Siemens Buzdolabı Servisi Varsak Karşıyaka

Yaptığımız Her İşe ve Kullandığımız Her Parçaya 1 YIL GARANTİ Vermekteyiz.

Siemens Buzdolabı Servisi Varsak Karşıyaka

Servis Ekiplerimiz Covid-19 Tedbirleri Kapsamında günde en az 5 Maske değiştirerek hizmet vermektedirler. Servis hizmeti sırasında bütün tedbirlere dikkatle uyulmaktadır. Herşey Sağlığımız için ... Saygılarımızla.

☎️ 0533 409 7616

Siemens Servisi Varsak Karşıyaka Kepez Antalya telefon numarası, iletişim ve adres bilgileri Siemens markalı ürünleriniz ve diğer bütün Antalya Beyaz Eşya Arızalarınız için bizlere ulaşabilirsiniz. Siemens Servisi Varsak Karşıyaka Kepez Antalya olarak sizlere Siemens markasıyla ilgili Antalya en iyi Siemens teknik servis hizmetini sunuyoruz. Siemens Servisi Varsak Karşıyaka Kepez Antalya olarak sizlere Siemens servis hizmetini kesintisiz sunmaktayız.

Antalya Televizyon Lcd, Led, Oled Tv Servisi, Çamaşır Makinesi, Buzdolabı, Buzdolabı ve her türlü beya eşya servisi olarak yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar tarafımızdan garantilidir.

Siemens servisimiz yıllardır hizmet vermektedir, çalışanlarımız asgari 5, azami 15 yıllık servis tecrübesine sahiptir.

Hızlı ve yerinde servis

Servis talebiniz olduğunda size en yakın gezici ekibimiz en kısa sürede belirttiğiniz adrese ulaşır ve sorununuzu giderir. Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza sizin ortamınızda hızlı müdahale edilmekte, gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında atölyemize alınmaktadır.

Güvenilir, tecrübeli

Siemens servisimiz yıllardır hizmet vermektedir, gerekli teknik bilgiye sahip olduğu gibi genel nezaket ve müşteri ziyaret kuralları konusunda da bilinçlidir,servis sertifikalarına ve fabrika eğitimlerine sahiptir.

Varsak Karşıyaka Kepez AntalyaSiemens Servisi Varsak Karşıyaka Kepez AntalyaSiemens Siemens Servisi Varsak Karşıyaka Kepez Antalya Muratpaşa
 • Siemens Servisi Varsak Karşıyaka Kepez Antalya Lara
 • Siemens Servisi Varsak Karşıyaka Kepez Antalya Konyaaltı
 • Siemens Servisi Varsak Karşıyaka Kepez Antalya Aksu
 • Siemens Servisi Varsak Karşıyaka Kepez Antalya Güzeloba
 • Siemens Servisi Varsak Karşıyaka Kepez Antalya Güzelyurt
 • Siemens Servisi Varsak Karşıyaka Kepez Antalya Kundu
 • Siemens Servisi Varsak Karşıyaka Kepez Antalya Çağlayan
 • Siemens Servisi Varsak Karşıyaka Kepez Antalya Şirinyalı
 • Siemens Servisi Varsak Karşıyaka Kepez Antalya Yeşilbahçe
 • Siemens Servisi Varsak Karşıyaka Kepez Antalya Uncalı
 • Siemens Servisi Varsak Karşıyaka Kepez Antalya Liman
 • Siemens Servisi Varsak Karşıyaka Kepez Antalya Hurma
 • Siemens Servisi Varsak Karşıyaka Kepez Antalya Sarısu
 • Siemens Servisi Varsak Karşıyaka Kepez Antalya Akkuyu
 • Siemens Servisi Varsak Karşıyaka Kepez Antalya Kepez
 • Siemens Servisi Varsak Karşıyaka Kepez Antalya Döşemealtı
 • Siemens Servisi Varsak Karşıyaka Kepez Antalya Yeşilbayır
 • Siemens Servisi Varsak Karşıyaka Kepez Antalya Cumhuriyet
 • Siemens Servisi Varsak Karşıyaka Kepez Antalya Dokuma
 • Siemens Servisi Varsak Karşıyaka Kepez Antalya Dokuma
 • Siemens Servisi Varsak Karşıyaka Kepez Antalya Çallı
 • Siemens Servisi Varsak Karşıyaka Kepez Antalya Etiler
 • Siemens Servisi Varsak Karşıyaka Kepez Antalya Kızıltoprak
 • Varsak Karşıyaka

