General Elektrik Buzdolabı Servisi Yeşilyurt

Yaptığımız Her İşe ve Kullandığımız Her Parçaya 1 YIL GARANTİ Vermekteyiz.

General Elektrik Buzdolabı Servisi Yeşilyurt

Servis Ekiplerimiz Covid-19 Tedbirleri Kapsamında günde en az 5 Maske değiştirerek hizmet vermektedirler. Servis hizmeti sırasında bütün tedbirlere dikkatle uyulmaktadır. Herşey Sağlığımız için ... Saygılarımızla.

☎️ 0533 409 7616

General Elektrik Servisi Yeşilyurt Kepez Antalya telefon numarası, iletişim ve adres bilgileri General Elektrik markalı ürünleriniz ve diğer bütün Antalya Beyaz Eşya Arızalarınız için bizlere ulaşabilirsiniz. General Elektrik Servisi Yeşilyurt Kepez Antalya olarak sizlere General Elektrik markasıyla ilgili Antalya en iyi General Elektrik teknik servis hizmetini sunuyoruz. General Elektrik Servisi Yeşilyurt Kepez Antalya olarak sizlere General Elektrik servis hizmetini kesintisiz sunmaktayız.

Antalya Televizyon Lcd, Led, Oled Tv Servisi, Çamaşır Makinesi, Buzdolabı, Buzdolabı ve her türlü beya eşya servisi olarak yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan garantilidir.

General Elektrik servisimiz yıllardır hizmet vermektedir, çalışanlarımız asgari 5, azami 15 yıllık servis tecrübesine sahiptir.

Hızlı ve yerinde servis

Servis talebiniz olduğunda size en yakın gezici ekibimiz en kısa sürede belirttiğiniz adrese ulaşır ve sorununuzu giderir. Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza sizin ortamınızda hızlı müdahale edilmekte, gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında atölyemize alınmaktadır.

Güvenilir, tecrübeli

General Elektrik servisimiz yıllardır hizmet vermektedir, gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir,servis sertifikalarına ve fabrika eğitimlerine sahiptir.

Yeşilyurt Kepez AntalyaGeneral Elektrik Servisi Yeşilyurt Kepez AntalyaGeneral Elektrik General Elektrik Servisi Yeşilyurt Kepez Antalya Muratpaşa
 • General Elektrik Servisi Yeşilyurt Kepez Antalya Lara
 • General Elektrik Servisi Yeşilyurt Kepez Antalya Konyaaltı
 • General Elektrik Servisi Yeşilyurt Kepez Antalya Aksu
 • General Elektrik Servisi Yeşilyurt Kepez Antalya Güzeloba
 • General Elektrik Servisi Yeşilyurt Kepez Antalya Güzelyurt
 • General Elektrik Servisi Yeşilyurt Kepez Antalya Kundu
 • General Elektrik Servisi Yeşilyurt Kepez Antalya Çağlayan
 • General Elektrik Servisi Yeşilyurt Kepez Antalya Şirinyalı
 • General Elektrik Servisi Yeşilyurt Kepez Antalya Yeşilbahçe
 • General Elektrik Servisi Yeşilyurt Kepez Antalya Uncalı
 • General Elektrik Servisi Yeşilyurt Kepez Antalya Liman
 • General Elektrik Servisi Yeşilyurt Kepez Antalya Hurma
 • General Elektrik Servisi Yeşilyurt Kepez Antalya Sarısu
 • General Elektrik Servisi Yeşilyurt Kepez Antalya Akkuyu
 • General Elektrik Servisi Yeşilyurt Kepez Antalya Kepez
 • General Elektrik Servisi Yeşilyurt Kepez Antalya Döşemealtı
 • General Elektrik Servisi Yeşilyurt Kepez Antalya Yeşilbayır
 • General Elektrik Servisi Yeşilyurt Kepez Antalya Cumhuriyet
 • General Elektrik Servisi Yeşilyurt Kepez Antalya Dokuma
 • General Elektrik Servisi Yeşilyurt Kepez Antalya Dokuma
 • General Elektrik Servisi Yeşilyurt Kepez Antalya Çallı
 • General Elektrik Servisi Yeşilyurt Kepez Antalya Etiler
 • General Elektrik Servisi Yeşilyurt Kepez Antalya Kızıltoprak
 • Yeşilyurt

