General Elektrik Buzdolabı Servisi Mehmet Akif Ersoy

Yaptığımız Her İşe ve Kullandığımız Her Parçaya 1 YIL GARANTİ Vermekteyiz.

General Elektrik Buzdolabı Servisi Mehmet Akif Ersoy

Servis Ekiplerimiz Covid-19 Tedbirleri Kapsamında günde en az 5 Maske değiştirerek hizmet vermektedirler. Servis hizmeti sırasında bütün tedbirlere dikkatle uyulmaktadır. Herşey Sağlığımız için ... Saygılarımızla.

☎️ 0533 409 7616

General Elektrik Servisi Mehmet Akif Ersoy Kepez Antalya telefon numarası, iletişim ve adres bilgileri General Elektrik markalı ürünleriniz ve diğer bütün Antalya Beyaz Eşya Arızalarınız için bizlere ulaşabilirsiniz. General Elektrik Servisi Mehmet Akif Ersoy Kepez Antalya olarak sizlere General Elektrik markasıyla ilgili Antalya en iyi General Elektrik teknik servis hizmetini sunuyoruz. General Elektrik Servisi Mehmet Akif Ersoy Kepez Antalya olarak sizlere General Elektrik servis hizmetini kesintisiz sunmaktayız.

Antalya Televizyon Lcd, Led, Oled Tv Servisi, Çamaşır Makinesi, Buzdolabı, Buzdolabı ve her türlü beya eşya servisi olarak yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan garantilidir.

General Elektrik servisimiz yıllardır hizmet vermektedir, çalışanlarımız asgari 5, azami 15 yıllık servis tecrübesine sahiptir.

Hızlı ve yerinde servis

Servis talebiniz olduğunda size en yakın gezici ekibimiz en kısa sürede belirttiğiniz adrese ulaşır ve sorununuzu giderir. Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza sizin ortamınızda hızlı müdahale edilmekte, gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında atölyemize alınmaktadır.

Güvenilir, tecrübeli

General Elektrik servisimiz yıllardır hizmet vermektedir, gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir,servis sertifikalarına ve fabrika eğitimlerine sahiptir.

Mehmet Akif Ersoy Kepez AntalyaGeneral Elektrik Servisi Mehmet Akif Ersoy Kepez AntalyaGeneral Elektrik General Elektrik Servisi Mehmet Akif Ersoy Kepez Antalya Muratpaşa
 • General Elektrik Servisi Mehmet Akif Ersoy Kepez Antalya Lara
 • General Elektrik Servisi Mehmet Akif Ersoy Kepez Antalya Konyaaltı
 • General Elektrik Servisi Mehmet Akif Ersoy Kepez Antalya Aksu
 • General Elektrik Servisi Mehmet Akif Ersoy Kepez Antalya Güzeloba
 • General Elektrik Servisi Mehmet Akif Ersoy Kepez Antalya Güzelyurt
 • General Elektrik Servisi Mehmet Akif Ersoy Kepez Antalya Kundu
 • General Elektrik Servisi Mehmet Akif Ersoy Kepez Antalya Çağlayan
 • General Elektrik Servisi Mehmet Akif Ersoy Kepez Antalya Şirinyalı
 • General Elektrik Servisi Mehmet Akif Ersoy Kepez Antalya Yeşilbahçe
 • General Elektrik Servisi Mehmet Akif Ersoy Kepez Antalya Uncalı
 • General Elektrik Servisi Mehmet Akif Ersoy Kepez Antalya Liman
 • General Elektrik Servisi Mehmet Akif Ersoy Kepez Antalya Hurma
 • General Elektrik Servisi Mehmet Akif Ersoy Kepez Antalya Sarısu
 • General Elektrik Servisi Mehmet Akif Ersoy Kepez Antalya Akkuyu
 • General Elektrik Servisi Mehmet Akif Ersoy Kepez Antalya Kepez
 • General Elektrik Servisi Mehmet Akif Ersoy Kepez Antalya Döşemealtı
 • General Elektrik Servisi Mehmet Akif Ersoy Kepez Antalya Yeşilbayır
 • General Elektrik Servisi Mehmet Akif Ersoy Kepez Antalya Cumhuriyet
 • General Elektrik Servisi Mehmet Akif Ersoy Kepez Antalya Dokuma
 • General Elektrik Servisi Mehmet Akif Ersoy Kepez Antalya Dokuma
 • General Elektrik Servisi Mehmet Akif Ersoy Kepez Antalya Çallı
 • General Elektrik Servisi Mehmet Akif Ersoy Kepez Antalya Etiler
 • General Elektrik Servisi Mehmet Akif Ersoy Kepez Antalya Kızıltoprak
 • Mehmet Akif Ersoy

