General Elektrik Buzdolabı Servisi Varlık

Yaptığımız Her İşe ve Kullandığımız Her Parçaya 1 YIL GARANTİ Vermekteyiz.

General Elektrik Buzdolabı Servisi Varlık

Servis Ekiplerimiz Covid-19 Tedbirleri Kapsamında günde en az 5 Maske değiştirerek hizmet vermektedirler. Servis hizmeti sırasında bütün tedbirlere dikkatle uyulmaktadır. Herşey Sağlığımız için ... Saygılarımızla.

☎️ 0533 409 7616

General Elektrik Servisi Varlık Muratpaşa Antalya telefon numarası, iletişim ve adres bilgileri General Elektrik markalı ürünleriniz ve diğer bütün Antalya Beyaz Eşya Arızalarınız için bizlere ulaşabilirsiniz. General Elektrik Servisi Varlık Muratpaşa Antalya olarak sizlere General Elektrik markasıyla ilgili Antalya en iyi General Elektrik teknik servis hizmetini sunuyoruz. General Elektrik Servisi Varlık Muratpaşa Antalya olarak sizlere General Elektrik servis hizmetini kesintisiz sunmaktayız.

Antalya Televizyon Lcd, Led, Oled Tv Servisi, Çamaşır Makinesi, Buzdolabı, Buzdolabı ve her türlü beya eşya servisi olarak yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan garantilidir.

General Elektrik servisimiz yıllardır hizmet vermektedir, çalışanlarımız asgari 5, azami 15 yıllık servis tecrübesine sahiptir.

Hızlı ve yerinde servis

Servis talebiniz olduğunda size en yakın gezici ekibimiz en kısa sürede belirttiğiniz adrese ulaşır ve sorununuzu giderir. Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza sizin ortamınızda hızlı müdahale edilmekte, gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında atölyemize alınmaktadır.

Güvenilir, tecrübeli

General Elektrik servisimiz yıllardır hizmet vermektedir, gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir,servis sertifikalarına ve fabrika eğitimlerine sahiptir.

Varlık Muratpaşa AntalyaGeneral Elektrik Servisi Varlık Muratpaşa AntalyaGeneral Elektrik General Elektrik Servisi Varlık Muratpaşa Antalya Muratpaşa
 • General Elektrik Servisi Varlık Muratpaşa Antalya Lara
 • General Elektrik Servisi Varlık Muratpaşa Antalya Konyaaltı
 • General Elektrik Servisi Varlık Muratpaşa Antalya Aksu
 • General Elektrik Servisi Varlık Muratpaşa Antalya Güzeloba
 • General Elektrik Servisi Varlık Muratpaşa Antalya Güzelyurt
 • General Elektrik Servisi Varlık Muratpaşa Antalya Kundu
 • General Elektrik Servisi Varlık Muratpaşa Antalya Çağlayan
 • General Elektrik Servisi Varlık Muratpaşa Antalya Şirinyalı
 • General Elektrik Servisi Varlık Muratpaşa Antalya Yeşilbahçe
 • General Elektrik Servisi Varlık Muratpaşa Antalya Uncalı
 • General Elektrik Servisi Varlık Muratpaşa Antalya Liman
 • General Elektrik Servisi Varlık Muratpaşa Antalya Hurma
 • General Elektrik Servisi Varlık Muratpaşa Antalya Sarısu
 • General Elektrik Servisi Varlık Muratpaşa Antalya Akkuyu
 • General Elektrik Servisi Varlık Muratpaşa Antalya Kepez
 • General Elektrik Servisi Varlık Muratpaşa Antalya Döşemealtı
 • General Elektrik Servisi Varlık Muratpaşa Antalya Yeşilbayır
 • General Elektrik Servisi Varlık Muratpaşa Antalya Cumhuriyet
 • General Elektrik Servisi Varlık Muratpaşa Antalya Dokuma
 • General Elektrik Servisi Varlık Muratpaşa Antalya Dokuma
 • General Elektrik Servisi Varlık Muratpaşa Antalya Çallı
 • General Elektrik Servisi Varlık Muratpaşa Antalya Etiler
 • General Elektrik Servisi Varlık Muratpaşa Antalya Kızıltoprak
 • Varlık

