Samsung Buzdolabı Servisi Dutlubahçe

Yaptığımız Her İşe ve Kullandığımız Her Parçaya 1 YIL GARANTİ Vermekteyiz.

Samsung Buzdolabı Servisi Dutlubahçe

Servis Ekiplerimiz Covid-19 Tedbirleri Kapsamında günde en az 5 Maske değiştirerek hizmet vermektedirler. Servis hizmeti sırasında bütün tedbirlere dikkatle uyulmaktadır. Herşey Sağlığımız için ... Saygılarımızla.

☎️ 0533 409 7616

Samsung Servisi Dutlubahçe Muratpaşa Antalya telefon numarası, iletişim ve adres bilgileri Samsung markalı ürünleriniz ve diğer bütün Antalya Beyaz Eşya Arızalarınız için bizlere ulaşabilirsiniz. Samsung Servisi Dutlubahçe Muratpaşa Antalya olarak sizlere Samsung markasıyla ilgili Antalya en iyi Samsung teknik servis hizmetini sunuyoruz. Samsung Servisi Dutlubahçe Muratpaşa Antalya olarak sizlere Samsung servis hizmetini kesintisiz sunmaktayız.

Antalya Televizyon Lcd, Led, Oled Tv Servisi, Çamaşır Makinesi, Buzdolabı, Buzdolabı ve her türlü beya eşya servisi olarak yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan garantilidir.

Samsung servisimiz yıllardır hizmet vermektedir, çalışanlarımız asgari 5, azami 15 yıllık servis tecrübesine sahiptir.

Hızlı ve yerinde servis

Servis talebiniz olduğunda size en yakın gezici ekibimiz en kısa sürede belirttiğiniz adrese ulaşır ve sorununuzu giderir. Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza sizin ortamınızda hızlı müdahale edilmekte, gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında atölyemize alınmaktadır.

Güvenilir, tecrübeli

Samsung servisimiz yıllardır hizmet vermektedir, gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir,servis sertifikalarına ve fabrika eğitimlerine sahiptir.

Dutlubahçe Muratpaşa AntalyaSamsung Servisi Dutlubahçe Muratpaşa AntalyaSamsung Samsung Servisi Dutlubahçe Muratpaşa Antalya Muratpaşa
 • Samsung Servisi Dutlubahçe Muratpaşa Antalya Lara
 • Samsung Servisi Dutlubahçe Muratpaşa Antalya Konyaaltı
 • Samsung Servisi Dutlubahçe Muratpaşa Antalya Aksu
 • Samsung Servisi Dutlubahçe Muratpaşa Antalya Güzeloba
 • Samsung Servisi Dutlubahçe Muratpaşa Antalya Güzelyurt
 • Samsung Servisi Dutlubahçe Muratpaşa Antalya Kundu
 • Samsung Servisi Dutlubahçe Muratpaşa Antalya Çağlayan
 • Samsung Servisi Dutlubahçe Muratpaşa Antalya Şirinyalı
 • Samsung Servisi Dutlubahçe Muratpaşa Antalya Yeşilbahçe
 • Samsung Servisi Dutlubahçe Muratpaşa Antalya Uncalı
 • Samsung Servisi Dutlubahçe Muratpaşa Antalya Liman
 • Samsung Servisi Dutlubahçe Muratpaşa Antalya Hurma
 • Samsung Servisi Dutlubahçe Muratpaşa Antalya Sarısu
 • Samsung Servisi Dutlubahçe Muratpaşa Antalya Akkuyu
 • Samsung Servisi Dutlubahçe Muratpaşa Antalya Kepez
 • Samsung Servisi Dutlubahçe Muratpaşa Antalya Döşemealtı
 • Samsung Servisi Dutlubahçe Muratpaşa Antalya Yeşilbayır
 • Samsung Servisi Dutlubahçe Muratpaşa Antalya Cumhuriyet
 • Samsung Servisi Dutlubahçe Muratpaşa Antalya Dokuma
 • Samsung Servisi Dutlubahçe Muratpaşa Antalya Dokuma
 • Samsung Servisi Dutlubahçe Muratpaşa Antalya Çallı
 • Samsung Servisi Dutlubahçe Muratpaşa Antalya Etiler
 • Samsung Servisi Dutlubahçe Muratpaşa Antalya Kızıltoprak
 • Dutlubahçe

