General Elektrik Buzdolabı Servisi Kızılarık

Yaptığımız Her İşe ve Kullandığımız Her Parçaya 1 YIL GARANTİ Vermekteyiz.

General Elektrik Buzdolabı Servisi Kızılarık

Servis Ekiplerimiz Covid-19 Tedbirleri Kapsamında günde en az 5 Maske değiştirerek hizmet vermektedirler. Servis hizmeti sırasında bütün tedbirlere dikkatle uyulmaktadır. Herşey Sağlığımız için ... Saygılarımızla.

☎️ 0533 409 7616

General Elektrik Servisi Kızılarık Muratpaşa Antalya telefon numarası, iletişim ve adres bilgileri General Elektrik markalı ürünleriniz ve diğer bütün Antalya Beyaz Eşya Arızalarınız için bizlere ulaşabilirsiniz. General Elektrik Servisi Kızılarık Muratpaşa Antalya olarak sizlere General Elektrik markasıyla ilgili Antalya en iyi General Elektrik teknik servis hizmetini sunuyoruz. General Elektrik Servisi Kızılarık Muratpaşa Antalya olarak sizlere General Elektrik servis hizmetini kesintisiz sunmaktayız.

Antalya Televizyon Lcd, Led, Oled Tv Servisi, Çamaşır Makinesi, Buzdolabı, Buzdolabı ve her türlü beya eşya servisi olarak yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan garantilidir.

General Elektrik servisimiz yıllardır hizmet vermektedir, çalışanlarımız asgari 5, azami 15 yıllık servis tecrübesine sahiptir.

Hızlı ve yerinde servis

Servis talebiniz olduğunda size en yakın gezici ekibimiz en kısa sürede belirttiğiniz adrese ulaşır ve sorununuzu giderir. Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza sizin ortamınızda hızlı müdahale edilmekte, gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında atölyemize alınmaktadır.

Güvenilir, tecrübeli

General Elektrik servisimiz yıllardır hizmet vermektedir, gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir,servis sertifikalarına ve fabrika eğitimlerine sahiptir.

Kızılarık Muratpaşa AntalyaGeneral Elektrik Servisi Kızılarık Muratpaşa AntalyaGeneral Elektrik General Elektrik Servisi Kızılarık Muratpaşa Antalya Muratpaşa
 • General Elektrik Servisi Kızılarık Muratpaşa Antalya Lara
 • General Elektrik Servisi Kızılarık Muratpaşa Antalya Konyaaltı
 • General Elektrik Servisi Kızılarık Muratpaşa Antalya Aksu
 • General Elektrik Servisi Kızılarık Muratpaşa Antalya Güzeloba
 • General Elektrik Servisi Kızılarık Muratpaşa Antalya Güzelyurt
 • General Elektrik Servisi Kızılarık Muratpaşa Antalya Kundu
 • General Elektrik Servisi Kızılarık Muratpaşa Antalya Çağlayan
 • General Elektrik Servisi Kızılarık Muratpaşa Antalya Şirinyalı
 • General Elektrik Servisi Kızılarık Muratpaşa Antalya Yeşilbahçe
 • General Elektrik Servisi Kızılarık Muratpaşa Antalya Uncalı
 • General Elektrik Servisi Kızılarık Muratpaşa Antalya Liman
 • General Elektrik Servisi Kızılarık Muratpaşa Antalya Hurma
 • General Elektrik Servisi Kızılarık Muratpaşa Antalya Sarısu
 • General Elektrik Servisi Kızılarık Muratpaşa Antalya Akkuyu
 • General Elektrik Servisi Kızılarık Muratpaşa Antalya Kepez
 • General Elektrik Servisi Kızılarık Muratpaşa Antalya Döşemealtı
 • General Elektrik Servisi Kızılarık Muratpaşa Antalya Yeşilbayır
 • General Elektrik Servisi Kızılarık Muratpaşa Antalya Cumhuriyet
 • General Elektrik Servisi Kızılarık Muratpaşa Antalya Dokuma
 • General Elektrik Servisi Kızılarık Muratpaşa Antalya Dokuma
 • General Elektrik Servisi Kızılarık Muratpaşa Antalya Çallı
 • General Elektrik Servisi Kızılarık Muratpaşa Antalya Etiler
 • General Elektrik Servisi Kızılarık Muratpaşa Antalya Kızıltoprak
 • Kızılarık