  Yorumlarınız

  Fatma H.
  Teşekkür
  Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisi Hızlı ve güvenilir bir servis.Vermiş olduğu hizmetten çok memnun kaldık. Kaliteli hizmet ve vermiş olduğu fiyattan dolayı Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisine Teşekkür ederim.
  Yücel
  Teşekkür
  çok teşekkür ediyorum.Herkese tavsiye ederim
  B. T.
  Teşekkür
  Yetkililer aracıyla işlem hizli ve basarili bi sekilde gerceklesti. Hepinize tesekkurler
  Kamil Alaçam
  Teşekkür
  Buzdolabımın üst dondurucu kısmı buzlanma yapıyordu. Komşumun tavsiyesi üzerine Bu servisi çağırdım. Yakasında firma kartı vardı. Mütevazi bir şekilde içeri girdi. Buzdolabıma bakarak arızanın tahliye borusunun tıkanmasından kaynaklandığını buzlanmanın o sebeple olduğunu söyledi. Tam bir ustalıkla tahliye borusunu açarak işlemini bitirdi. Ellerinize sağlık Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisi.
  Yavuz
  Teşekkür
  Çamaşır makinam bozulmuştu. Antalya Beyaz Eşya Servisi geldi. Hizmetinden çok memnun kaldım. Hızlı ve güvenilir olduklarından dolayı teşekkür ederim.
  Suat B.
  Teşekkür
  Desteklerini sonuna kadar ve oldukça hızlı bir şekilde gösterdiler. Mutlu müşteri yaratma konusunda oldukça başarılı bir firma. Kendilerine çok teşekkür ediyorum.
  Bariş
  Teşekkür
  Başta Servise gelen ustamız Bey olmak üzere bütün teknik destek ekibine, hızlı yanıtları ve kalıcı çözümleri için teşekkürlerimi iletiyorum.
  Necati Yüksel
  Teşekkür
  Arçelik buzdolabım 3. yılını doldurmadan bozuldu bunu üzerine yetkili servisini çağırdım. Gelen servis 1 yıl garanti vererek parçasını değiştirdir. Aradan 8-9 ay geçtikten sonra buzdolabım yine aynı arızayı yaptı.Yine servisi aradığımda parça garantisinin 6 ay olduğunu bana yardımcı olamayacaklarını söylediler. Daha sonra bende Antalya Beyaz eşya tamir servisini arayarak servis istedim. Randevu vermiş oldukları gün ve saatte geldiler.Sorunu en kısa zamanda gidererek makul bir fiyat istediler. Teşekkür ederim Servise gelen ustamız Beye çok başarılılar.
  Mertcan T.
  Teşekkür
  Özellikle çamaşır makinesi teknik servis desteklerinin hızlı şekilde çözüm ürettiğini bildiğiim ve memnun kaldığım sayılı firma olmalarından ötürü teşekkür ederim.
  Rezan
  Teşekkür
  Tamamen güvenilen bir firma olduğundan hiç kuşkunuz olmasın. Servis hizmetini mükemmel aldık. Herkese öneririm.
  Hatice
  Teşekkür
  Bu yorumu içimden sadece içimden geldiği için yazıyorum... Verdiğiniz hizmet Türkiye standartları kalitesine göre yüksek kalitede olan bir servissiniz. Sizinle olmaktan gerçekten çok memnunum, umarım ayağınıza taş takılmadan şuanki kalitenizi hep korursunuz. Sizi seviyorum Antalya Beyaz Eşya Servisi Ekibi, herşey için teşekkürler.

  1 Yıl İşçilik ve Parça Garantisi Vermekteyiz General Elektrik Buzdolabı Servisi Mehmet Akif Ersoy Teknik Servisimiz için Hemen Bizleri Arayabilirsiniz

  Antalya General Elektrik Buzdolabı Servisi Mehmet Akif Ersoy Ocak, Fırın, Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Süpürge, Klima. Antalya Beyaz Eşya Servisi

  Antalya General Elektrik Buzdolabı Servisi Mehmet Akif Ersoy Beyaz Eşya Teknik Servisi

  Bu Sayfayı Paylaşın