General Buzdolabı Servisi Cumhuriyet Mahallesi

Yaptığımız Her İşe ve Kullandığımız Her Parçaya 1 YIL GARANTİ Vermekteyiz.

General Buzdolabı Servisi Cumhuriyet Mahallesi

Servis Ekiplerimiz Covid-19 Tedbirleri Kapsamında günde en az 5 Maske değiştirerek hizmet vermektedirler. Servis hizmeti sırasında bütün tedbirlere dikkatle uyulmaktadır. Herşey Sağlığımız için ... Saygılarımızla.

☎️ 0533 409 7616

General Servisi Cumhuriyet Mahallesi Muratpaşa Antalya telefon numarası, iletişim ve adres bilgileri General markalı ürünleriniz ve diğer bütün Antalya Beyaz Eşya Arızalarınız için bizlere ulaşabilirsiniz. General Servisi Cumhuriyet Mahallesi Muratpaşa Antalya olarak sizlere General markasıyla ilgili Antalya en iyi General teknik servis hizmetini sunuyoruz. General Servisi Cumhuriyet Mahallesi Muratpaşa Antalya olarak sizlere General servis hizmetini kesintisiz sunmaktayız.

Antalya Televizyon Lcd, Led, Oled Tv Servisi, Çamaşır Makinesi, Buzdolabı, Buzdolabı ve her türlü beya eşya servisi olarak yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan garantilidir.

General servisimiz yıllardır hizmet vermektedir, çalışanlarımız asgari 5, azami 15 yıllık servis tecrübesine sahiptir.

Hızlı ve yerinde servis

Servis talebiniz olduğunda size en yakın gezici ekibimiz en kısa sürede belirttiğiniz adrese ulaşır ve sorununuzu giderir. Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza sizin ortamınızda hızlı müdahale edilmekte, gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında atölyemize alınmaktadır.

Güvenilir, tecrübeli

General servisimiz yıllardır hizmet vermektedir, gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir,servis sertifikalarına ve fabrika eğitimlerine sahiptir.

Cumhuriyet Mahallesi Muratpaşa AntalyaGeneral Servisi Cumhuriyet Mahallesi Muratpaşa AntalyaGeneral General Servisi Cumhuriyet Mahallesi Muratpaşa Antalya Muratpaşa
 • General Servisi Cumhuriyet Mahallesi Muratpaşa Antalya Lara
 • General Servisi Cumhuriyet Mahallesi Muratpaşa Antalya Konyaaltı
 • General Servisi Cumhuriyet Mahallesi Muratpaşa Antalya Aksu
 • General Servisi Cumhuriyet Mahallesi Muratpaşa Antalya Güzeloba
 • General Servisi Cumhuriyet Mahallesi Muratpaşa Antalya Güzelyurt
 • General Servisi Cumhuriyet Mahallesi Muratpaşa Antalya Kundu
 • General Servisi Cumhuriyet Mahallesi Muratpaşa Antalya Çağlayan
 • General Servisi Cumhuriyet Mahallesi Muratpaşa Antalya Şirinyalı
 • General Servisi Cumhuriyet Mahallesi Muratpaşa Antalya Yeşilbahçe
 • General Servisi Cumhuriyet Mahallesi Muratpaşa Antalya Uncalı
 • General Servisi Cumhuriyet Mahallesi Muratpaşa Antalya Liman
 • General Servisi Cumhuriyet Mahallesi Muratpaşa Antalya Hurma
 • General Servisi Cumhuriyet Mahallesi Muratpaşa Antalya Sarısu
 • General Servisi Cumhuriyet Mahallesi Muratpaşa Antalya Akkuyu
 • General Servisi Cumhuriyet Mahallesi Muratpaşa Antalya Kepez
 • General Servisi Cumhuriyet Mahallesi Muratpaşa Antalya Döşemealtı
 • General Servisi Cumhuriyet Mahallesi Muratpaşa Antalya Yeşilbayır
 • General Servisi Cumhuriyet Mahallesi Muratpaşa Antalya Cumhuriyet
 • General Servisi Cumhuriyet Mahallesi Muratpaşa Antalya Dokuma
 • General Servisi Cumhuriyet Mahallesi Muratpaşa Antalya Dokuma
 • General Servisi Cumhuriyet Mahallesi Muratpaşa Antalya Çallı
 • General Servisi Cumhuriyet Mahallesi Muratpaşa Antalya Etiler
 • General Servisi Cumhuriyet Mahallesi Muratpaşa Antalya Kızıltoprak
 • Cumhuriyet Mahallesi

