General Electric Buzdolabı Servisi Yenigün

Yaptığımız Her İşe ve Kullandığımız Her Parçaya 1 YIL GARANTİ Vermekteyiz.

General Electric Buzdolabı Servisi Yenigün

Servis Ekiplerimiz Covid-19 Tedbirleri Kapsamında günde en az 5 Maske değiştirerek hizmet vermektedirler. Servis hizmeti sırasında bütün tedbirlere dikkatle uyulmaktadır. Herşey Sağlığımız için ... Saygılarımızla.

☎️ 0533 409 7616

General Electric Servisi Yenigün Muratpaşa Antalya telefon numarası, iletişim ve adres bilgileri General Electric markalı ürünleriniz ve diğer bütün Antalya Beyaz Eşya Arızalarınız için bizlere ulaşabilirsiniz. General Electric Servisi Yenigün Muratpaşa Antalya olarak sizlere General Electric markasıyla ilgili Antalya en iyi General Electric teknik servis hizmetini sunuyoruz. General Electric Servisi Yenigün Muratpaşa Antalya olarak sizlere General Electric servis hizmetini kesintisiz sunmaktayız.

Antalya Televizyon Lcd, Led, Oled Tv Servisi, Çamaşır Makinesi, Buzdolabı, Buzdolabı ve her türlü beya eşya servisi olarak yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan garantilidir.

General Electric servisimiz yıllardır hizmet vermektedir, çalışanlarımız asgari 5, azami 15 yıllık servis tecrübesine sahiptir.

Hızlı ve yerinde servis

Servis talebiniz olduğunda size en yakın gezici ekibimiz en kısa sürede belirttiğiniz adrese ulaşır ve sorununuzu giderir. Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza sizin ortamınızda hızlı müdahale edilmekte, gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında atölyemize alınmaktadır.

Güvenilir, tecrübeli

General Electric servisimiz yıllardır hizmet vermektedir, gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir,servis sertifikalarına ve fabrika eğitimlerine sahiptir.

Yenigün Muratpaşa AntalyaGeneral Electric Servisi Yenigün Muratpaşa AntalyaGeneral Electric General Electric Servisi Yenigün Muratpaşa Antalya Muratpaşa
 • General Electric Servisi Yenigün Muratpaşa Antalya Lara
 • General Electric Servisi Yenigün Muratpaşa Antalya Konyaaltı
 • General Electric Servisi Yenigün Muratpaşa Antalya Aksu
 • General Electric Servisi Yenigün Muratpaşa Antalya Güzeloba
 • General Electric Servisi Yenigün Muratpaşa Antalya Güzelyurt
 • General Electric Servisi Yenigün Muratpaşa Antalya Kundu
 • General Electric Servisi Yenigün Muratpaşa Antalya Çağlayan
 • General Electric Servisi Yenigün Muratpaşa Antalya Şirinyalı
 • General Electric Servisi Yenigün Muratpaşa Antalya Yeşilbahçe
 • General Electric Servisi Yenigün Muratpaşa Antalya Uncalı
 • General Electric Servisi Yenigün Muratpaşa Antalya Liman
 • General Electric Servisi Yenigün Muratpaşa Antalya Hurma
 • General Electric Servisi Yenigün Muratpaşa Antalya Sarısu
 • General Electric Servisi Yenigün Muratpaşa Antalya Akkuyu
 • General Electric Servisi Yenigün Muratpaşa Antalya Kepez
 • General Electric Servisi Yenigün Muratpaşa Antalya Döşemealtı
 • General Electric Servisi Yenigün Muratpaşa Antalya Yeşilbayır
 • General Electric Servisi Yenigün Muratpaşa Antalya Cumhuriyet
 • General Electric Servisi Yenigün Muratpaşa Antalya Dokuma
 • General Electric Servisi Yenigün Muratpaşa Antalya Dokuma
 • General Electric Servisi Yenigün Muratpaşa Antalya Çallı
 • General Electric Servisi Yenigün Muratpaşa Antalya Etiler
 • General Electric Servisi Yenigün Muratpaşa Antalya Kızıltoprak
 • Yenigün