  Yorumlarınız

  Gülsüm O.
  Teşekkür
  Vestel marka buzdolabım çalışmıyordu servisini çağırdım gelen servis motorunun yandığını söyledi ve motorunun değişimi için benden yüksek tutarda para istedi. O fiyat bana çok fazla geldi ve yaptırmadan servisi gönderdim.Daha sonra bu servisi aradım gelen Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisi servis elemanının konuşmasından çok tecrübeli olduğu belliydi Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisi vestelin servisinden daha düşük fiyat verdi.Bende ne gerekiyorsa yapın dedim ve orijinal motor ile değiştirdiler.Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisinden Çok memnun kaldım herkeze tavsiye edeceğim bir servis.
  Yunus K.
  Teşekkür
  Mükemmel Hizmetiniz İçin Çok Teşşekür Ederim Özellikle Servise gelen ustamız Bey ve ekibine Yardımlarından Ve Sundukları Hizmetten Dolayı Çok Teşşekürler. KALİTELİ HİZMET UYGUN FİYAT GARANTİSİ KESİNTİSİZ HİZMET ..
  Orhan
  Teşekkür
  Her birinize derin tesekkurlerimi bildiriyorum! Sizinle calismaktan cok memnunum ! Mustatafa Bey'e ozel tesekkurlerimi bildiriyorum her problemimizde bizi aydinlatdigi icin
  Atadan F.
  Teşekkür
  çok teşekkür ediyorum.Herkese tavsiye ederim
  Umut
  Teşekkür
  Hızlı ve güvenilir bir servis.Vermiş olduğu hizmetten çok memnun kaldık. Kaliteli hizmet ve vermiş olduğu fiyattan dolayı Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisine Teşekkür ederim.
  Fatma Yıldız
  Teşekkür
  Bu servisi internetten ararken tesadüfen buldum. Aradım tam söyledikleri saatte geldiler. Evime ilk defa yaka kartı bulunan bir servis geldi. Çok başarılı bir iş çıkardı ve teknik bilgilerde verdi çok memnun kaldım.
  Şenol E.
  Teşekkür
  gayet memnunum.iyiki bu firmayı bulmuşum..ayrıca süper hızlı teknik servis ekibine çok teşekkür ediyorum..bundan sonra burdayım inşallah.
  B. T.
  Teşekkür
  Yetkililer aracıyla işlem hizli ve basarili bi sekilde gerceklesti. Hepinize tesekkurler
  Arda Ç.
  Teşekkür
  Arkadaşa teşekkür ederim.
  Mesude
  Teşekkür
  Çamaşır makinemdeki sorun giderildi. Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisinden gelen usta, konuya hakim bir şekilde geldi. Uzun zamandır karşılaşmadığımız bir hizmet aldık. Çünkü soruna pozitif bakışı ve kibarlığı, çok sık karşılaşmadığımız seviyedeydi. Aynı zamanda makine hakkında bilgilendirdi. Kendilerine tekrar teşekkür ederiz.
  Fatma H.
  Teşekkür
  Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisi Hızlı ve güvenilir bir servis.Vermiş olduğu hizmetten çok memnun kaldık. Kaliteli hizmet ve vermiş olduğu fiyattan dolayı Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisine Teşekkür ederim.

  1 Yıl İşçilik ve Parça Garantisi Vermekteyiz General Elektrik Buzdolabı Servisi Kızılarık Teknik Servisimiz için Hemen Bizleri Arayabilirsiniz

  Antalya General Elektrik Buzdolabı Servisi Kızılarık Ocak, Fırın, Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Süpürge, Klima. Antalya Beyaz Eşya Servisi

  Antalya General Elektrik Buzdolabı Servisi Kızılarık Beyaz Eşya Teknik Servisi

  Bu Sayfayı Paylaşın