  Yorumlarınız

  Hayriye G.
  Teşekkür
  İyiydi sorunsuz hallettik
  Gülsüm O.
  Teşekkür
  Vestel marka buzdolabım çalışmıyordu servisini çağırdım gelen servis motorunun yandığını söyledi ve motorunun değişimi için benden yüksek tutarda para istedi. O fiyat bana çok fazla geldi ve yaptırmadan servisi gönderdim.Daha sonra bu servisi aradım gelen Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisi servis elemanının konuşmasından çok tecrübeli olduğu belliydi Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisi vestelin servisinden daha düşük fiyat verdi.Bende ne gerekiyorsa yapın dedim ve orijinal motor ile değiştirdiler.Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisinden Çok memnun kaldım herkeze tavsiye edeceğim bir servis.
  İlhan
  Teşekkür
  Aldığım hizmetlerde bu güne kadar hiç bir aksaklık yaşamadım.Fiyat ve kalite bakımından kesinlikle tartışılmaz...
  Emre Ö.
  Teşekkür
  yaptığınız işte sizden iyisini tanımadım henüz ... çamşır makinemizi yeni gibi yaptılar çok teşekkürler.
  Ayşe E.
  Teşekkür
  Kendileri ile herhangi bir konuda iletişime geçün ve ne kadar hızlı yanıt alacağınızı siz de test edin. Çamasır makinemizi tertemiz şekilde tamir ettiler. çok teşekkürler.
  Göktürk M.
  Teşekkür
  oldukça memnunuz tavsiye ediyoruz. Pişman olmazsınız
  Ahmet Y.
  Teşekkür
  Buzdolabımın üst dondurucu kısmı buzlanma yapıyordu. Komşumun tavsiyesi üzerine sizin ustayı çağırdım. Yakasında yetkili firma kartı vardı. Mütevazi bir şekilde içeri girdi. Buzdolabıma bakarak arızanın tahliye borusunun tıkanmasından kaynaklandığını buzlanmanın o sebeple olduğunu söyledi. Tam bir ustalıkla tahliye borusunu açarak işlemini bitirdi. Ellerinize sağlık Beyaz Eşya Tamir Servisi Antalya.
  Birsen
  Teşekkür
  yaptığınız işte sizden iyisini tanımadım henüz ... çamşır makinemizi yeni gibi yaptılar çok teşekkürler.
  Jale
  Teşekkür
  oldukça memnunuz tavsiye ediyoruz. Pişman olmazsınız
  Serdal
  Teşekkür
  Özellikle çamaşır makinesi teknik servis desteklerinin hızlı şekilde çözüm ürettiğini bildiğiim ve memnun kaldığım sayılı firma olmalarından ötürü teşekkür ederim.
  Pinar
  Teşekkür
  3 Yıldır BOSH Marka çamaşır makinem var ve garanti bitiminden kısa bir süre sonra aniden bozuldu. Eo9 hatası vermeye başladı.Yetkili Servisini aradım bana garantisinin bitiğini ve bana yardımcı olamayacağını ve kullanıcı hatasından kaynaklanmış olacağını söyledi.BOSH Marka kullanan müşterilerinin garantisi bitmiş ürünlerin ödeme karşılığında değiştirebileceklerini belirtiler.Bende bunun üzerine Antalya Beyaz Eşya Tamir servisini arayarak servis istedim. Bosh un servisinden kat kat tecrübeli olduklarını anladım. Herkese tavsiye ederim.

  1 Yıl İşçilik ve Parça Garantisi Vermekteyiz General Elektrik Buzdolabı Servisi Yeşilyurt Teknik Servisimiz için Hemen Bizleri Arayabilirsiniz

  Antalya General Elektrik Buzdolabı Servisi Yeşilyurt Ocak, Fırın, Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Süpürge, Klima. Antalya Beyaz Eşya Servisi

  Antalya General Elektrik Buzdolabı Servisi Yeşilyurt Beyaz Eşya Teknik Servisi

  Bu Sayfayı Paylaşın