General Elektrik Buzdolabı Servisi Pınarbaşı

Yaptığımız Her İşe ve Kullandığımız Her Parçaya 1 YIL GARANTİ Vermekteyiz.

General Elektrik Buzdolabı Servisi Pınarbaşı

Servis Ekiplerimiz Covid-19 Tedbirleri Kapsamında günde en az 5 Maske değiştirerek hizmet vermektedirler. Servis hizmeti sırasında bütün tedbirlere dikkatle uyulmaktadır. Herşey Sağlığımız için ... Saygılarımızla.

☎️ 0533 409 7616

General Elektrik Servisi Pınarbaşı Konyaaltı Antalya telefon numarası, iletişim ve adres bilgileri General Elektrik markalı ürünleriniz ve diğer bütün Antalya Beyaz Eşya Arızalarınız için bizlere ulaşabilirsiniz. General Elektrik Servisi Pınarbaşı Konyaaltı Antalya olarak sizlere General Elektrik markasıyla ilgili Antalya en iyi General Elektrik teknik servis hizmetini sunuyoruz. General Elektrik Servisi Pınarbaşı Konyaaltı Antalya olarak sizlere General Elektrik servis hizmetini kesintisiz sunmaktayız.

Antalya Televizyon Lcd, Led, Oled Tv Servisi, Çamaşır Makinesi, Buzdolabı, Buzdolabı ve her türlü beya eşya servisi olarak yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan garantilidir.

General Elektrik servisimiz yıllardır hizmet vermektedir, çalışanlarımız asgari 5, azami 15 yıllık servis tecrübesine sahiptir.

Hızlı ve yerinde servis

Servis talebiniz olduğunda size en yakın gezici ekibimiz en kısa sürede belirttiğiniz adrese ulaşır ve sorununuzu giderir. Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza sizin ortamınızda hızlı müdahale edilmekte, gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında atölyemize alınmaktadır.

Güvenilir, tecrübeli

General Elektrik servisimiz yıllardır hizmet vermektedir, gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir,servis sertifikalarına ve fabrika eğitimlerine sahiptir.

Pınarbaşı Konyaaltı AntalyaGeneral Elektrik Servisi Pınarbaşı Konyaaltı AntalyaGeneral Elektrik General Elektrik Servisi Pınarbaşı Konyaaltı Antalya Muratpaşa
 • General Elektrik Servisi Pınarbaşı Konyaaltı Antalya Lara
 • General Elektrik Servisi Pınarbaşı Konyaaltı Antalya Konyaaltı
 • General Elektrik Servisi Pınarbaşı Konyaaltı Antalya Aksu
 • General Elektrik Servisi Pınarbaşı Konyaaltı Antalya Güzeloba
 • General Elektrik Servisi Pınarbaşı Konyaaltı Antalya Güzelyurt
 • General Elektrik Servisi Pınarbaşı Konyaaltı Antalya Kundu
 • General Elektrik Servisi Pınarbaşı Konyaaltı Antalya Çağlayan
 • General Elektrik Servisi Pınarbaşı Konyaaltı Antalya Şirinyalı
 • General Elektrik Servisi Pınarbaşı Konyaaltı Antalya Yeşilbahçe
 • General Elektrik Servisi Pınarbaşı Konyaaltı Antalya Uncalı
 • General Elektrik Servisi Pınarbaşı Konyaaltı Antalya Liman
 • General Elektrik Servisi Pınarbaşı Konyaaltı Antalya Hurma
 • General Elektrik Servisi Pınarbaşı Konyaaltı Antalya Sarısu
 • General Elektrik Servisi Pınarbaşı Konyaaltı Antalya Akkuyu
 • General Elektrik Servisi Pınarbaşı Konyaaltı Antalya Kepez
 • General Elektrik Servisi Pınarbaşı Konyaaltı Antalya Döşemealtı
 • General Elektrik Servisi Pınarbaşı Konyaaltı Antalya Yeşilbayır
 • General Elektrik Servisi Pınarbaşı Konyaaltı Antalya Cumhuriyet
 • General Elektrik Servisi Pınarbaşı Konyaaltı Antalya Dokuma
 • General Elektrik Servisi Pınarbaşı Konyaaltı Antalya Dokuma
 • General Elektrik Servisi Pınarbaşı Konyaaltı Antalya Çallı
 • General Elektrik Servisi Pınarbaşı Konyaaltı Antalya Etiler
 • General Elektrik Servisi Pınarbaşı Konyaaltı Antalya Kızıltoprak
 • Pınarbaşı