  Yorumlarınız

  Aysel Ş.
  Teşekkür
  3 Yıldır BOSH Marka çamaşır makinem var ve garanti bitiminden kısa bir süre sonra aniden bozuldu. Eo9 hatası vermeye başladı.Yetkili Antalya Beyaz Eşya Servisini aradım bana garantisinin bitiğini ve bana yardımcı olamayacağını ve kullanıcı hatasından kaynaklanmış olacağını söyledi.BOSH Marka kullanan müşterilerinin garantisi bitmiş ürünlerin ödeme karşılığında değiştirebileceklerini belirtiler.Bende bunun üzerine Antalya Beyaz Eşya Tamir servisini arayarak servis istedim. Antalya Bosh Servisinin servisinden kat kat tecrübeli olduklarını anladım. Herkese tavsiye ederim.
  Selahattin Taş
  Teşekkür
  Bulaşık makinemdeki sorun giderildi. Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisinden gelen Servise gelen ustamız usta, konuya hakim bir şekilde geldi. Uzun zamandır karşılaşmadığımız bir hizmet aldık. Çünkü soruna pozitif bakışı ve kibarlığı, çok sık karşılaşmadığımız seviyedeydi. Aynı zamanda makine hakkında bilgilendirdi. Kendilerine tekrar teşekkür ederiz.
  Kamil Alaçam
  Teşekkür
  Buzdolabımın üst dondurucu kısmı buzlanma yapıyordu. Komşumun tavsiyesi üzerine Bu servisi çağırdım. Yakasında firma kartı vardı. Mütevazi bir şekilde içeri girdi. Buzdolabıma bakarak arızanın tahliye borusunun tıkanmasından kaynaklandığını buzlanmanın o sebeple olduğunu söyledi. Tam bir ustalıkla tahliye borusunu açarak işlemini bitirdi. Ellerinize sağlık Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisi.
  Ali
  Teşekkür
  Burada değeriniz aldığınız hizmetin bedeliyle orantılı değil. Bir sorun anında karşınızda işini bilen, size değer veren bir ekip var!
  Atadan F.
  Teşekkür
  çok teşekkür ediyorum.Herkese tavsiye ederim
  Zeynel K.
  Teşekkür
  Sorunsuz hizmet ve sağlık ile çok uzun süre birlikte olmak temennisi ile.. Sevgi ve selamlarım ile
  Salim A.
  Teşekkür
  çok iyi
  Cem U.
  Teşekkür
  Mükemmel bir Teknik Servis ! Herkese tavsiye ediyorum.
  Arda Ç.
  Teşekkür
  Arkadaşa teşekkür ederim.
  Yelda T.
  Teşekkür
  Çamaşır makinemdeki sorun giderildi. Antalya Beyaz Eşya Tamir Servisinden gelen usta, konuya hakim bir şekilde geldi. Uzun zamandır karşılaşmadığımız bir hizmet aldık. Çünkü soruna pozitif bakışı ve kibarlığı, çok sık karşılaşmadığımız seviyedeydi. Aynı zamanda makine hakkında bilgilendirdi. Kendilerine tekrar teşekkür ederiz.
  Mertcan T.
  Teşekkür
  Özellikle çamaşır makinesi teknik servis desteklerinin hızlı şekilde çözüm ürettiğini bildiğiim ve memnun kaldığım sayılı firma olmalarından ötürü teşekkür ederim.

  1 Yıl İşçilik ve Parça Garantisi Vermekteyiz Siemens Buzdolabı Servisi Varsak Karşıyaka Teknik Servisimiz için Hemen Bizleri Arayabilirsiniz

  Antalya Siemens Buzdolabı Servisi Varsak Karşıyaka Ocak, Fırın, Buzdolabı, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Süpürge, Klima. Antalya Beyaz Eşya Servisi

  Antalya Siemens Buzdolabı Servisi Varsak Karşıyaka Beyaz Eşya Teknik Servisi

  Bu Sayfayı Paylaşın