  Yorumlarınız

  Hayati
  Teşekkür
  Gerçekten çok kaliteli bir firma işinin ehli.. tavsiye ederim
  Serdal
  Teşekkür
  Özellikle çamaşır makinesi teknik servis desteklerinin hızlı şekilde çözüm ürettiğini bildiğiim ve memnun kaldığım sayılı firma olmalarından ötürü teşekkür ederim.
  Gökhan Şengör
  Teşekkür
  Burada değeriniz aldığınız hizmetin bedeliyle orantılı değil. Bir sorun anında karşınızda işini bilen, size değer veren bir ekip var!
  Atadan F.
  Teşekkür
  çok teşekkür ediyorum.Herkese tavsiye ederim
  Mertcan T.
  Teşekkür
  Özellikle çamaşır makinesi teknik servis desteklerinin hızlı şekilde çözüm ürettiğini bildiğiim ve memnun kaldığım sayılı firma olmalarından ötürü teşekkür ederim.
  Ersoy H.
  Teşekkür
  Ben Antalya'da yaşıyorum ve Bosh Marka buzdolabımın bozulması üzerine servis çağırdım gelen servis kontrolünü yaptıktan sonra motorunun yandığını ve yüksek bir ücret karşılığında motorunu değiştirebileceğini şöyledi.Gelen servisi yaptırmadan geri gönderdim.İnternetten Antalya'da Beyaz Eşya Tamir Servisini araştırdım ve sizleri aradım. Daha önceki gelen servisin vermiş olduğu fiyattan daha düşük bir fiyata yaptırdım.Dolabım yeni gibi çalışıyor.
  Pinar
  Teşekkür
  3 Yıldır BOSH Marka çamaşır makinem var ve garanti bitiminden kısa bir süre sonra aniden bozuldu. Eo9 hatası vermeye başladı.Yetkili Servisini aradım bana garantisinin bitiğini ve bana yardımcı olamayacağını ve kullanıcı hatasından kaynaklanmış olacağını söyledi.BOSH Marka kullanan müşterilerinin garantisi bitmiş ürünlerin ödeme karşılığında değiştirebileceklerini belirtiler.Bende bunun üzerine Antalya Beyaz Eşya Tamir servisini arayarak servis istedim. Bosh un servisinden kat kat tecrübeli olduklarını anladım. Herkese tavsiye ederim.
  Kamile Akbulut
  Teşekkür
  Özellikle servis sonrası da destek bildirimlerinde ilginiz için çok teşekkür ederim. Gerçekten çok çok profesyonel bir ekipsiniz.
  Gülsüm Ateş
  Teşekkür
  Bulaşık Makinem ile ilgili aldığım hizmetten dolayı çok memnunum. Çok Teşekkür ederim.
  Fatma H.
  Teşekkür
  Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisi Hızlı ve güvenilir bir servis.Vermiş olduğu hizmetten çok memnun kaldık. Kaliteli hizmet ve vermiş olduğu fiyattan dolayı Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisine Teşekkür ederim.
  Süleyman Aydın
  Teşekkür
  Çok uygun ve düzgün bir firmasınız. Bize böyle hizmet sunduğunuz için teşekkürler.

  1 Yıl İşçilik ve Parça Garantisi Vermekteyiz General Electric Buzdolabı Servisi Yenigün Teknik Servisimiz için Hemen Bizleri Arayabilirsiniz

  Antalya General Electric Buzdolabı Servisi Yenigün Ocak, Fırın, Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Süpürge, Klima. Antalya Beyaz Eşya Servisi

  Antalya General Electric Buzdolabı Servisi Yenigün Beyaz Eşya Teknik Servisi

  Bu Sayfayı Paylaşın