  Yorumlarınız

  Tuba K.
  Teşekkür
  Samsung buzdolabım 3. yılını doldurmadan bozuldu bunu üzerine yetkili servisini çağırdım. Gelen servis 1 yıl garanti vererek parçasını değiştirdir. Aradan 8-9 ay geçtikten sonra buzdolabım yine aynı arızayı yaptı.Yine servisi aradığımda parça garantisinin 6 ay olduğunu bana yardımcı olamayacaklarını söylediler. Daha sonra bende Antalya Beyaz eşya tamir servisini arayarak servis istedim. Randevu vermiş oldukları gün ve saatte geldiler.Sorunu en kısa zamanda gidererek makul bir fiyat istediler. Teşekkür ederim Antalya Beyaz Eşya Servis ekibiniz çok başarılılar.
  İrazca
  Teşekkür
  Mükemmel servis hizmeti aldım. Her soruma sabır ve büyük yetkinlikle cevap alabildim. Çok teşekkürler
  Ali Orkun A.
  Teşekkür
  Servise gelen ustamız bey başta olmak üzere tüm çalışan arkadaşlara teşekkür ederim. Buzdolabımızı neredeyse baştan yaptılar çok çok teşekkürler.
  Bariş
  Teşekkür
  Başta Servise gelen ustamız Bey olmak üzere bütün teknik destek ekibine, hızlı yanıtları ve kalıcı çözümleri için teşekkürlerimi iletiyorum.
  Orhan
  Teşekkür
  Her birinize derin tesekkurlerimi bildiriyorum! Sizinle calismaktan cok memnunum ! Mustatafa Bey'e ozel tesekkurlerimi bildiriyorum her problemimizde bizi aydinlatdigi icin
  Pinar
  Teşekkür
  3 Yıldır BOSH Marka çamaşır makinem var ve garanti bitiminden kısa bir süre sonra aniden bozuldu. Eo9 hatası vermeye başladı.Yetkili Servisini aradım bana garantisinin bitiğini ve bana yardımcı olamayacağını ve kullanıcı hatasından kaynaklanmış olacağını söyledi.BOSH Marka kullanan müşterilerinin garantisi bitmiş ürünlerin ödeme karşılığında değiştirebileceklerini belirtiler.Bende bunun üzerine Antalya Beyaz Eşya Tamir servisini arayarak servis istedim. Bosh un servisinden kat kat tecrübeli olduklarını anladım. Herkese tavsiye ederim.
  Gülseren Ergün
  Teşekkür
  Her birinize derin tesekkurlerimi bildiriyorum! Sizinle calismaktan cok memnunum ! Mustatafa Bey'e ozel tesekkurlerimi bildiriyorum her problemimizde bizi aydinlatdigi icin
  Salim A.
  Teşekkür
  çok iyi
  Şenay
  Teşekkür
  Servise gelen ustamız bey başta olmak üzere tüm çalışan arkadaşlara teşekkür ederim. Buzdolabımızı neredeyse baştan yaptılar çok çok teşekkürler.
  Ferdi
  Teşekkür
  Kendileri ile herhangi bir konuda iletişime geçün ve ne kadar hızlı yanıt alacağınızı siz de test edin. Çamasır makinemizi tertemiz şekilde tamir ettiler. çok teşekkürler.
  Bedriye Müge
  Teşekkür
  gayet memnunum.iyiki bu firmayı bulmuşum..ayrıca süper hızlı teknik servis ekibine çok teşekkür ediyorum..bundan sonra burdayım inşallah.

  1 Yıl İşçilik ve Parça Garantisi Vermekteyiz General Elektrik Buzdolabı Servisi Pınarbaşı Teknik Servisimiz için Hemen Bizleri Arayabilirsiniz

  Antalya General Elektrik Buzdolabı Servisi Pınarbaşı Ocak, Fırın, Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Süpürge, Klima. Antalya Beyaz Eşya Servisi

  Antalya General Elektrik Buzdolabı Servisi Pınarbaşı Beyaz Eşya Teknik Servisi

  Bu Sayfayı Paylaşın