General Electric Buzdolabı Servisi Yeni Mahalle

Yaptığımız Her İşe ve Kullandığımız Her Parçaya 1 YIL GARANTİ Vermekteyiz.

General Electric Buzdolabı Servisi Yeni Mahalle

Servis Ekiplerimiz Covid-19 Tedbirleri Kapsamında günde en az 5 Maske değiştirerek hizmet vermektedirler. Servis hizmeti sırasında bütün tedbirlere dikkatle uyulmaktadır. Herşey Sağlığımız için ... Saygılarımızla.

☎️ 0533 409 7616

General Electric Servisi Yeni Mahalle Kepez Antalya telefon numarası, iletişim ve adres bilgileri General Electric markalı ürünleriniz ve diğer bütün Antalya Beyaz Eşya Arızalarınız için bizlere ulaşabilirsiniz. General Electric Servisi Yeni Mahalle Kepez Antalya olarak sizlere General Electric markasıyla ilgili Antalya en iyi General Electric teknik servis hizmetini sunuyoruz. General Electric Servisi Yeni Mahalle Kepez Antalya olarak sizlere General Electric servis hizmetini kesintisiz sunmaktayız.

Antalya Televizyon Lcd, Led, Oled Tv Servisi, Çamaşır Makinesi, Buzdolabı, Buzdolabı ve her türlü beya eşya servisi olarak yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan garantilidir.

General Electric servisimiz yıllardır hizmet vermektedir, çalışanlarımız asgari 5, azami 15 yıllık servis tecrübesine sahiptir.

Hızlı ve yerinde servis

Servis talebiniz olduğunda size en yakın gezici ekibimiz en kısa sürede belirttiğiniz adrese ulaşır ve sorununuzu giderir. Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza sizin ortamınızda hızlı müdahale edilmekte, gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında atölyemize alınmaktadır.

Güvenilir, tecrübeli

General Electric servisimiz yıllardır hizmet vermektedir, gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir,servis sertifikalarına ve fabrika eğitimlerine sahiptir.

Yeni Mahalle Kepez AntalyaGeneral Electric Servisi Yeni Mahalle Kepez AntalyaGeneral Electric General Electric Servisi Yeni Mahalle Kepez Antalya Muratpaşa
 • General Electric Servisi Yeni Mahalle Kepez Antalya Lara
 • General Electric Servisi Yeni Mahalle Kepez Antalya Konyaaltı
 • General Electric Servisi Yeni Mahalle Kepez Antalya Aksu
 • General Electric Servisi Yeni Mahalle Kepez Antalya Güzeloba
 • General Electric Servisi Yeni Mahalle Kepez Antalya Güzelyurt
 • General Electric Servisi Yeni Mahalle Kepez Antalya Kundu
 • General Electric Servisi Yeni Mahalle Kepez Antalya Çağlayan
 • General Electric Servisi Yeni Mahalle Kepez Antalya Şirinyalı
 • General Electric Servisi Yeni Mahalle Kepez Antalya Yeşilbahçe
 • General Electric Servisi Yeni Mahalle Kepez Antalya Uncalı
 • General Electric Servisi Yeni Mahalle Kepez Antalya Liman
 • General Electric Servisi Yeni Mahalle Kepez Antalya Hurma
 • General Electric Servisi Yeni Mahalle Kepez Antalya Sarısu
 • General Electric Servisi Yeni Mahalle Kepez Antalya Akkuyu
 • General Electric Servisi Yeni Mahalle Kepez Antalya Kepez
 • General Electric Servisi Yeni Mahalle Kepez Antalya Döşemealtı
 • General Electric Servisi Yeni Mahalle Kepez Antalya Yeşilbayır
 • General Electric Servisi Yeni Mahalle Kepez Antalya Cumhuriyet
 • General Electric Servisi Yeni Mahalle Kepez Antalya Dokuma
 • General Electric Servisi Yeni Mahalle Kepez Antalya Dokuma
 • General Electric Servisi Yeni Mahalle Kepez Antalya Çallı
 • General Electric Servisi Yeni Mahalle Kepez Antalya Etiler
 • General Electric Servisi Yeni Mahalle Kepez Antalya Kızıltoprak
 • Yeni Mahalle

