General Elektrik Buzdolabı Servisi Özgürlük Mahallesi

Yaptığımız Her İşe ve Kullandığımız Her Parçaya 1 YIL GARANTİ Vermekteyiz.

General Elektrik Buzdolabı Servisi Özgürlük Mahallesi

Servis Ekiplerimiz Covid-19 Tedbirleri Kapsamında günde en az 5 Maske değiştirerek hizmet vermektedirler. Servis hizmeti sırasında bütün tedbirlere dikkatle uyulmaktadır. Herşey Sağlığımız için ... Saygılarımızla.

☎️ 0533 409 7616

General Elektrik Servisi Özgürlük Mahallesi Kepez Antalya telefon numarası, iletişim ve adres bilgileri General Elektrik markalı ürünleriniz ve diğer bütün Antalya Beyaz Eşya Arızalarınız için bizlere ulaşabilirsiniz. General Elektrik Servisi Özgürlük Mahallesi Kepez Antalya olarak sizlere General Elektrik markasıyla ilgili Antalya en iyi General Elektrik teknik servis hizmetini sunuyoruz. General Elektrik Servisi Özgürlük Mahallesi Kepez Antalya olarak sizlere General Elektrik servis hizmetini kesintisiz sunmaktayız.

Antalya Televizyon Lcd, Led, Oled Tv Servisi, Çamaşır Makinesi, Buzdolabı, Buzdolabı ve her türlü beya eşya servisi olarak yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan garantilidir.

General Elektrik servisimiz yıllardır hizmet vermektedir, çalışanlarımız asgari 5, azami 15 yıllık servis tecrübesine sahiptir.

Hızlı ve yerinde servis

Servis talebiniz olduğunda size en yakın gezici ekibimiz en kısa sürede belirttiğiniz adrese ulaşır ve sorununuzu giderir. Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza sizin ortamınızda hızlı müdahale edilmekte, gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında atölyemize alınmaktadır.

Güvenilir, tecrübeli

General Elektrik servisimiz yıllardır hizmet vermektedir, gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir,servis sertifikalarına ve fabrika eğitimlerine sahiptir.

Özgürlük Mahallesi Kepez AntalyaGeneral Elektrik Servisi Özgürlük Mahallesi Kepez AntalyaGeneral Elektrik General Elektrik Servisi Özgürlük Mahallesi Kepez Antalya Muratpaşa
 • General Elektrik Servisi Özgürlük Mahallesi Kepez Antalya Lara
 • General Elektrik Servisi Özgürlük Mahallesi Kepez Antalya Konyaaltı
 • General Elektrik Servisi Özgürlük Mahallesi Kepez Antalya Aksu
 • General Elektrik Servisi Özgürlük Mahallesi Kepez Antalya Güzeloba
 • General Elektrik Servisi Özgürlük Mahallesi Kepez Antalya Güzelyurt
 • General Elektrik Servisi Özgürlük Mahallesi Kepez Antalya Kundu
 • General Elektrik Servisi Özgürlük Mahallesi Kepez Antalya Çağlayan
 • General Elektrik Servisi Özgürlük Mahallesi Kepez Antalya Şirinyalı
 • General Elektrik Servisi Özgürlük Mahallesi Kepez Antalya Yeşilbahçe
 • General Elektrik Servisi Özgürlük Mahallesi Kepez Antalya Uncalı
 • General Elektrik Servisi Özgürlük Mahallesi Kepez Antalya Liman
 • General Elektrik Servisi Özgürlük Mahallesi Kepez Antalya Hurma
 • General Elektrik Servisi Özgürlük Mahallesi Kepez Antalya Sarısu
 • General Elektrik Servisi Özgürlük Mahallesi Kepez Antalya Akkuyu
 • General Elektrik Servisi Özgürlük Mahallesi Kepez Antalya Kepez
 • General Elektrik Servisi Özgürlük Mahallesi Kepez Antalya Döşemealtı
 • General Elektrik Servisi Özgürlük Mahallesi Kepez Antalya Yeşilbayır
 • General Elektrik Servisi Özgürlük Mahallesi Kepez Antalya Cumhuriyet
 • General Elektrik Servisi Özgürlük Mahallesi Kepez Antalya Dokuma
 • General Elektrik Servisi Özgürlük Mahallesi Kepez Antalya Dokuma
 • General Elektrik Servisi Özgürlük Mahallesi Kepez Antalya Çallı
 • General Elektrik Servisi Özgürlük Mahallesi Kepez Antalya Etiler
 • General Elektrik Servisi Özgürlük Mahallesi Kepez Antalya Kızıltoprak
 • Özgürlük Mahallesi