  Yorumlarınız

  Gurcan Y.
  Teşekkür
  Çok hızlı çok güvenilir verdikleri destek gerçekten çok kaliteli güvenilir bir ekip
  Yeliz K.
  Teşekkür
  Gayet başarılı bir ekip
  Mesude
  Teşekkür
  Çamaşır makinemdeki sorun giderildi. Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisinden gelen usta, konuya hakim bir şekilde geldi. Uzun zamandır karşılaşmadığımız bir hizmet aldık. Çünkü soruna pozitif bakışı ve kibarlığı, çok sık karşılaşmadığımız seviyedeydi. Aynı zamanda makine hakkında bilgilendirdi. Kendilerine tekrar teşekkür ederiz.
  Semih
  Teşekkür
  Çok uygun ve düzgün bir firmasınız. Bize böyle hizmet sunduğunuz için teşekkürler.
  Oktay
  Teşekkür
  Bulaşık makinemdeki sorun giderildi. Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisinden gelen Servise gelen ustamız usta, konuya hakim bir şekilde geldi. Uzun zamandır karşılaşmadığımız bir hizmet aldık. Çünkü soruna pozitif bakışı ve kibarlığı, çok sık karşılaşmadığımız seviyedeydi. Aynı zamanda makine hakkında bilgilendirdi. Kendilerine tekrar teşekkür ederiz.
  Kamil Alaçam
  Teşekkür
  Buzdolabımın üst dondurucu kısmı buzlanma yapıyordu. Komşumun tavsiyesi üzerine Bu servisi çağırdım. Yakasında firma kartı vardı. Mütevazi bir şekilde içeri girdi. Buzdolabıma bakarak arızanın tahliye borusunun tıkanmasından kaynaklandığını buzlanmanın o sebeple olduğunu söyledi. Tam bir ustalıkla tahliye borusunu açarak işlemini bitirdi. Ellerinize sağlık Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisi.
  Yücel
  Teşekkür
  çok teşekkür ediyorum.Herkese tavsiye ederim
  İsmail A.
  Teşekkür
  Sorunsuz bir şekilde teknik servis talebimi gerçekleştirdim teşekkrler
  Özlem D.
  Teşekkür
  Bulaşık makinam bozulmuştu. Antalya Beyaz Eşya Yetkili Servisi geldi. Hizmetinden çok memnun kaldım. Hızlı ve güvenilir olduklarından dolayı Antalya Beyaz Eşya Tarmir Servisine teşekkür ederim.
  Mevlüt G.
  Teşekkür
  Arçelik çamaşır makinem bozulmuştu. Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisini çağırdım. Vermiş oldukları gün ve saatte geldiler. Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisi Arızayı giderdikten sonra böyle durumlarda ne yapmam gerektiği anlattı. Kısacası çok memnun kaldım. Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisi'ni Herkeze tavsiye ederim.
  Tuba K.
  Teşekkür
  Samsung buzdolabım 3. yılını doldurmadan bozuldu bunu üzerine yetkili servisini çağırdım. Gelen servis 1 yıl garanti vererek parçasını değiştirdir. Aradan 8-9 ay geçtikten sonra buzdolabım yine aynı arızayı yaptı.Yine servisi aradığımda parça garantisinin 6 ay olduğunu bana yardımcı olamayacaklarını söylediler. Daha sonra bende Antalya Beyaz eşya tamir servisini arayarak servis istedim. Randevu vermiş oldukları gün ve saatte geldiler.Sorunu en kısa zamanda gidererek makul bir fiyat istediler. Teşekkür ederim Antalya Beyaz Eşya Servis ekibiniz çok başarılılar.

  1 Yıl İşçilik ve Parça Garantisi Vermekteyiz General Buzdolabı Servisi Cumhuriyet Mahallesi Teknik Servisimiz için Hemen Bizleri Arayabilirsiniz

  Antalya General Buzdolabı Servisi Cumhuriyet Mahallesi Ocak, Fırın, Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Süpürge, Klima. Antalya Beyaz Eşya Servisi

  Antalya General Buzdolabı Servisi Cumhuriyet Mahallesi Beyaz Eşya Teknik Servisi

  Bu Sayfayı Paylaşın