General Electric Buzdolabı Servisi Meydankavağı

Yaptığımız Her İşe ve Kullandığımız Her Parçaya 1 YIL GARANTİ Vermekteyiz.

General Electric Buzdolabı Servisi Meydankavağı

Servis Ekiplerimiz Covid-19 Tedbirleri Kapsamında günde en az 5 Maske değiştirerek hizmet vermektedirler. Servis hizmeti sırasında bütün tedbirlere dikkatle uyulmaktadır. Herşey Sağlığımız için ... Saygılarımızla.

☎️ 0533 409 7616

General Electric Servisi Meydankavağı Muratpaşa Antalya telefon numarası, iletişim ve adres bilgileri General Electric markalı ürünleriniz ve diğer bütün Antalya Beyaz Eşya Arızalarınız için bizlere ulaşabilirsiniz. General Electric Servisi Meydankavağı Muratpaşa Antalya olarak sizlere General Electric markasıyla ilgili Antalya en iyi General Electric teknik servis hizmetini sunuyoruz. General Electric Servisi Meydankavağı Muratpaşa Antalya olarak sizlere General Electric servis hizmetini kesintisiz sunmaktayız.

Antalya Televizyon Lcd, Led, Oled Tv Servisi, Çamaşır Makinesi, Buzdolabı, Buzdolabı ve her türlü beya eşya servisi olarak yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan garantilidir.

General Electric servisimiz yıllardır hizmet vermektedir, çalışanlarımız asgari 5, azami 15 yıllık servis tecrübesine sahiptir.

Hızlı ve yerinde servis

Servis talebiniz olduğunda size en yakın gezici ekibimiz en kısa sürede belirttiğiniz adrese ulaşır ve sorununuzu giderir. Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza sizin ortamınızda hızlı müdahale edilmekte, gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında atölyemize alınmaktadır.

Güvenilir, tecrübeli

General Electric servisimiz yıllardır hizmet vermektedir, gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir,servis sertifikalarına ve fabrika eğitimlerine sahiptir.

Meydankavağı Muratpaşa AntalyaGeneral Electric Servisi Meydankavağı Muratpaşa AntalyaGeneral Electric General Electric Servisi Meydankavağı Muratpaşa Antalya Muratpaşa
 • General Electric Servisi Meydankavağı Muratpaşa Antalya Lara
 • General Electric Servisi Meydankavağı Muratpaşa Antalya Konyaaltı
 • General Electric Servisi Meydankavağı Muratpaşa Antalya Aksu
 • General Electric Servisi Meydankavağı Muratpaşa Antalya Güzeloba
 • General Electric Servisi Meydankavağı Muratpaşa Antalya Güzelyurt
 • General Electric Servisi Meydankavağı Muratpaşa Antalya Kundu
 • General Electric Servisi Meydankavağı Muratpaşa Antalya Çağlayan
 • General Electric Servisi Meydankavağı Muratpaşa Antalya Şirinyalı
 • General Electric Servisi Meydankavağı Muratpaşa Antalya Yeşilbahçe
 • General Electric Servisi Meydankavağı Muratpaşa Antalya Uncalı
 • General Electric Servisi Meydankavağı Muratpaşa Antalya Liman
 • General Electric Servisi Meydankavağı Muratpaşa Antalya Hurma
 • General Electric Servisi Meydankavağı Muratpaşa Antalya Sarısu
 • General Electric Servisi Meydankavağı Muratpaşa Antalya Akkuyu
 • General Electric Servisi Meydankavağı Muratpaşa Antalya Kepez
 • General Electric Servisi Meydankavağı Muratpaşa Antalya Döşemealtı
 • General Electric Servisi Meydankavağı Muratpaşa Antalya Yeşilbayır
 • General Electric Servisi Meydankavağı Muratpaşa Antalya Cumhuriyet
 • General Electric Servisi Meydankavağı Muratpaşa Antalya Dokuma
 • General Electric Servisi Meydankavağı Muratpaşa Antalya Dokuma
 • General Electric Servisi Meydankavağı Muratpaşa Antalya Çallı
 • General Electric Servisi Meydankavağı Muratpaşa Antalya Etiler
 • General Electric Servisi Meydankavağı Muratpaşa Antalya Kızıltoprak
 • Meydankavağı