  Yorumlarınız

  Filiz Gülköken
  Teşekkür
  Çamaşır makinemizin arızasında Hem sabırla, hem de günün her saatinde sağladıkları esaslı destekten dolayı çok ama çok teşekkür ederim.
  Tuba K.
  Teşekkür
  Samsung buzdolabım 3. yılını doldurmadan bozuldu bunu üzerine yetkili servisini çağırdım. Gelen servis 1 yıl garanti vererek parçasını değiştirdir. Aradan 8-9 ay geçtikten sonra buzdolabım yine aynı arızayı yaptı.Yine servisi aradığımda parça garantisinin 6 ay olduğunu bana yardımcı olamayacaklarını söylediler. Daha sonra bende Antalya Beyaz eşya tamir servisini arayarak servis istedim. Randevu vermiş oldukları gün ve saatte geldiler.Sorunu en kısa zamanda gidererek makul bir fiyat istediler. Teşekkür ederim Antalya Beyaz Eşya Servis ekibiniz çok başarılılar.
  Oktay
  Teşekkür
  Bulaşık makinemdeki sorun giderildi. Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisinden gelen Servise gelen ustamız usta, konuya hakim bir şekilde geldi. Uzun zamandır karşılaşmadığımız bir hizmet aldık. Çünkü soruna pozitif bakışı ve kibarlığı, çok sık karşılaşmadığımız seviyedeydi. Aynı zamanda makine hakkında bilgilendirdi. Kendilerine tekrar teşekkür ederiz.
  Emre Ö.
  Teşekkür
  yaptığınız işte sizden iyisini tanımadım henüz ... çamşır makinemizi yeni gibi yaptılar çok teşekkürler.
  Bedriye Müge
  Teşekkür
  gayet memnunum.iyiki bu firmayı bulmuşum..ayrıca süper hızlı teknik servis ekibine çok teşekkür ediyorum..bundan sonra burdayım inşallah.
  Yücel
  Teşekkür
  çok teşekkür ediyorum.Herkese tavsiye ederim
  Cem U.
  Teşekkür
  Mükemmel bir Teknik Servis ! Herkese tavsiye ediyorum.
  Fatma H.
  Teşekkür
  Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisi Hızlı ve güvenilir bir servis.Vermiş olduğu hizmetten çok memnun kaldık. Kaliteli hizmet ve vermiş olduğu fiyattan dolayı Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisine Teşekkür ederim.
  Buse Y.
  Teşekkür
  Hızlı ve güvenilir.
  Sultan V.
  Teşekkür
  Buzdolabımın bozulması üzerine Antalya Beyaz Eşya Yetkili Servisini çağırdım. Randevu verdikleri gün ve saatte gelerek arızayı hemen tespit ederek müdahale etti. Pratik bir şekilde motorunu değiştirdi, gazın dolumunu yaptı. Teşekkürler Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisi.
  Gülseren Ergün
  Teşekkür
  Her birinize derin tesekkurlerimi bildiriyorum! Sizinle calismaktan cok memnunum ! Mustatafa Bey'e ozel tesekkurlerimi bildiriyorum her problemimizde bizi aydinlatdigi icin

  1 Yıl İşçilik ve Parça Garantisi Vermekteyiz General Electric Buzdolabı Servisi Yeni Mahalle Teknik Servisimiz için Hemen Bizleri Arayabilirsiniz

  Antalya General Electric Buzdolabı Servisi Yeni Mahalle Ocak, Fırın, Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Süpürge, Klima. Antalya Beyaz Eşya Servisi

  Antalya General Electric Buzdolabı Servisi Yeni Mahalle Beyaz Eşya Teknik Servisi

  Bu Sayfayı Paylaşın