyaElectrolux Servisi Ünsal Mahallesi Kepez AntalyaElectrolux Electrolux Servisi Ünsal Mahallesi Kepez Antalya Muratpaşa
 • Electrolux Servisi Ünsal Mahallesi Kepez Antalya Lara
 • Electrolux Servisi Ünsal Mahallesi Kepez Antalya Konyaaltı
 • Electrolux Servisi Ünsal Mahallesi Kepez Antalya Aksu
 • Electrolux Servisi Ünsal Mahallesi Kepez Antalya Güzeloba
 • Electrolux Servisi Ünsal Mahallesi Kepez Antalya Güzelyurt
 • Electrolux Servisi Ünsal Mahallesi Kepez Antalya Kundu
 • Electrolux Servisi Ünsal Mahallesi Kepez Antalya Çağlayan
 • Electrolux Servisi Ünsal Mahallesi Kepez Antalya Şirinyalı
 • Electrolux Servisi Ünsal Mahallesi Kepez Antalya Yeşilbahçe
 • Electrolux Servisi Ünsal Mahallesi Kepez Antalya Uncalı
 • Electrolux Servisi Ünsal Mahallesi Kepez Antalya Liman
 • Electrolux Servisi Ünsal Mahallesi Kepez Antalya Hurma
 • Electrolux Servisi Ünsal Mahallesi Kepez Antalya Sarısu
 • Electrolux Servisi Ünsal Mahallesi Kepez Antalya Akkuyu
 • Electrolux Servisi Ünsal Mahallesi Kepez Antalya Kepez
 • Electrolux Servisi Ünsal Mahallesi Kepez Antalya Döşemealtı
 • Electrolux Servisi Ünsal Mahallesi Kepez Antalya Yeşilbayır
 • Electrolux Servisi Ünsal Mahallesi Kepez Antalya Cumhuriyet
 • Electrolux Servisi Ünsal Mahallesi Kepez Antalya Dokuma
 • Electrolux Servisi Ünsal Mahallesi Kepez Antalya Dokuma
 • Electrolux Servisi Ünsal Mahallesi Kepez Antalya Çallı
 • Electrolux Servisi Ünsal Mahallesi Kepez Antalya Etiler
 • Electrolux Servisi Ünsal Mahallesi Kepez Antalya Kızıltoprak
 • Ünsal Mahallesi

  Yorumlarınız

  Gülsüm O.
  Teşekkür
  Vestel marka buzdolabım çalışmıyordu servisini çağırdım gelen servis motorunun yandığını söyledi ve motorunun değişimi için benden yüksek tutarda para istedi. O fiyat bana çok fazla geldi ve yaptırmadan servisi gönderdim.Daha sonra bu servisi aradım gelen Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisi servis elemanının konuşmasından çok tecrübeli olduğu belliydi Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisi vestelin servisinden daha düşük fiyat verdi.Bende ne gerekiyorsa yapın dedim ve orijinal motor ile değiştirdiler.Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisinden Çok memnun kaldım herkeze tavsiye edeceğim bir servis.
  Jale
  Teşekkür
  oldukça memnunuz tavsiye ediyoruz. Pişman olmazsınız
  Şenay
  Teşekkür
  Servise gelen ustamız bey başta olmak üzere tüm çalışan arkadaşlara teşekkür ederim. Buzdolabımızı neredeyse baştan yaptılar çok çok teşekkürler.
  Aysel Bozboyun
  Teşekkür
  Çamaşır makinam bozulmuştu. Antalya Beyaz Eşya Servisi geldi. Hizmetinden çok memnun kaldım. Hızlı ve güvenilir olduklarından dolayı teşekkür ederim.
  Ümran Akmeşe
  Teşekkür
  Hızlı ve güvenilir bir servis.Vermiş olduğu hizmetten çok memnun kaldık. Kaliteli hizmet ve vermiş olduğu fiyattan dolayı Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisine Teşekkür ederim.
  Uğur Gültekin
  Teşekkür
  Buzdolabımız arızalı idi .Yorumları gördüm ve aradım .Ustamız hemen yardım edeceğini bildirdi ve konuma göre hemen geldi .Arızayı tespit ederek derhal çözüme ulaştı.Eli çabuk güleryüzlü sorulara cevabı hemen verebilen usta gibi usta.makina tıkır tıkır çalışıyor ellerinize sağlık .herkese tavsiye ederim.
  Bariş
  Teşekkür
  Başta Servise gelen ustamız Bey olmak üzere bütün teknik destek ekibine, hızlı yanıtları ve kalıcı çözümleri için teşekkürlerimi iletiyorum.
  Mevlüt G.
  Teşekkür
  Arçelik çamaşır makinem bozulmuştu. Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisini çağırdım. Vermiş oldukları gün ve saatte geldiler. Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisi Arızayı giderdikten sonra böyle durumlarda ne yapmam gerektiği anlattı. Kısacası çok memnun kaldım. Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisi'ni Herkeze tavsiye ederim.
  Mansur Kürşad
  Teşekkür
  Sorunsuz hizmet ve sağlık ile çok uzun süre birlikte olmak temennisi ile.. Sevgi ve selamlarım ile
  Salim A.
  Teşekkür
  çok iyi
  Bedriye Müge
  Teşekkür
  gayet memnunum.iyiki bu firmayı bulmuşum..ayrıca süper hızlı teknik servis ekibine çok teşekkür ediyorum..bundan sonra burdayım inşallah.

  1 Yıl İşçilik ve Parça Garantisi Vermekteyiz Electrolux Buzdolabı Servisi Ünsal Mahallesi Teknik Servisimiz için Hemen Bizleri Arayabilirsiniz

  Antalya Electrolux Buzdolabı Servisi Ünsal Mahallesi Ocak, Fırın, Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Süpürge, Klima. Antalya Beyaz Eşya Servisi

  Antalya Electrolux Buzdolabı Servisi Ünsal Mahallesi Beyaz Eşya Teknik Servisi

  Bu Sayfayı Paylaşın