  Yorumlarınız

  Harun
  Teşekkür
  Arçelik çamaşır makinem bozulmuştu. Beyaz Eşya Tamir Servisini çağırdım. Vermiş oldukları gün ve saatte geldiler. Arızayı giderdikten sonra böyle durumlarda ne yapmam gerektiği anlattı. Kısacası çok memnun kaldım. Herkeze tavsiye ederim.
  Hayriye G.
  Teşekkür
  İyiydi sorunsuz hallettik
  Enis C.
  Teşekkür
  Firmanızın hizmetlerinden ve ürünlerinden gayet memnunum. Oldukça uygun fiyatları sunmanız ve müşteri odaklı çalışmalarınız, teknik konularda anında cevap verip çözüm bulmanız sizi vazgeçilmez yapıyor. :) Teknik sorunlara, detaylara karşı çözüm ve yanıt hızınız süper. Saygılarımla
  Sertaç U.
  Teşekkür
  Hızlı destek, kesintisizlik, ilgi ve kurumsallığı yaşattığınız için teşekkürler. Mükemmel servis hizmeti aldım.
  Bariş
  Teşekkür
  Başta Servise gelen ustamız Bey olmak üzere bütün teknik destek ekibine, hızlı yanıtları ve kalıcı çözümleri için teşekkürlerimi iletiyorum.
  Emre
  Teşekkür
  Desteklerini sonuna kadar ve oldukça hızlı bir şekilde gösterdiler. Mutlu müşteri yaratma konusunda oldukça başarılı bir firma. Kendilerine çok teşekkür ediyorum.
  Mevlüt G.
  Teşekkür
  Arçelik çamaşır makinem bozulmuştu. Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisini çağırdım. Vermiş oldukları gün ve saatte geldiler. Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisi Arızayı giderdikten sonra böyle durumlarda ne yapmam gerektiği anlattı. Kısacası çok memnun kaldım. Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisi'ni Herkeze tavsiye ederim.
  Kubilay
  Teşekkür
  Antalya'da Buzdolabı arızamda teknik servis ekibinizin sorunu çözmesinde ve geri dönüş hızınıza hayran kaldım. Başka ne isteyebilirdim ki... Canı gönülden teşekkür ederim. Saygılarımla
  Reyhan
  Teşekkür
  Antalya 'da hizmet veren en kaliteli teknik servislerden biri, fiyat/performans karşılaştırmasında ise en iyisi. Servis ekibi gayet hızlı ve başarılı.
  Fuat
  Teşekkür
  Verdikleri hizmet parasına göre üst seviyede. Ellerinden geldiğince yardımcı oluyor. Sonuna kadar tavsiye ederim. Antalya Beyaz Eşya Servisine ve tüm ekibine teşekkür ederim.
  Özgür
  Teşekkür
  İyi ki Varsınız Antalya Beyaz esya servisi Ekibi Gerçekten Size Ne Kadar Teşekkür Etsem Azdır. yeni makine almaktan kurtardınız bizi.

  1 Yıl İşçilik ve Parça Garantisi Vermekteyiz General Electric Buzdolabı Servisi Meydankavağı Teknik Servisimiz için Hemen Bizleri Arayabilirsiniz

  Antalya General Electric Buzdolabı Servisi Meydankavağı Ocak, Fırın, Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Süpürge, Klima. Antalya Beyaz Eşya Servisi

  Antalya General Electric Buzdolabı Servisi Meydankavağı Beyaz Eşya Teknik Servisi

  Bu Sayfayı Paylaşın