Siemens Buzdolabı Servisi Cumhuriyet Mahallesi

Yaptığımız Her İşe ve Kullandığımız Her Parçaya 1 YIL GARANTİ Vermekteyiz.

Siemens Buzdolabı Servisi Cumhuriyet Mahallesi

Servis Ekiplerimiz Covid-19 Tedbirleri Kapsamında günde en az 5 Maske değiştirerek hizmet vermektedirler. Servis hizmeti sırasında bütün tedbirlere dikkatle uyulmaktadır. Herşey Sağlığımız için ... Saygılarımızla.

☎️ 0533 409 7616

Siemens Servisi Cumhuriyet Mahallesi Muratpaşa Antalya telefon numarası, iletişim ve adres bilgileri Siemens markalı ürünleriniz ve diğer bütün Antalya Beyaz Eşya Arızalarınız için bizlere ulaşabilirsiniz. Siemens Servisi Cumhuriyet Mahallesi Muratpaşa Antalya olarak sizlere Siemens markasıyla ilgili Antalya en iyi Siemens teknik servis hizmetini sunuyoruz. Siemens Servisi Cumhuriyet Mahallesi Muratpaşa Antalya olarak sizlere Siemens servis hizmetini kesintisiz sunmaktayız.

Antalya Televizyon Lcd, Led, Oled Tv Servisi, Çamaşır Makinesi, Buzdolabı, Buzdolabı ve her türlü beya eşya servisi olarak yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan garantilidir.

Siemens servisimiz yıllardır hizmet vermektedir, çalışanlarımız asgari 5, azami 15 yıllık servis tecrübesine sahiptir.

Hızlı ve yerinde servis

Servis talebiniz olduğunda size en yakın gezici ekibimiz en kısa sürede belirttiğiniz adrese ulaşır ve sorununuzu giderir. Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza sizin ortamınızda hızlı müdahale edilmekte, gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında atölyemize alınmaktadır.

Güvenilir, tecrübeli

Siemens servisimiz yıllardır hizmet vermektedir, gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir,servis sertifikalarına ve fabrika eğitimlerine sahiptir.

Cumhuriyet Mahallesi Muratpaşa AntalyaSiemens Servisi Cumhuriyet Mahallesi Muratpaşa AntalyaSiemens Siemens Servisi Cumhuriyet Mahallesi Muratpaşa Antalya Muratpaşa
 • Siemens Servisi Cumhuriyet Mahallesi Muratpaşa Antalya Lara
 • Siemens Servisi Cumhuriyet Mahallesi Muratpaşa Antalya Konyaaltı
 • Siemens Servisi Cumhuriyet Mahallesi Muratpaşa Antalya Aksu
 • Siemens Servisi Cumhuriyet Mahallesi Muratpaşa Antalya Güzeloba
 • Siemens Servisi Cumhuriyet Mahallesi Muratpaşa Antalya Güzelyurt
 • Siemens Servisi Cumhuriyet Mahallesi Muratpaşa Antalya Kundu
 • Siemens Servisi Cumhuriyet Mahallesi Muratpaşa Antalya Çağlayan
 • Siemens Servisi Cumhuriyet Mahallesi Muratpaşa Antalya Şirinyalı
 • Siemens Servisi Cumhuriyet Mahallesi Muratpaşa Antalya Yeşilbahçe
 • Siemens Servisi Cumhuriyet Mahallesi Muratpaşa Antalya Uncalı
 • Siemens Servisi Cumhuriyet Mahallesi Muratpaşa Antalya Liman
 • Siemens Servisi Cumhuriyet Mahallesi Muratpaşa Antalya Hurma
 • Siemens Servisi Cumhuriyet Mahallesi Muratpaşa Antalya Sarısu
 • Siemens Servisi Cumhuriyet Mahallesi Muratpaşa Antalya Akkuyu
 • Siemens Servisi Cumhuriyet Mahallesi Muratpaşa Antalya Kepez
 • Siemens Servisi Cumhuriyet Mahallesi Muratpaşa Antalya Döşemealtı
 • Siemens Servisi Cumhuriyet Mahallesi Muratpaşa Antalya Yeşilbayır
 • Siemens Servisi Cumhuriyet Mahallesi Muratpaşa Antalya Cumhuriyet
 • Siemens Servisi Cumhuriyet Mahallesi Muratpaşa Antalya Dokuma
 • Siemens Servisi Cumhuriyet Mahallesi Muratpaşa Antalya Dokuma
 • Siemens Servisi Cumhuriyet Mahallesi Muratpaşa Antalya Çallı
 • Siemens Servisi Cumhuriyet Mahallesi Muratpaşa Antalya Etiler
 • Siemens Servisi Cumhuriyet Mahallesi Muratpaşa Antalya Kızıltoprak
 • Cumhuriyet Mahallesi

