General Elektrik Buzdolabı Servisi Meydankavağı

Yaptığımız Her İşe ve Kullandığımız Her Parçaya 1 YIL GARANTİ Vermekteyiz.

General Elektrik Buzdolabı Servisi Meydankavağı

Servis Ekiplerimiz Covid-19 Tedbirleri Kapsamında günde en az 5 Maske değiştirerek hizmet vermektedirler. Servis hizmeti sırasında bütün tedbirlere dikkatle uyulmaktadır. Herşey Sağlığımız için ... Saygılarımızla.

☎️ 0533 409 7616

General Elektrik Servisi Meydankavağı Muratpaşa Antalya telefon numarası, iletişim ve adres bilgileri General Elektrik markalı ürünleriniz ve diğer bütün Antalya Beyaz Eşya Arızalarınız için bizlere ulaşabilirsiniz. General Elektrik Servisi Meydankavağı Muratpaşa Antalya olarak sizlere General Elektrik markasıyla ilgili Antalya en iyi General Elektrik teknik servis hizmetini sunuyoruz. General Elektrik Servisi Meydankavağı Muratpaşa Antalya olarak sizlere General Elektrik servis hizmetini kesintisiz sunmaktayız.

Antalya Televizyon Lcd, Led, Oled Tv Servisi, Çamaşır Makinesi, Buzdolabı, Buzdolabı ve her türlü beya eşya servisi olarak yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan garantilidir.

General Elektrik servisimiz yıllardır hizmet vermektedir, çalışanlarımız asgari 5, azami 15 yıllık servis tecrübesine sahiptir.

Hızlı ve yerinde servis

Servis talebiniz olduğunda size en yakın gezici ekibimiz en kısa sürede belirttiğiniz adrese ulaşır ve sorununuzu giderir. Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza sizin ortamınızda hızlı müdahale edilmekte, gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında atölyemize alınmaktadır.

Güvenilir, tecrübeli

General Elektrik servisimiz yıllardır hizmet vermektedir, gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir,servis sertifikalarına ve fabrika eğitimlerine sahiptir.

Meydankavağı Muratpaşa AntalyaGeneral Elektrik Servisi Meydankavağı Muratpaşa AntalyaGeneral Elektrik General Elektrik Servisi Meydankavağı Muratpaşa Antalya Muratpaşa
 • General Elektrik Servisi Meydankavağı Muratpaşa Antalya Lara
 • General Elektrik Servisi Meydankavağı Muratpaşa Antalya Konyaaltı
 • General Elektrik Servisi Meydankavağı Muratpaşa Antalya Aksu
 • General Elektrik Servisi Meydankavağı Muratpaşa Antalya Güzeloba
 • General Elektrik Servisi Meydankavağı Muratpaşa Antalya Güzelyurt
 • General Elektrik Servisi Meydankavağı Muratpaşa Antalya Kundu
 • General Elektrik Servisi Meydankavağı Muratpaşa Antalya Çağlayan
 • General Elektrik Servisi Meydankavağı Muratpaşa Antalya Şirinyalı
 • General Elektrik Servisi Meydankavağı Muratpaşa Antalya Yeşilbahçe
 • General Elektrik Servisi Meydankavağı Muratpaşa Antalya Uncalı
 • General Elektrik Servisi Meydankavağı Muratpaşa Antalya Liman
 • General Elektrik Servisi Meydankavağı Muratpaşa Antalya Hurma
 • General Elektrik Servisi Meydankavağı Muratpaşa Antalya Sarısu
 • General Elektrik Servisi Meydankavağı Muratpaşa Antalya Akkuyu
 • General Elektrik Servisi Meydankavağı Muratpaşa Antalya Kepez
 • General Elektrik Servisi Meydankavağı Muratpaşa Antalya Döşemealtı
 • General Elektrik Servisi Meydankavağı Muratpaşa Antalya Yeşilbayır
 • General Elektrik Servisi Meydankavağı Muratpaşa Antalya Cumhuriyet
 • General Elektrik Servisi Meydankavağı Muratpaşa Antalya Dokuma
 • General Elektrik Servisi Meydankavağı Muratpaşa Antalya Dokuma
 • General Elektrik Servisi Meydankavağı Muratpaşa Antalya Çallı
 • General Elektrik Servisi Meydankavağı Muratpaşa Antalya Etiler
 • General Elektrik Servisi Meydankavağı Muratpaşa Antalya Kızıltoprak
 • Meydankavağı

