Electrolux Buzdolabı Servisi Varlık

Yaptığımız Her İşe ve Kullandığımız Her Parçaya 1 YIL GARANTİ Vermekteyiz.

Electrolux Buzdolabı Servisi Varlık

Servis Ekiplerimiz Covid-19 Tedbirleri Kapsamında günde en az 5 Maske değiştirerek hizmet vermektedirler. Servis hizmeti sırasında bütün tedbirlere dikkatle uyulmaktadır. Herşey Sağlığımız için ... Saygılarımızla.

☎️ 0533 409 7616

Electrolux Servisi Varlık Muratpaşa Antalya telefon numarası, iletişim ve adres bilgileri Electrolux markalı ürünleriniz ve diğer bütün Antalya Beyaz Eşya Arızalarınız için bizlere ulaşabilirsiniz. Electrolux Servisi Varlık Muratpaşa Antalya olarak sizlere Electrolux markasıyla ilgili Antalya en iyi Electrolux teknik servis hizmetini sunuyoruz. Electrolux Servisi Varlık Muratpaşa Antalya olarak sizlere Electrolux servis hizmetini kesintisiz sunmaktayız.

Antalya Televizyon Lcd, Led, Oled Tv Servisi, Çamaşır Makinesi, Buzdolabı, Buzdolabı ve her türlü beya eşya servisi olarak yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan garantilidir.

Electrolux servisimiz yıllardır hizmet vermektedir, çalışanlarımız asgari 5, azami 15 yıllık servis tecrübesine sahiptir.

Hızlı ve yerinde servis

Servis talebiniz olduğunda size en yakın gezici ekibimiz en kısa sürede belirttiğiniz adrese ulaşır ve sorununuzu giderir. Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza sizin ortamınızda hızlı müdahale edilmekte, gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında atölyemize alınmaktadır.

Güvenilir, tecrübeli

Electrolux servisimiz yıllardır hizmet vermektedir, gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir,servis sertifikalarına ve fabrika eğitimlerine sahiptir.

Varlık Muratpaşa AntalyaElectrolux Servisi Varlık Muratpaşa AntalyaElectrolux Electrolux Servisi Varlık Muratpaşa Antalya Muratpaşa
 • Electrolux Servisi Varlık Muratpaşa Antalya Lara
 • Electrolux Servisi Varlık Muratpaşa Antalya Konyaaltı
 • Electrolux Servisi Varlık Muratpaşa Antalya Aksu
 • Electrolux Servisi Varlık Muratpaşa Antalya Güzeloba
 • Electrolux Servisi Varlık Muratpaşa Antalya Güzelyurt
 • Electrolux Servisi Varlık Muratpaşa Antalya Kundu
 • Electrolux Servisi Varlık Muratpaşa Antalya Çağlayan
 • Electrolux Servisi Varlık Muratpaşa Antalya Şirinyalı
 • Electrolux Servisi Varlık Muratpaşa Antalya Yeşilbahçe
 • Electrolux Servisi Varlık Muratpaşa Antalya Uncalı
 • Electrolux Servisi Varlık Muratpaşa Antalya Liman
 • Electrolux Servisi Varlık Muratpaşa Antalya Hurma
 • Electrolux Servisi Varlık Muratpaşa Antalya Sarısu
 • Electrolux Servisi Varlık Muratpaşa Antalya Akkuyu
 • Electrolux Servisi Varlık Muratpaşa Antalya Kepez
 • Electrolux Servisi Varlık Muratpaşa Antalya Döşemealtı
 • Electrolux Servisi Varlık Muratpaşa Antalya Yeşilbayır
 • Electrolux Servisi Varlık Muratpaşa Antalya Cumhuriyet
 • Electrolux Servisi Varlık Muratpaşa Antalya Dokuma
 • Electrolux Servisi Varlık Muratpaşa Antalya Dokuma
 • Electrolux Servisi Varlık Muratpaşa Antalya Çallı
 • Electrolux Servisi Varlık Muratpaşa Antalya Etiler
 • Electrolux Servisi Varlık Muratpaşa Antalya Kızıltoprak
 • Varlık