  Yorumlarınız

  Aslı Şahin
  Teşekkür
  Verdikleri hizmet parasına göre üst seviyede. Ellerinden geldiğince yardımcı oluyor. Sonuna kadar tavsiye ederim. Antalya Beyaz Eşya Servisine ve tüm ekibine teşekkür ederim.
  Turgut A.
  Teşekkür
  Gerçekten çok kaliteli bir firma işinin ehli.. tavsiye ederim
  Hayati
  Teşekkür
  Gerçekten çok kaliteli bir firma işinin ehli.. tavsiye ederim
  Oktay
  Teşekkür
  Bulaşık makinemdeki sorun giderildi. Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisinden gelen Servise gelen ustamız usta, konuya hakim bir şekilde geldi. Uzun zamandır karşılaşmadığımız bir hizmet aldık. Çünkü soruna pozitif bakışı ve kibarlığı, çok sık karşılaşmadığımız seviyedeydi. Aynı zamanda makine hakkında bilgilendirdi. Kendilerine tekrar teşekkür ederiz.
  Pinar
  Teşekkür
  3 Yıldır BOSH Marka çamaşır makinem var ve garanti bitiminden kısa bir süre sonra aniden bozuldu. Eo9 hatası vermeye başladı.Yetkili Servisini aradım bana garantisinin bitiğini ve bana yardımcı olamayacağını ve kullanıcı hatasından kaynaklanmış olacağını söyledi.BOSH Marka kullanan müşterilerinin garantisi bitmiş ürünlerin ödeme karşılığında değiştirebileceklerini belirtiler.Bende bunun üzerine Antalya Beyaz Eşya Tamir servisini arayarak servis istedim. Bosh un servisinden kat kat tecrübeli olduklarını anladım. Herkese tavsiye ederim.
  Süleyman Aydın
  Teşekkür
  Çok uygun ve düzgün bir firmasınız. Bize böyle hizmet sunduğunuz için teşekkürler.
  Mevlüt G.
  Teşekkür
  Arçelik çamaşır makinem bozulmuştu. Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisini çağırdım. Vermiş oldukları gün ve saatte geldiler. Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisi Arızayı giderdikten sonra böyle durumlarda ne yapmam gerektiği anlattı. Kısacası çok memnun kaldım. Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisi'ni Herkeze tavsiye ederim.
  Mehmet Soyturk
  Teşekkür
  Hizmetlerinizden çok memnunum teşekkürler
  Suat B.
  Teşekkür
  Desteklerini sonuna kadar ve oldukça hızlı bir şekilde gösterdiler. Mutlu müşteri yaratma konusunda oldukça başarılı bir firma. Kendilerine çok teşekkür ediyorum.
  Sertaç U.
  Teşekkür
  Hızlı destek, kesintisizlik, ilgi ve kurumsallığı yaşattığınız için teşekkürler. Mükemmel servis hizmeti aldım.
  Yavuz
  Teşekkür
  Çamaşır makinam bozulmuştu. Antalya Beyaz Eşya Servisi geldi. Hizmetinden çok memnun kaldım. Hızlı ve güvenilir olduklarından dolayı teşekkür ederim.

  1 Yıl İşçilik ve Parça Garantisi Vermekteyiz General Elektrik Buzdolabı Servisi Varlık Teknik Servisimiz için Hemen Bizleri Arayabilirsiniz

  Antalya General Elektrik Buzdolabı Servisi Varlık Ocak, Fırın, Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Süpürge, Klima. Antalya Beyaz Eşya Servisi

  Antalya General Elektrik Buzdolabı Servisi Varlık Beyaz Eşya Teknik Servisi

  Bu Sayfayı Paylaşın