Franke Buzdolabı Servisi Meydankavağı

Yaptığımız Her İşe ve Kullandığımız Her Parçaya 1 YIL GARANTİ Vermekteyiz.

Franke Buzdolabı Servisi Meydankavağı

Servis Ekiplerimiz Covid-19 Tedbirleri Kapsamında günde en az 5 Maske değiştirerek hizmet vermektedirler. Servis hizmeti sırasında bütün tedbirlere dikkatle uyulmaktadır. Herşey Sağlığımız için ... Saygılarımızla.

☎️ 0533 409 7616

Franke Servisi Meydankavağı Muratpaşa Antalya telefon numarası, iletişim ve adres bilgileri Franke markalı ürünleriniz ve diğer bütün Antalya Beyaz Eşya Arızalarınız için bizlere ulaşabilirsiniz. Franke Servisi Meydankavağı Muratpaşa Antalya olarak sizlere Franke markasıyla ilgili Antalya en iyi Franke teknik servis hizmetini sunuyoruz. Franke Servisi Meydankavağı Muratpaşa Antalya olarak sizlere Franke servis hizmetini kesintisiz sunmaktayız.

Antalya Televizyon Lcd, Led, Oled Tv Servisi, Çamaşır Makinesi, Buzdolabı, Buzdolabı ve her türlü beya eşya servisi olarak yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan garantilidir.

Franke servisimiz yıllardır hizmet vermektedir, çalışanlarımız asgari 5, azami 15 yıllık servis tecrübesine sahiptir.

Hızlı ve yerinde servis

Servis talebiniz olduğunda size en yakın gezici ekibimiz en kısa sürede belirttiğiniz adrese ulaşır ve sorununuzu giderir. Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza sizin ortamınızda hızlı müdahale edilmekte, gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında atölyemize alınmaktadır.

Güvenilir, tecrübeli

Franke servisimiz yıllardır hizmet vermektedir, gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir,servis sertifikalarına ve fabrika eğitimlerine sahiptir.

Meydankavağı Muratpaşa AntalyaFranke Servisi Meydankavağı Muratpaşa AntalyaFranke Franke Servisi Meydankavağı Muratpaşa Antalya Muratpaşa
 • Franke Servisi Meydankavağı Muratpaşa Antalya Lara
 • Franke Servisi Meydankavağı Muratpaşa Antalya Konyaaltı
 • Franke Servisi Meydankavağı Muratpaşa Antalya Aksu
 • Franke Servisi Meydankavağı Muratpaşa Antalya Güzeloba
 • Franke Servisi Meydankavağı Muratpaşa Antalya Güzelyurt
 • Franke Servisi Meydankavağı Muratpaşa Antalya Kundu
 • Franke Servisi Meydankavağı Muratpaşa Antalya Çağlayan
 • Franke Servisi Meydankavağı Muratpaşa Antalya Şirinyalı
 • Franke Servisi Meydankavağı Muratpaşa Antalya Yeşilbahçe
 • Franke Servisi Meydankavağı Muratpaşa Antalya Uncalı
 • Franke Servisi Meydankavağı Muratpaşa Antalya Liman
 • Franke Servisi Meydankavağı Muratpaşa Antalya Hurma
 • Franke Servisi Meydankavağı Muratpaşa Antalya Sarısu
 • Franke Servisi Meydankavağı Muratpaşa Antalya Akkuyu
 • Franke Servisi Meydankavağı Muratpaşa Antalya Kepez
 • Franke Servisi Meydankavağı Muratpaşa Antalya Döşemealtı
 • Franke Servisi Meydankavağı Muratpaşa Antalya Yeşilbayır
 • Franke Servisi Meydankavağı Muratpaşa Antalya Cumhuriyet
 • Franke Servisi Meydankavağı Muratpaşa Antalya Dokuma
 • Franke Servisi Meydankavağı Muratpaşa Antalya Dokuma
 • Franke Servisi Meydankavağı Muratpaşa Antalya Çallı
 • Franke Servisi Meydankavağı Muratpaşa Antalya Etiler
 • Franke Servisi Meydankavağı Muratpaşa Antalya Kızıltoprak
 • Meydankavağı

