General Electric Buzdolabı Servisi Karşıyaka

Yaptığımız Her İşe ve Kullandığımız Her Parçaya 1 YIL GARANTİ Vermekteyiz.

General Electric Buzdolabı Servisi Karşıyaka

Servis Ekiplerimiz Covid-19 Tedbirleri Kapsamında günde en az 5 Maske değiştirerek hizmet vermektedirler. Servis hizmeti sırasında bütün tedbirlere dikkatle uyulmaktadır. Herşey Sağlığımız için ... Saygılarımızla.

☎️ 0533 409 7616

General Electric Servisi Karşıyaka Kepez Antalya telefon numarası, iletişim ve adres bilgileri General Electric markalı ürünleriniz ve diğer bütün Antalya Beyaz Eşya Arızalarınız için bizlere ulaşabilirsiniz. General Electric Servisi Karşıyaka Kepez Antalya olarak sizlere General Electric markasıyla ilgili Antalya en iyi General Electric teknik servis hizmetini sunuyoruz. General Electric Servisi Karşıyaka Kepez Antalya olarak sizlere General Electric servis hizmetini kesintisiz sunmaktayız.

Antalya Televizyon Lcd, Led, Oled Tv Servisi, Çamaşır Makinesi, Buzdolabı, Buzdolabı ve her türlü beya eşya servisi olarak yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan garantilidir.

General Electric servisimiz yıllardır hizmet vermektedir, çalışanlarımız asgari 5, azami 15 yıllık servis tecrübesine sahiptir.

Hızlı ve yerinde servis

Servis talebiniz olduğunda size en yakın gezici ekibimiz en kısa sürede belirttiğiniz adrese ulaşır ve sorununuzu giderir. Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza sizin ortamınızda hızlı müdahale edilmekte, gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında atölyemize alınmaktadır.

Güvenilir, tecrübeli

General Electric servisimiz yıllardır hizmet vermektedir, gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir,servis sertifikalarına ve fabrika eğitimlerine sahiptir.

Karşıyaka Kepez AntalyaGeneral Electric Servisi Karşıyaka Kepez AntalyaGeneral Electric General Electric Servisi Karşıyaka Kepez Antalya Muratpaşa
 • General Electric Servisi Karşıyaka Kepez Antalya Lara
 • General Electric Servisi Karşıyaka Kepez Antalya Konyaaltı
 • General Electric Servisi Karşıyaka Kepez Antalya Aksu
 • General Electric Servisi Karşıyaka Kepez Antalya Güzeloba
 • General Electric Servisi Karşıyaka Kepez Antalya Güzelyurt
 • General Electric Servisi Karşıyaka Kepez Antalya Kundu
 • General Electric Servisi Karşıyaka Kepez Antalya Çağlayan
 • General Electric Servisi Karşıyaka Kepez Antalya Şirinyalı
 • General Electric Servisi Karşıyaka Kepez Antalya Yeşilbahçe
 • General Electric Servisi Karşıyaka Kepez Antalya Uncalı
 • General Electric Servisi Karşıyaka Kepez Antalya Liman
 • General Electric Servisi Karşıyaka Kepez Antalya Hurma
 • General Electric Servisi Karşıyaka Kepez Antalya Sarısu
 • General Electric Servisi Karşıyaka Kepez Antalya Akkuyu
 • General Electric Servisi Karşıyaka Kepez Antalya Kepez
 • General Electric Servisi Karşıyaka Kepez Antalya Döşemealtı
 • General Electric Servisi Karşıyaka Kepez Antalya Yeşilbayır
 • General Electric Servisi Karşıyaka Kepez Antalya Cumhuriyet
 • General Electric Servisi Karşıyaka Kepez Antalya Dokuma
 • General Electric Servisi Karşıyaka Kepez Antalya Dokuma
 • General Electric Servisi Karşıyaka Kepez Antalya Çallı
 • General Electric Servisi Karşıyaka Kepez Antalya Etiler
 • General Electric Servisi Karşıyaka Kepez Antalya Kızıltoprak
 • Karşıyaka