  Yorumlarınız

  Jale
  Teşekkür
  oldukça memnunuz tavsiye ediyoruz. Pişman olmazsınız
  Alparlsan K.
  Teşekkür
  Gerçekten de başarılı bir firma. Servis konusunda en ufak bir problem yaşamadım. Ne zaman aklıma bir soru takılsa sorumu soruyorum çok teşekkürler.
  Mesude
  Teşekkür
  Çamaşır makinemdeki sorun giderildi. Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisinden gelen usta, konuya hakim bir şekilde geldi. Uzun zamandır karşılaşmadığımız bir hizmet aldık. Çünkü soruna pozitif bakışı ve kibarlığı, çok sık karşılaşmadığımız seviyedeydi. Aynı zamanda makine hakkında bilgilendirdi. Kendilerine tekrar teşekkür ederiz.
  Atadan F.
  Teşekkür
  çok teşekkür ediyorum.Herkese tavsiye ederim
  Ahmet Güntekin
  Teşekkür
  3 Yıldır BOSH Marka çamaşır makinem var ve garanti bitiminden kısa bir süre sonra aniden bozuldu. Eo9 hatası vermeye başladı.Yetkili Servisini aradım bana garantisinin bitiğini ve bana yardımcı olamayacağını ve kullanıcı hatasından kaynaklanmış olacağını söyledi.BOSH Marka kullanan müşterilerinin garantisi bitmiş ürünlerin ödeme karşılığında değiştirebileceklerini belirtiler.Bende bunun üzerine Antalya Beyaz Eşya Tamir servisini arayarak servis istedim. Bosh un servisinden kat kat tecrübeli olduklarını anladım. Herkese tavsiye ederim.
  Özgür
  Teşekkür
  İyi ki Varsınız Antalya Beyaz esya servisi Ekibi Gerçekten Size Ne Kadar Teşekkür Etsem Azdır. yeni makine almaktan kurtardınız bizi.
  Salim A.
  Teşekkür
  çok iyi
  Filiz Gülköken
  Teşekkür
  Çamaşır makinemizin arızasında Hem sabırla, hem de günün her saatinde sağladıkları esaslı destekten dolayı çok ama çok teşekkür ederim.
  Selahattin Taş
  Teşekkür
  Bulaşık makinemdeki sorun giderildi. Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisinden gelen Servise gelen ustamız usta, konuya hakim bir şekilde geldi. Uzun zamandır karşılaşmadığımız bir hizmet aldık. Çünkü soruna pozitif bakışı ve kibarlığı, çok sık karşılaşmadığımız seviyedeydi. Aynı zamanda makine hakkında bilgilendirdi. Kendilerine tekrar teşekkür ederiz.
  Umut
  Teşekkür
  Hızlı ve güvenilir bir servis.Vermiş olduğu hizmetten çok memnun kaldık. Kaliteli hizmet ve vermiş olduğu fiyattan dolayı Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisine Teşekkür ederim.
  Soner İlker
  Teşekkür
  Antalya'da evimizideki Bulaşık makinesi arızasında kesinlikle çok memnunum o yüzden buraya yazmak istedim. teşekkürler Servise gelen ustamız bey

  1 Yıl İşçilik ve Parça Garantisi Vermekteyiz General Elektrik Buzdolabı Servisi Özgürlük Mahallesi Teknik Servisimiz için Hemen Bizleri Arayabilirsiniz

  Antalya General Elektrik Buzdolabı Servisi Özgürlük Mahallesi Ocak, Fırın, Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Süpürge, Klima. Antalya Beyaz Eşya Servisi

  Antalya General Elektrik Buzdolabı Servisi Özgürlük Mahallesi Beyaz Eşya Teknik Servisi

  Bu Sayfayı Paylaşın