  Yorumlarınız

  Miraç
  Teşekkür
  Hızlı destek, kesintisizlik, ilgi ve kurumsallığı yaşattığınız için teşekkürler. Mükemmel servis hizmeti aldım.
  Yunus K.
  Teşekkür
  Mükemmel Hizmetiniz İçin Çok Teşşekür Ederim Özellikle Servise gelen ustamız Bey ve ekibine Yardımlarından Ve Sundukları Hizmetten Dolayı Çok Teşşekürler. KALİTELİ HİZMET UYGUN FİYAT GARANTİSİ KESİNTİSİZ HİZMET ..
  Oktay
  Teşekkür
  Bulaşık makinemdeki sorun giderildi. Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisinden gelen Servise gelen ustamız usta, konuya hakim bir şekilde geldi. Uzun zamandır karşılaşmadığımız bir hizmet aldık. Çünkü soruna pozitif bakışı ve kibarlığı, çok sık karşılaşmadığımız seviyedeydi. Aynı zamanda makine hakkında bilgilendirdi. Kendilerine tekrar teşekkür ederiz.
  Özgür
  Teşekkür
  İyi ki Varsınız Antalya Beyaz esya servisi Ekibi Gerçekten Size Ne Kadar Teşekkür Etsem Azdır. yeni makine almaktan kurtardınız bizi.
  Pinar
  Teşekkür
  3 Yıldır BOSH Marka çamaşır makinem var ve garanti bitiminden kısa bir süre sonra aniden bozuldu. Eo9 hatası vermeye başladı.Yetkili Servisini aradım bana garantisinin bitiğini ve bana yardımcı olamayacağını ve kullanıcı hatasından kaynaklanmış olacağını söyledi.BOSH Marka kullanan müşterilerinin garantisi bitmiş ürünlerin ödeme karşılığında değiştirebileceklerini belirtiler.Bende bunun üzerine Antalya Beyaz Eşya Tamir servisini arayarak servis istedim. Bosh un servisinden kat kat tecrübeli olduklarını anladım. Herkese tavsiye ederim.
  Filiz Gülköken
  Teşekkür
  Çamaşır makinemizin arızasında Hem sabırla, hem de günün her saatinde sağladıkları esaslı destekten dolayı çok ama çok teşekkür ederim.
  Evren
  Teşekkür
  Bu servisi internetten ararken tesadüfen buldum. Aradım tam söyledikleri saatte geldiler. Evime ilk defa yaka kartı bulunan bir servis geldi. Çok başarılı bir iş çıkardı ve teknik bilgilerde verdi çok memnun kaldım.
  Soner İlker
  Teşekkür
  Antalya'da evimizideki Bulaşık makinesi arızasında kesinlikle çok memnunum o yüzden buraya yazmak istedim. teşekkürler Servise gelen ustamız bey
  Cem U.
  Teşekkür
  Mükemmel bir Teknik Servis ! Herkese tavsiye ediyorum.
  Yelda T.
  Teşekkür
  Çamaşır makinemdeki sorun giderildi. Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisinden gelen usta, konuya hakim bir şekilde geldi. Uzun zamandır karşılaşmadığımız bir hizmet aldık. Çünkü soruna pozitif bakışı ve kibarlığı, çok sık karşılaşmadığımız seviyedeydi. Aynı zamanda makine hakkında bilgilendirdi. Kendilerine tekrar teşekkür ederiz.
  Atadan F.
  Teşekkür
  çok teşekkür ediyorum.Herkese tavsiye ederim

  1 Yıl İşçilik ve Parça Garantisi Vermekteyiz General Elektrik Buzdolabı Servisi Meydankavağı Teknik Servisimiz için Hemen Bizleri Arayabilirsiniz

  Antalya General Elektrik Buzdolabı Servisi Meydankavağı Ocak, Fırın, Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Süpürge, Klima. Antalya Beyaz Eşya Servisi

  Antalya General Elektrik Buzdolabı Servisi Meydankavağı Beyaz Eşya Teknik Servisi

  Bu Sayfayı Paylaşın