  Yorumlarınız

  Evren
  Teşekkür
  Bu servisi internetten ararken tesadüfen buldum. Aradım tam söyledikleri saatte geldiler. Evime ilk defa yaka kartı bulunan bir servis geldi. Çok başarılı bir iş çıkardı ve teknik bilgilerde verdi çok memnun kaldım.
  Oktay
  Teşekkür
  Bulaşık makinemdeki sorun giderildi. Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisinden gelen Servise gelen ustamız usta, konuya hakim bir şekilde geldi. Uzun zamandır karşılaşmadığımız bir hizmet aldık. Çünkü soruna pozitif bakışı ve kibarlığı, çok sık karşılaşmadığımız seviyedeydi. Aynı zamanda makine hakkında bilgilendirdi. Kendilerine tekrar teşekkür ederiz.
  Harun
  Teşekkür
  Arçelik çamaşır makinem bozulmuştu. Beyaz Eşya Tamir Servisini çağırdım. Vermiş oldukları gün ve saatte geldiler. Arızayı giderdikten sonra böyle durumlarda ne yapmam gerektiği anlattı. Kısacası çok memnun kaldım. Herkeze tavsiye ederim.
  Aysel Ş.
  Teşekkür
  3 Yıldır BOSH Marka çamaşır makinem var ve garanti bitiminden kısa bir süre sonra aniden bozuldu. Eo9 hatası vermeye başladı.Yetkili Antalya Beyaz Eşya Servisini aradım bana garantisinin bitiğini ve bana yardımcı olamayacağını ve kullanıcı hatasından kaynaklanmış olacağını söyledi.BOSH Marka kullanan müşterilerinin garantisi bitmiş ürünlerin ödeme karşılığında değiştirebileceklerini belirtiler.Bende bunun üzerine Antalya Beyaz Eşya Tamir servisini arayarak servis istedim. Antalya Bosh Servisinin servisinden kat kat tecrübeli olduklarını anladım. Herkese tavsiye ederim.
  Arda Ç.
  Teşekkür
  Arkadaşa teşekkür ederim.
  Jale
  Teşekkür
  oldukça memnunuz tavsiye ediyoruz. Pişman olmazsınız
  Fatma Yıldız
  Teşekkür
  Bu servisi internetten ararken tesadüfen buldum. Aradım tam söyledikleri saatte geldiler. Evime ilk defa yaka kartı bulunan bir servis geldi. Çok başarılı bir iş çıkardı ve teknik bilgilerde verdi çok memnun kaldım.
  Semih Y.
  Teşekkür
  Mükemmel bir hizmet sağlıyorlar. Bu vizyonu geniş ekibe biz müşterilerine gösterdikleri ilgi ve alaka için tekrardan teşekkür ederim. Buzdolabımızı atılmaktan kurtardınız. dünya kadar masraf edecektik. Çok çok teşekkürler
  Yavuz
  Teşekkür
  Çamaşır makinam bozulmuştu. Antalya Beyaz Eşya Servisi geldi. Hizmetinden çok memnun kaldım. Hızlı ve güvenilir olduklarından dolayı teşekkür ederim.
  Gülşah
  Teşekkür
  tum Antalya beyaz eşya servisi calisanlarina tesekkur ediyorum, sorun cikarmak yerine cozum odakli yaklasip, mutlu sekilde hizmet verdikleri icin. tebrikler.
  Gökhan Şengör
  Teşekkür
  Burada değeriniz aldığınız hizmetin bedeliyle orantılı değil. Bir sorun anında karşınızda işini bilen, size değer veren bir ekip var!

  1 Yıl İşçilik ve Parça Garantisi Vermekteyiz Siemens Buzdolabı Servisi Cumhuriyet Mahallesi Teknik Servisimiz için Hemen Bizleri Arayabilirsiniz

  Antalya Siemens Buzdolabı Servisi Cumhuriyet Mahallesi Ocak, Fırın, Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Süpürge, Klima. Antalya Beyaz Eşya Servisi

  Antalya Siemens Buzdolabı Servisi Cumhuriyet Mahallesi Beyaz Eşya Teknik Servisi

  Bu Sayfayı Paylaşın