General Elektrik Buzdolabı Servisi Kızıltoprak

Yaptığımız Her İşe ve Kullandığımız Her Parçaya 1 YIL GARANTİ Vermekteyiz.

General Elektrik Buzdolabı Servisi Kızıltoprak

Servis Ekiplerimiz Covid-19 Tedbirleri Kapsamında günde en az 5 Maske değiştirerek hizmet vermektedirler. Servis hizmeti sırasında bütün tedbirlere dikkatle uyulmaktadır. Herşey Sağlığımız için ... Saygılarımızla.

☎️ 0533 409 7616

General Elektrik Servisi Kızıltoprak Muratpaşa Antalya telefon numarası, iletişim ve adres bilgileri General Elektrik markalı ürünleriniz ve diğer bütün Antalya Beyaz Eşya Arızalarınız için bizlere ulaşabilirsiniz. General Elektrik Servisi Kızıltoprak Muratpaşa Antalya olarak sizlere General Elektrik markasıyla ilgili Antalya en iyi General Elektrik teknik servis hizmetini sunuyoruz. General Elektrik Servisi Kızıltoprak Muratpaşa Antalya olarak sizlere General Elektrik servis hizmetini kesintisiz sunmaktayız.

Antalya Televizyon Lcd, Led, Oled Tv Servisi, Çamaşır Makinesi, Buzdolabı, Buzdolabı ve her türlü beya eşya servisi olarak yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan garantilidir.

General Elektrik servisimiz yıllardır hizmet vermektedir, çalışanlarımız asgari 5, azami 15 yıllık servis tecrübesine sahiptir.

Hızlı ve yerinde servis

Servis talebiniz olduğunda size en yakın gezici ekibimiz en kısa sürede belirttiğiniz adrese ulaşır ve sorununuzu giderir. Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza sizin ortamınızda hızlı müdahale edilmekte, gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında atölyemize alınmaktadır.

Güvenilir, tecrübeli

General Elektrik servisimiz yıllardır hizmet vermektedir, gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir,servis sertifikalarına ve fabrika eğitimlerine sahiptir.

Kızıltoprak Muratpaşa AntalyaGeneral Elektrik Servisi Kızıltoprak Muratpaşa AntalyaGeneral Elektrik General Elektrik Servisi Kızıltoprak Muratpaşa Antalya Muratpaşa
 • General Elektrik Servisi Kızıltoprak Muratpaşa Antalya Lara
 • General Elektrik Servisi Kızıltoprak Muratpaşa Antalya Konyaaltı
 • General Elektrik Servisi Kızıltoprak Muratpaşa Antalya Aksu
 • General Elektrik Servisi Kızıltoprak Muratpaşa Antalya Güzeloba
 • General Elektrik Servisi Kızıltoprak Muratpaşa Antalya Güzelyurt
 • General Elektrik Servisi Kızıltoprak Muratpaşa Antalya Kundu
 • General Elektrik Servisi Kızıltoprak Muratpaşa Antalya Çağlayan
 • General Elektrik Servisi Kızıltoprak Muratpaşa Antalya Şirinyalı
 • General Elektrik Servisi Kızıltoprak Muratpaşa Antalya Yeşilbahçe
 • General Elektrik Servisi Kızıltoprak Muratpaşa Antalya Uncalı
 • General Elektrik Servisi Kızıltoprak Muratpaşa Antalya Liman
 • General Elektrik Servisi Kızıltoprak Muratpaşa Antalya Hurma
 • General Elektrik Servisi Kızıltoprak Muratpaşa Antalya Sarısu
 • General Elektrik Servisi Kızıltoprak Muratpaşa Antalya Akkuyu
 • General Elektrik Servisi Kızıltoprak Muratpaşa Antalya Kepez
 • General Elektrik Servisi Kızıltoprak Muratpaşa Antalya Döşemealtı
 • General Elektrik Servisi Kızıltoprak Muratpaşa Antalya Yeşilbayır
 • General Elektrik Servisi Kızıltoprak Muratpaşa Antalya Cumhuriyet
 • General Elektrik Servisi Kızıltoprak Muratpaşa Antalya Dokuma
 • General Elektrik Servisi Kızıltoprak Muratpaşa Antalya Dokuma
 • General Elektrik Servisi Kızıltoprak Muratpaşa Antalya Çallı
 • General Elektrik Servisi Kızıltoprak Muratpaşa Antalya Etiler
 • General Elektrik Servisi Kızıltoprak Muratpaşa Antalya Kızıltoprak
 • Kızıltoprak