  Yorumlarınız

  Necati Yüksel
  Teşekkür
  Arçelik buzdolabım 3. yılını doldurmadan bozuldu bunu üzerine yetkili servisini çağırdım. Gelen servis 1 yıl garanti vererek parçasını değiştirdir. Aradan 8-9 ay geçtikten sonra buzdolabım yine aynı arızayı yaptı.Yine servisi aradığımda parça garantisinin 6 ay olduğunu bana yardımcı olamayacaklarını söylediler. Daha sonra bende Antalya Beyaz eşya tamir servisini arayarak servis istedim. Randevu vermiş oldukları gün ve saatte geldiler.Sorunu en kısa zamanda gidererek makul bir fiyat istediler. Teşekkür ederim Servise gelen ustamız Beye çok başarılılar.
  Emre Ö.
  Teşekkür
  yaptığınız işte sizden iyisini tanımadım henüz ... çamşır makinemizi yeni gibi yaptılar çok teşekkürler.
  Yunus K.
  Teşekkür
  Mükemmel Hizmetiniz İçin Çok Teşşekür Ederim Özellikle Servise gelen ustamız Bey ve ekibine Yardımlarından Ve Sundukları Hizmetten Dolayı Çok Teşşekürler. KALİTELİ HİZMET UYGUN FİYAT GARANTİSİ KESİNTİSİZ HİZMET ..
  Enis C.
  Teşekkür
  Firmanızın hizmetlerinden ve ürünlerinden gayet memnunum. Oldukça uygun fiyatları sunmanız ve müşteri odaklı çalışmalarınız, teknik konularda anında cevap verip çözüm bulmanız sizi vazgeçilmez yapıyor. :) Teknik sorunlara, detaylara karşı çözüm ve yanıt hızınız süper. Saygılarımla
  Oktay
  Teşekkür
  Bulaşık makinemdeki sorun giderildi. Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisinden gelen Servise gelen ustamız usta, konuya hakim bir şekilde geldi. Uzun zamandır karşılaşmadığımız bir hizmet aldık. Çünkü soruna pozitif bakışı ve kibarlığı, çok sık karşılaşmadığımız seviyedeydi. Aynı zamanda makine hakkında bilgilendirdi. Kendilerine tekrar teşekkür ederiz.
  Fatma H.
  Teşekkür
  Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisi Hızlı ve güvenilir bir servis.Vermiş olduğu hizmetten çok memnun kaldık. Kaliteli hizmet ve vermiş olduğu fiyattan dolayı Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisine Teşekkür ederim.
  Hüseyin A.
  Teşekkür
  Çamaşır makinemdeki sorun giderildi. Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisinden gelen usta, konuya hakim bir şekilde geldi. Uzun zamandır karşılaşmadığımız bir hizmet aldık. Çünkü soruna pozitif bakışı ve kibarlığı, çok sık karşılaşmadığımız seviyedeydi. Aynı zamanda makine hakkında bilgilendirdi. Kendilerine tekrar teşekkür ederiz.
  Arda Ç.
  Teşekkür
  Arkadaşa teşekkür ederim.
  Özgür
  Teşekkür
  İyi ki Varsınız Antalya Beyaz esya servisi Ekibi Gerçekten Size Ne Kadar Teşekkür Etsem Azdır. yeni makine almaktan kurtardınız bizi.
  Şenay
  Teşekkür
  Servise gelen ustamız bey başta olmak üzere tüm çalışan arkadaşlara teşekkür ederim. Buzdolabımızı neredeyse baştan yaptılar çok çok teşekkürler.
  Gülsüm Ateş
  Teşekkür
  Bulaşık Makinem ile ilgili aldığım hizmetten dolayı çok memnunum. Çok Teşekkür ederim.

  1 Yıl İşçilik ve Parça Garantisi Vermekteyiz Samsung Buzdolabı Servisi Dutlubahçe Teknik Servisimiz için Hemen Bizleri Arayabilirsiniz

  Antalya Samsung Buzdolabı Servisi Dutlubahçe Ocak, Fırın, Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Süpürge, Klima. Antalya Beyaz Eşya Servisi

  Antalya Samsung Buzdolabı Servisi Dutlubahçe Beyaz Eşya Teknik Servisi

  Bu Sayfayı Paylaşın