  Yorumlarınız

  Emre
  Teşekkür
  Desteklerini sonuna kadar ve oldukça hızlı bir şekilde gösterdiler. Mutlu müşteri yaratma konusunda oldukça başarılı bir firma. Kendilerine çok teşekkür ediyorum.
  Ferdi
  Teşekkür
  Kendileri ile herhangi bir konuda iletişime geçün ve ne kadar hızlı yanıt alacağınızı siz de test edin. Çamasır makinemizi tertemiz şekilde tamir ettiler. çok teşekkürler.
  Hayati
  Teşekkür
  Gerçekten çok kaliteli bir firma işinin ehli.. tavsiye ederim
  Ahmet Y.
  Teşekkür
  Buzdolabımın üst dondurucu kısmı buzlanma yapıyordu. Komşumun tavsiyesi üzerine sizin ustayı çağırdım. Yakasında yetkili firma kartı vardı. Mütevazi bir şekilde içeri girdi. Buzdolabıma bakarak arızanın tahliye borusunun tıkanmasından kaynaklandığını buzlanmanın o sebeple olduğunu söyledi. Tam bir ustalıkla tahliye borusunu açarak işlemini bitirdi. Ellerinize sağlık Beyaz Eşya Tamir Servisi Antalya.
  Süleyman Aydın
  Teşekkür
  Çok uygun ve düzgün bir firmasınız. Bize böyle hizmet sunduğunuz için teşekkürler.
  Yavuz
  Teşekkür
  Çamaşır makinam bozulmuştu. Antalya Beyaz Eşya Servisi geldi. Hizmetinden çok memnun kaldım. Hızlı ve güvenilir olduklarından dolayı teşekkür ederim.
  Ersoy H.
  Teşekkür
  Ben Antalya'da yaşıyorum ve Bosh Marka buzdolabımın bozulması üzerine servis çağırdım gelen servis kontrolünü yaptıktan sonra motorunun yandığını ve yüksek bir ücret karşılığında motorunu değiştirebileceğini şöyledi.Gelen servisi yaptırmadan geri gönderdim.İnternetten Antalya'da Beyaz Eşya Tamir Servisini araştırdım ve sizleri aradım. Daha önceki gelen servisin vermiş olduğu fiyattan daha düşük bir fiyata yaptırdım.Dolabım yeni gibi çalışıyor.
  Tuba K.
  Teşekkür
  Samsung buzdolabım 3. yılını doldurmadan bozuldu bunu üzerine yetkili servisini çağırdım. Gelen servis 1 yıl garanti vererek parçasını değiştirdir. Aradan 8-9 ay geçtikten sonra buzdolabım yine aynı arızayı yaptı.Yine servisi aradığımda parça garantisinin 6 ay olduğunu bana yardımcı olamayacaklarını söylediler. Daha sonra bende Antalya Beyaz eşya tamir servisini arayarak servis istedim. Randevu vermiş oldukları gün ve saatte geldiler.Sorunu en kısa zamanda gidererek makul bir fiyat istediler. Teşekkür ederim Antalya Beyaz Eşya Servis ekibiniz çok başarılılar.
  Sultan V.
  Teşekkür
  Buzdolabımın bozulması üzerine Antalya Beyaz Eşya Yetkili Servisini çağırdım. Randevu verdikleri gün ve saatte gelerek arızayı hemen tespit ederek müdahale etti. Pratik bir şekilde motorunu değiştirdi, gazın dolumunu yaptı. Teşekkürler Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisi.
  Semih
  Teşekkür
  Çok uygun ve düzgün bir firmasınız. Bize böyle hizmet sunduğunuz için teşekkürler.
  Salim A.
  Teşekkür
  çok iyi

  1 Yıl İşçilik ve Parça Garantisi Vermekteyiz Electrolux Buzdolabı Servisi Varlık Teknik Servisimiz için Hemen Bizleri Arayabilirsiniz

  Antalya Electrolux Buzdolabı Servisi Varlık Ocak, Fırın, Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Süpürge, Klima. Antalya Beyaz Eşya Servisi

  Antalya Electrolux Buzdolabı Servisi Varlık Beyaz Eşya Teknik Servisi

  Bu Sayfayı Paylaşın