  Yorumlarınız

  Gülseren Ergün
  Teşekkür
  Her birinize derin tesekkurlerimi bildiriyorum! Sizinle calismaktan cok memnunum ! Mustatafa Bey'e ozel tesekkurlerimi bildiriyorum her problemimizde bizi aydinlatdigi icin
  Yunus K.
  Teşekkür
  Mükemmel Hizmetiniz İçin Çok Teşşekür Ederim Özellikle Servise gelen ustamız Bey ve ekibine Yardımlarından Ve Sundukları Hizmetten Dolayı Çok Teşşekürler. KALİTELİ HİZMET UYGUN FİYAT GARANTİSİ KESİNTİSİZ HİZMET ..
  Gurcan Y.
  Teşekkür
  Çok hızlı çok güvenilir verdikleri destek gerçekten çok kaliteli güvenilir bir ekip
  Mesude
  Teşekkür
  Çamaşır makinemdeki sorun giderildi. Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisinden gelen usta, konuya hakim bir şekilde geldi. Uzun zamandır karşılaşmadığımız bir hizmet aldık. Çünkü soruna pozitif bakışı ve kibarlığı, çok sık karşılaşmadığımız seviyedeydi. Aynı zamanda makine hakkında bilgilendirdi. Kendilerine tekrar teşekkür ederiz.
  Bora Bilen
  Teşekkür
  Antalya'da Buzdolabı arızamda teknik servis ekibinizin sorunu çözmesinde ve geri dönüş hızınıza hayran kaldım. Başka ne isteyebilirdim ki... Canı gönülden teşekkür ederim. Saygılarımla
  Gökhan Şengör
  Teşekkür
  Burada değeriniz aldığınız hizmetin bedeliyle orantılı değil. Bir sorun anında karşınızda işini bilen, size değer veren bir ekip var!
  Turgut A.
  Teşekkür
  Gerçekten çok kaliteli bir firma işinin ehli.. tavsiye ederim
  Atadan F.
  Teşekkür
  çok teşekkür ediyorum.Herkese tavsiye ederim
  Nalan
  Teşekkür
  Çok hızlı çok güvenilir verdikleri destek gerçekten çok kaliteli güvenilir bir ekip
  Şenol E.
  Teşekkür
  gayet memnunum.iyiki bu firmayı bulmuşum..ayrıca süper hızlı teknik servis ekibine çok teşekkür ediyorum..bundan sonra burdayım inşallah.
  Tuba K.
  Teşekkür
  Samsung buzdolabım 3. yılını doldurmadan bozuldu bunu üzerine yetkili servisini çağırdım. Gelen servis 1 yıl garanti vererek parçasını değiştirdir. Aradan 8-9 ay geçtikten sonra buzdolabım yine aynı arızayı yaptı.Yine servisi aradığımda parça garantisinin 6 ay olduğunu bana yardımcı olamayacaklarını söylediler. Daha sonra bende Antalya Beyaz eşya tamir servisini arayarak servis istedim. Randevu vermiş oldukları gün ve saatte geldiler.Sorunu en kısa zamanda gidererek makul bir fiyat istediler. Teşekkür ederim Antalya Beyaz Eşya Servis ekibiniz çok başarılılar.

  1 Yıl İşçilik ve Parça Garantisi Vermekteyiz General Elektrik Buzdolabı Servisi Kızıltoprak Teknik Servisimiz için Hemen Bizleri Arayabilirsiniz

  Antalya General Elektrik Buzdolabı Servisi Kızıltoprak Ocak, Fırın, Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Süpürge, Klima. Antalya Beyaz Eşya Servisi

  Antalya General Elektrik Buzdolabı Servisi Kızıltoprak Beyaz Eşya Teknik Servisi

  Bu Sayfayı Paylaşın