  Yorumlarınız

  Kamil Alaçam
  Teşekkür
  Buzdolabımın üst dondurucu kısmı buzlanma yapıyordu. Komşumun tavsiyesi üzerine Bu servisi çağırdım. Yakasında firma kartı vardı. Mütevazi bir şekilde içeri girdi. Buzdolabıma bakarak arızanın tahliye borusunun tıkanmasından kaynaklandığını buzlanmanın o sebeple olduğunu söyledi. Tam bir ustalıkla tahliye borusunu açarak işlemini bitirdi. Ellerinize sağlık Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisi.
  Bedriye Müge
  Teşekkür
  gayet memnunum.iyiki bu firmayı bulmuşum..ayrıca süper hızlı teknik servis ekibine çok teşekkür ediyorum..bundan sonra burdayım inşallah.
  Tuba K.
  Teşekkür
  Samsung buzdolabım 3. yılını doldurmadan bozuldu bunu üzerine yetkili servisini çağırdım. Gelen servis 1 yıl garanti vererek parçasını değiştirdir. Aradan 8-9 ay geçtikten sonra buzdolabım yine aynı arızayı yaptı.Yine servisi aradığımda parça garantisinin 6 ay olduğunu bana yardımcı olamayacaklarını söylediler. Daha sonra bende Antalya Beyaz eşya tamir servisini arayarak servis istedim. Randevu vermiş oldukları gün ve saatte geldiler.Sorunu en kısa zamanda gidererek makul bir fiyat istediler. Teşekkür ederim Antalya Beyaz Eşya Servis ekibiniz çok başarılılar.
  Ahmet Boz
  Teşekkür
  Aldığım hizmetlerde bu güne kadar hiç bir aksaklık yaşamadım.Fiyat ve kalite bakımından kesinlikle tartışılmaz...
  Kamile Akbulut
  Teşekkür
  Özellikle servis sonrası da destek bildirimlerinde ilginiz için çok teşekkür ederim. Gerçekten çok çok profesyonel bir ekipsiniz.
  Fatma H.
  Teşekkür
  Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisi Hızlı ve güvenilir bir servis.Vermiş olduğu hizmetten çok memnun kaldık. Kaliteli hizmet ve vermiş olduğu fiyattan dolayı Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisine Teşekkür ederim.
  Yücel
  Teşekkür
  çok teşekkür ediyorum.Herkese tavsiye ederim
  Kubilay
  Teşekkür
  Antalya'da Buzdolabı arızamda teknik servis ekibinizin sorunu çözmesinde ve geri dönüş hızınıza hayran kaldım. Başka ne isteyebilirdim ki... Canı gönülden teşekkür ederim. Saygılarımla
  Oktay
  Teşekkür
  Bulaşık makinemdeki sorun giderildi. Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisinden gelen Servise gelen ustamız usta, konuya hakim bir şekilde geldi. Uzun zamandır karşılaşmadığımız bir hizmet aldık. Çünkü soruna pozitif bakışı ve kibarlığı, çok sık karşılaşmadığımız seviyedeydi. Aynı zamanda makine hakkında bilgilendirdi. Kendilerine tekrar teşekkür ederiz.
  Özgür
  Teşekkür
  İyi ki Varsınız Antalya Beyaz esya servisi Ekibi Gerçekten Size Ne Kadar Teşekkür Etsem Azdır. yeni makine almaktan kurtardınız bizi.
  Oğuzhan K.
  Teşekkür
  Buzdolabımızn motor arızasında bizlere yaklaşımları ve teknik destek vermeleri tarafımızdan takdir edildi bizde hayranlık uyandırdı. Tüm destek ve pozitif yaklaşımlarınız için tekrardan teşekkür ederiz.

  1 Yıl İşçilik ve Parça Garantisi Vermekteyiz Franke Buzdolabı Servisi Meydankavağı Teknik Servisimiz için Hemen Bizleri Arayabilirsiniz

  Antalya Franke Buzdolabı Servisi Meydankavağı Ocak, Fırın, Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Süpürge, Klima. Antalya Beyaz Eşya Servisi

  Antalya Franke Buzdolabı Servisi Meydankavağı Beyaz Eşya Teknik Servisi

  Bu Sayfayı Paylaşın