  Yorumlarınız

  İrazca
  Teşekkür
  Mükemmel servis hizmeti aldım. Her soruma sabır ve büyük yetkinlikle cevap alabildim. Çok teşekkürler
  Süleyman Aydın
  Teşekkür
  Çok uygun ve düzgün bir firmasınız. Bize böyle hizmet sunduğunuz için teşekkürler.
  Fuat
  Teşekkür
  Verdikleri hizmet parasına göre üst seviyede. Ellerinden geldiğince yardımcı oluyor. Sonuna kadar tavsiye ederim. Antalya Beyaz Eşya Servisine ve tüm ekibine teşekkür ederim.
  Emre Ö.
  Teşekkür
  yaptığınız işte sizden iyisini tanımadım henüz ... çamşır makinemizi yeni gibi yaptılar çok teşekkürler.
  Reyhan
  Teşekkür
  Antalya 'da hizmet veren en kaliteli teknik servislerden biri, fiyat/performans karşılaştırmasında ise en iyisi. Servis ekibi gayet hızlı ve başarılı.
  Atadan F.
  Teşekkür
  çok teşekkür ediyorum.Herkese tavsiye ederim
  Kubilay
  Teşekkür
  Antalya'da Buzdolabı arızamda teknik servis ekibinizin sorunu çözmesinde ve geri dönüş hızınıza hayran kaldım. Başka ne isteyebilirdim ki... Canı gönülden teşekkür ederim. Saygılarımla
  Aysel Ş.
  Teşekkür
  3 Yıldır BOSH Marka çamaşır makinem var ve garanti bitiminden kısa bir süre sonra aniden bozuldu. Eo9 hatası vermeye başladı.Yetkili Antalya Beyaz Eşya Servisini aradım bana garantisinin bitiğini ve bana yardımcı olamayacağını ve kullanıcı hatasından kaynaklanmış olacağını söyledi.BOSH Marka kullanan müşterilerinin garantisi bitmiş ürünlerin ödeme karşılığında değiştirebileceklerini belirtiler.Bende bunun üzerine Antalya Beyaz Eşya Tamir servisini arayarak servis istedim. Antalya Bosh Servisinin servisinden kat kat tecrübeli olduklarını anladım. Herkese tavsiye ederim.
  Yavuz
  Teşekkür
  Çamaşır makinam bozulmuştu. Antalya Beyaz Eşya Servisi geldi. Hizmetinden çok memnun kaldım. Hızlı ve güvenilir olduklarından dolayı teşekkür ederim.
  Selahattin Taş
  Teşekkür
  Bulaşık makinemdeki sorun giderildi. Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisinden gelen Servise gelen ustamız usta, konuya hakim bir şekilde geldi. Uzun zamandır karşılaşmadığımız bir hizmet aldık. Çünkü soruna pozitif bakışı ve kibarlığı, çok sık karşılaşmadığımız seviyedeydi. Aynı zamanda makine hakkında bilgilendirdi. Kendilerine tekrar teşekkür ederiz.
  Orhan
  Teşekkür
  Her birinize derin tesekkurlerimi bildiriyorum! Sizinle calismaktan cok memnunum ! Mustatafa Bey'e ozel tesekkurlerimi bildiriyorum her problemimizde bizi aydinlatdigi icin

  1 Yıl İşçilik ve Parça Garantisi Vermekteyiz General Electric Buzdolabı Servisi Karşıyaka Teknik Servisimiz için Hemen Bizleri Arayabilirsiniz

  Antalya General Electric Buzdolabı Servisi Karşıyaka Ocak, Fırın, Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Süpürge, Klima. Antalya Beyaz Eşya Servisi

  Antalya General Electric Buzdolabı Servisi Karşıyaka Beyaz Eşya Teknik Servisi

  Bu Sayfayı Paylaşın